swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Czesław Śpiewa w BSCK

Dodane: Milena Data: 2014-05-26 10:44:50 (czytane: 14514)  Wersja do druku

Koncertem Laureatów zakończył się dziś przegląd piosenki, organizowany w ramach VII Ogólnopolskiego Festiwalu im. Wojtka Belona. Gwiazdą wieczoru był Czesław Śpiewa.

Ostatni dzień Festiwalu należał do laureatów przeglądu piosenki poetyckiej i turystycznej, charakterystycznej dla twórczości Wojtka Belona. Zdobywcą nagrody Grand Prix został Marcin Skrzypczak z Warszawy. I to do niego powędrowała statuetka „Wiecznego Wędrowca”. 

czeslaw_spiewa1_1.jpg

czeslaw_spiewa2.jpg

czeslaw_spiewa_1.jpg

Gwiazdą wieczoru był polsko – duński zespół Czesław Śpiewa. Zespół z charyzmatycznym wokalistą Czesławem Mozilem podbił serca buskiej publiczności.

Źródło: BSCK


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (5)
     

-??? (2014-05-26 16:57:05)

jaka piosenka,lub ballada wygrała?(tytuł) ponieważ nie stać mnie na bilet żeby iść na "Festiwal Belona" KTOŚ mnie oświeci,poinformuje? proszę!

-do-YYY (2014-05-26 16:45:39)

ja cię też przepraszam,ale Wojtek był szczególnym wielbicielem tak zwanego "J-23",lub "patykiem pisanego".Co by się stało gdyby eliminacje i finał odbył się na świeżym powietrzu.Jeżeli nie używa się tak zwanej sceny na zewnątrz,proponuję zrobić tam parking,i sprawa się rozwiąże,być może kasa miasta by się wtedy napełniała za parkowanie płatne.Swoją drogą byli też żule którzy w czasie koncertu drinkowali dość obficie na "Ławeczce" pod BSCK obok Belona.To ci nie przeszkadzało? A może to ty tam drinkowałaś?

xxx (2014-05-26 14:47:07)

Ładny mi festiwal Belon nie był z Buska Mieszkał tu tylko od 12 roku życia wiec nie widze powodu by go chwalić i wielbić bo w sumie artystą to on był przeciętnym. Ale buszczanie nie gęsi swoją gwiazde też mają.

-yyy (2014-05-26 12:12:14)

ale przepraszam panie poniżej to był festiwal Wojtka Belona a nie speluna plenerowa gdzie najważniejsze jest piwko i ławeczka

-Łukasz (2014-05-26 11:11:03)

Rok temu w kielcach. Byłem na koncercie Czesława. Tam impreza plenerowa tj. w jakimś a'la zamku muzeum cos takiego w ogrodzie rozstawiona scena, elegancko krzesełeczka i ławki. Piwko po 4 zł a wstęp po 5 zł !!! i jeszcze można było sobie spokojnie z czesławem usiąść i pogadać. A tu 30 zł w lato pod dachem bo pewnie sąsiadom przeszkadza ŻAL

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry