swietokrzyskie.info


Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Kandydat do Europarlamentu - Bogdan Wenta w Busku-Zdroju (video)

Dodane: Milena Data: 2014-04-02 17:16:18 (czytane: 23156)  Wersja do druku

Trwa kampania wyborcza. Dziś, 2 kwietnia 2014r, Busko-Zdrój odwiedził Bogdan Wenta - kandydat Platformy Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego.

Spotkanie z Bogdanem Wentą, odbyło się na al. Mickiewicza w Busku-Zdroju. Zainteresowane osoby miały możliwość rozmowy ze znanym trenerem piłki ręcznej. Była to także okazja do złożenia podpisu poparcia dla komitetu wyborczego, który reprezentuje.

bogdan_wenta2.jpg

bogdan_wenta4.jpg

bogdan_wenta3.jpg

bogdan_wenta1.jpg



Zobacz video: Kandydat do Europarlamentu - Bogdan Wenta w Busku-Zdroju


bogdan_wenta.jpg
Kliknij i oglądaj



/mb/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (38)
     

(2014-04-03 01:07:38)

BYŁYM trenerem droga redakcjo.. a ten w kononowiczowym swetrze dopiero co był w SLD< a teraz przeszedł jeszcze bardziej na lewo?

-Ścigacz (2014-04-02 22:20:56)

A czemu z filmu wycieli Ściganych?

-1 (2014-04-02 21:20:50)

a ten ziomal w swetrze w romby to ni był dopiero co w LSD? ten były goniec

- (2014-04-02 20:38:26)

czy Przepiórka w tym czasie byl na urlopie czy w godzinach pracy uprawia juz kampanie warto by bylo sprawdzic liste obecności moze by tak Pani dyrektor z kielc cos w tyn temacie odpowiedziala lub starosta

-do poniżej (2014-04-02 19:15:13)

nie możecie sami zbudować hospicjum? Nie wiecie skąd brać pieniądze? Sępić będziecie? Wstyd !

- (2014-04-02 19:08:09)

Zaczyna się kampania do Europarlamentu czyli walka o 50 tys miesięcznie prze 5 lat, potem odprawa na koniec kadencji a następnie emerytura UE.Jest się więc o co bić.
Mam propozycję aby wszystkim kandydatom odwiedzającym Busko zadawać to samo pytanie.
"Czy jest Pan/Pani w stanie zadeklarować,że po wyborze na Europosła przeznaczy jedynie 20 tys. miesięcznie
na budowane od lat hospicjum w naszym mieście ? "
Jeżeli tak - wtedy zagłosujemy na Pana/Panią.
Taka deklaracja zostanie podana do publicznej wiadomości i zapewne szanse wzrosną.

-Teraz to już przesadziłeś!!! (2014-04-02 18:06:39)

Kto może być podobny do agenta Tomka czy Kempy?
To są jedyne osobliwości.

- (2014-04-02 16:56:46)

Żenada... Niech również Dodę wezmą do PO. Wszyscy ją znają a w głowie ma podobnie jak większość z PO. Na pewno się nadadzą. Już nas uraczyli Kempą, agentem Tomkiem co prawda to PIS ale PO robi podobnie i myślą że głupi lud będzie głosował na gęby a nie na kompetencje. Czas oszukiwania narodu się skończył!

(2014-04-02 16:35:25)

Wydawał się spoko a tu z PO...

-piłkarz (2014-04-02 16:12:58)

MAM AUTOGRAF BOGDANA WENTY!:)

-Do Zibi (2014-04-02 15:09:42)

Nie wymieniłeś PSL czyli jak się domyślam...

- (2014-04-02 14:56:23)

fajny gosciu a z po:(

-Obserwator r.d.i.u. (2014-04-02 14:48:05)

Nawet najstarszy Ścigany był na spotkaniu.

-Zibi (2014-04-02 12:39:03)

Nie, nie myślałem o pośle-śpiochu, to dla mnie czas przeszły.
Młodzi Polacy musza patrzeć do przodu i myśleć o swych następnych pokoleniach.
Problem głosowania w Polsce jest inny, bo od 1945 roku głosujemy na Listę Frontu Jedności Narodu, kiedy rządzili nami Ochab, Cyrankiewicz i inne robactwo.
Wtedy listy wyborcze układało robactwo pod szyldem Polska Zjednoczona Partia Robotnicza. Po tzw. zmianie ustroju nic sie nie zmieniło, dalej Polacy zmuszeni są głoswać na to samo robactwo tyle tylko, że to robactwo zmieniło nazwiska.
Teraz to raobactwo nazywa się PO. PIS, SLD i inni Zoczeńcy Ruchu Polikota.
Nadszedł czas by przestać głosować na robactwo z PO, PIS, SLD - bo jak widzimy od 25 lat - takie głosowanie to strata czasu Polaka. Co więcej, każdego dnia Polak jest biedniejszy a robactwo-milionerzy podatki płaci na nieznanych wyspach.
Lepiej mają tylko oni: robactwo i zorganizowani patryjni złodzieje typu min Nowak, czy ministra Mucha. O synu Tuska pseudonim Józef Bąk wiemy, że on i Amber Gold ...niewinni!!!
Wykształconych Polaków wygania się za chlebem na "zmywak" do Londynu, bo dla nich pracy we własnym kraju nie ma, a Kasia Tusk zarabia miliony nie płacąc podatku.
Miliony ludzi w Polsce bez pracy,a robactwo rozbudowuje biurokracje blokującą normalne życie Polaka.
To właśnie oferują nam tacy jak Thun, Senyszyn, Kalisz i reszta robactwa. Szczekają dużo, ale dookoła swojej budy.
Zapraszam do dyskusji.

- (2014-04-02 11:57:11)

PO to tylko ładnie mówia i nic nie robią. Nie liczy się jakość posła ale czy jest celebrytą

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry