swietokrzyskie.info


Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Wygrana MKS-u z liderem

Dodane: Agnieszka Data: 2014-03-31 12:11:24 (czytane: 27568)  Wersja do druku

Udany start przed własną publicznością w rozgrywkach rundy wiosennej zanotowali Piłkarze MKS-u Busko-Zdrój. Podopieczni Marka Kowalskiego w meczu XVII kolejki pokonali lidera IV ligi Czarnych Połaniec 1:0. Bramkę zdobył Maciej Śliski.

Bramka na wagę trzech punktów wpadła w 60 minucie. Grająca pod pressingiem drużyna gości popełnia błąd i zagrywa piłkę wprost pod nogi Macieja Śliskiego. Zawodnik który obchodzi dziś swoje 19 urodziny wychodzi na pozycję sam na sam i umieszcza piłkę w siatce.

W drugiej połowie buszczanie mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji po których mogły wpaść bramki. Między innymi Krystian Zaręba w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę oraz po strzale głową tego zawodnika bramkarz Czarnych obronił.

Wszyscy są zadowoleni z dzisiejszej gry i wyniku. Trudno nie być zadowolonym, jak się wygrywa z liderem. Dzisiejsza wygrana napawa optymizmem. Był to groźny rywal, a buszczanie nie oddali pola bez walki. Na pochwałę zasługuje cała drużyna. Cieszą zdobyte 3 punkty.

boisko_z_lotu_ptaka_male.jpg
Zobacz obraz w dużym rozmiarze



Kolejny mecz MKS Busko zagra 6 kwietnia na wyjeździe z Lubrzanką Kajetanów. Początek meczu o godzinie 16.

 

​1. Jakub GADAWSKI  
2. Kamil KOLANOWSKI  
3. Michał KOWALSKI  
4. Norbert KULA kapitan  
5. Mateusz ZOCH  
6. Rafał WITKOWSKI  zmiana 76" Sebastian KORCZAK  
7. Rafał PYDYCH  
8. Sékou Mounirou CAMARA  
9. Maciej ŚLISKI bramka 60'  zmiana 73" Jakub DYTKOWSKI  
10. Krystian ZARĘBA  
11. Wiesław FRANCUZ  zmiana 85" Michał KRZEMIŃSKI  

Foto: Arkadiusz Sierpina

 Źródło: http://zdrojbusko.futbolowo.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (29)
     

- (2014-04-01 08:11:42)

młodzieży w klubie już nie ma , młodzieżowcy albo przestali grać , albo kopią się gdzie indziej

- (2014-03-31 23:14:51)

wszystko ladnie pieknie tylko ten seku to przesłaby jest tylko zajmuje miejsce w skladzie!!!!

- (2014-03-31 21:25:06)

po swinskim ryju

-Piłkarze spisali się... (2014-03-31 21:17:50)

gorzej z tzw. kibicami, z których większość była nasączona trunkami i nie zostali wpuszczeni na stadion. Władze klubu - tak trzymać nie wpuszczać hołoty.

(2014-03-31 20:54:09)

A ile dostaje miejscowy ?

-Bolek co ma długi worek. (2014-03-31 18:21:12)

Przestali pić i jak grają !!!!!!!
Udało się i tyle, a trener i tak słaby jak nieszczęście.

-aghagh (2014-03-31 18:14:45)

A gdzie jest ta wspaniała buska młodzież? W składzie z młodzieżowców widzę tylko Śliskiego i Dydkowskiego, który gra końcówki ostatnio.

- (2014-03-31 16:19:54)

gruba - 6x tyle co dostaje miejscowy ;)

do ?? (2014-03-31 15:58:36)

Ile to jest ta gruba kasa ?

-H0L0GR4M (2014-03-31 15:42:14)

GRATULACJE PANOWIE SPISALIŚCIE SIĘ NA MEDAL !!!! BRAWO

(2014-03-31 15:38:15)

i jak zwykle komus musi cos nie pasować... całe busko

-?? (2014-03-31 15:19:12)

zwracając uwagę że w skladzie jest 6 zawodników z zewnątrz za gruba kase .


ps. o co chodziło kibicom ???

- (2014-03-31 14:12:23)

Jestem w szkou. Pokonac liderato sztuka. mBRAWO

-Zygi (2014-03-31 13:40:20)

Niektórzy wieszali psy na trenerze i zarządzie klubu, a tymczasem gra wyglądab coraz lepiej , wszystko poukładane, atmosfera w zespole dobra.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry