swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Zatrzymany z marihuaną

Dodane: Milena Data: 2014-05-26 11:26:52 (czytane: 33718)  Wersja do druku

Buscy kryminalni zatrzymali 31 - letniego mieszkańca Staszowa. Mężczyzna podejrzewany jest o posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w Busku – Zdroju, w nocy z soboty na niedzielę. Policjanci uzyskali informację, że jeden z uczestników dyskoteki może posiadać środki odurzające.

narkotyki.jpg


Kilka minut po północy, kryminalni wylegitymowali 31 – latka i w jego odzieży znaleźli woreczek foliowy w którym znajdował się susz roślinny w kolorze zielono – brązowym oraz szklana lufka z widocznymi śladami osmoleń. Wstępnie przeprowadzone przez policjantów badania pozwoliły określić zabezpieczoną substancję, jako marihuana o wadze poniżej 1 grama. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Jeżeli dalsze badania ujawnionej substancji potwierdzą, że jest to narkotyk, mężczyźnie może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP/ KPP w Busku-Zdroju


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (40)
     

-straszne (2014-06-07 12:48:09)

Żądam zwrotu moich pieniędzy które poszły na akcję złapania, przetrzymania i koszty operacyjne na coś o zerowej szkodliwości czynu i bezwzględnego uniewinnienia tego człowieka. Wstyd! czy w tym kraju PKB nakręca się wyłapywaniem palaczy z zielskiem i fotoradarami? Ludzie boją się co raz częściej represji policji niż dostania w mordę na osiedlu za nic.

-Max (2014-05-29 20:22:28)

Nie potwierdza. Marihuana to nie narkotyk tylko uzywka.

-peposlaw (2014-05-29 12:32:10)

Polska policja to dno!

-tylkomirko (2014-05-28 19:41:19)

w cywilizowanym kraju jak policjant spotyka kogos z gramem marihuany to po prostu kaze mu to wyrzucic i nikt nie robi z tego afer ale jak widac w cebulandii nics sie nie zmienia - wniosek jest prosty - uczyc sie jezykow i wyjezdzac stad najlepiej na inny kontynent.

- (2014-05-28 19:01:52)

Czyli Pablo Escobar jednak żyje. Tylko zawińcie to w prezerwatywę i do lodówki bo wam do procesu odparuje w ciepłym.

-policjant (2014-05-28 17:39:17)

czy te policje juz zupelnie po***i"o?

-xyz (2014-05-28 16:29:30)

[b]"Śmierć konfidentom - Święta zasada!"[/b]

- (2014-05-28 15:32:33)

3 lata za kiepska lufke kiepskiego palenia, grzywna za znecanie sie nad zwierzetami, 3 lata za ucieczke po pijaku przez 2 wojewodztwa przed policja, 5 lat za zgwalcenie dzieciaka... sprawiedliwosc..

-Dred_son (2014-05-28 15:07:43)

jakie 3 lata ?
Dożywocie !!!
Z takiej ilości można zrobić 5 g
i upalić pół świata

-Brawo (2014-05-28 14:32:24)

Brawo policja dzięki wam mogę bezpiecznie wyjść z domu !

-Mrozik (2014-05-28 13:47:20)

Prawo jest prawem, posiadanie w Polsce jest nielegalne, wiec smieszy mnie "bul dópy" w obronie tego 30 latka... to dorosly facet, wiedzial na co sie pisał.

-koszmar (2014-05-28 13:24:52)

Nie no to śmieszne jest naprawde, czym oni się chwalą? Niekompetencją? Jak najbardziej. Ignorancją? Zaiste. Głupotą? Zawsze i wszędzie. Skutecznością działań i rozsądnym podejściem do obywatela? Gdzieżby znowu, w końcu PRL tak naprawde sie nie skończył...

-asd (2014-05-28 12:03:53)

hahahahhahahahahh -- banda patalachow

-mateusz (2014-05-28 12:03:04)

wstyd mi za nasza policje ktora takie cos robi za nasze pieniadze... to juz nie jest smieszne tylko przykre

-mhmmmzz (2014-05-28 11:54:10)

Bardzo ciężko mi po czymś takim odczuwać do policji cokolwiek innego niż POGARDĘ.

Wczoraj agresywny dresiarz pobił dwie kobiety, jednej poważnie uszkodził kręgosłup, drugiej oczodół.
Panie poszły na policję i co ? Nie chciano przyjąć zgłoszenia bo "brak opinii lekarskiej".

A tutaj jadą do czegoś takiego ?

Wstyd. Żenada.


polscy policjanci - jesteście dnem.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry