swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Artur Grzesiak mistrzem Śląska w kulturystyce (video)

Dodane: Milena Data: 2014-04-26 16:39:11 (czytane: 30157)  Wersja do druku

13 kwietnia 2014 r., w hali sportowej Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza w Lublińcu, odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness, w których uczestniczył Artur Grzesiak.

W zawodach wzięło udział blisko 130 zawodników i zawodniczek z 22 klubów z całej Polski. Busczanin Artur Grzesiak, zajął pierwsze miejsce i zdobył złoty medal na śląskich mistrzostwach, pokonując dziesięciu rywali startujących w kategorii wagowej do 80 kg.

artur_grzesiak.jpg

artur_grzesiak1.jpg
/fot. www.facebook.com/bodymaniak.klubsportowy/

artur_grzesiak3.jpg
/fot. Sylwester Szymczuk www.sylwesterszymczuk.com /

Dziś, 26 kwietnia, w Nowym Centrum Kongresowym w Kielcach, trwają eliminacje do XXXVIII Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego Artur Grzesiak weźmie w nich udział.

Są to jedyne legalne Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, uznane przez polskie Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zwycięzcy otrzymają tytuł "Mistrz Polski", a także możliwość uczestnictwa w rywalizacji na arenie międzynarodowej.

Program zawodów - 26 kwietnia 2014 r. (sobota) Eliminacje i Półfinały

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

/mb/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (15)
     

- (2014-05-02 09:12:50)

Nie zapominajcie o Jabłońskim synu Waldemara wielkim kulturyście a Buska

(2014-04-30 10:51:14)

strasznie wygladaja

(2014-04-28 18:51:43)

Gratulację ! I pomyśleć, że się znamy--pozdrawiam

-iza (2014-04-28 10:51:53)

Serdeczne gratulacje!!!!!!!!szacun

Milena (2014-04-27 22:47:27)

fajne spodnie

-pp (2014-04-27 21:10:56)

Jest wicemistrz Polski, gratulacje. Ciezka praca i wyrzeczenia, docencie inne sporty a nie tylko pilka IV liga dol tabeli

-Mariusz (2014-04-27 19:27:07)

Brawo Artur. Ciężka i systematyczna praca i można pokazać całej Polsce, że człowiek z Buska może być na podium Mistrzostw Polski!!!

- (2014-04-27 19:12:10)

Chemia, chemia, zastrzyki, chemia, chemia zastrzyki ...

-DW (2014-04-27 18:27:27)

Jest 2 gratulacje!!!

- (2014-04-27 18:09:01)

Gratulacje i szacun.

-P (2014-04-27 08:33:24)

Eliminacje zalichone, artek w 6 finalowej, dzis bedzie mistrzostwo :) Powodzenia

-Mazi (2014-04-26 22:29:50)

no gratki wielkie, lata pracy i upragnione profity - oby tak dalej

- (2014-04-26 21:18:22)

Fajny gościu. Miałem z nim wf w gimnazjum w nowym korczynie.

- (2014-04-26 20:38:15)

Też tam ćwicze!!jest ok!

- (2014-04-26 19:03:08)

hajaszi propsy za forme szacunek, tytan pracy

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry