swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

37 Sesja Rady Miejskiej - transmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Milena Data: 2014-03-27 08:55:10 (czytane: 18900)  Wersja do druku

Przewodniczący Rady Miejskiej w Busku-Zdroju zwołuje 37 Sesję Rady Miejskiej w Busku-Zdroju na dzień 27 marca 2014 r. o godz. 10:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10.

Proponowany porządek XXXVII sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXXVII - projekty uchwał Rady Miejskiej.


Posiedzenie Rady Miejskiej transmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!





Transmisja audio Sesji Rady Miejskiej na żywo w internecie.

Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl




  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (28)
     

-do kadr (2014-03-31 10:49:58)

[b]Burmistrz Sikora proponował stołek Buszczanom, nikt z członków zgromadzenia się nie zgodził na kandydata na stanowisko przewodniczącego, jak i na stanowisko z-cy przewodniczącego , odpowiadając że się kompletnie na tym nie znają- na energetyce cieplnej...., więc co miał począć? [/b]

jak to co?
zmienić skład rady na tych co się znają!!!
Nie raz ludzie tu wyrażali opinie, iż ludzi przypadkowych, albo zasłużonych partyjnie proponuje się do takich gremiów jak rady nadzorcze. Tu jest potwierdzenie takiej polityki.
Wreszcie ktoś napisał prawdę, że powoływani nie mają żadnych kwalifikacji na powoływane stanowiska.

--Gucio (2014-03-31 07:22:57)

Proszę nie obrażać bokserów.Poszukamy cię literacie nie będzie to takie trudne i odszczekasz pomówienie.O boksie w Staszowie nie słyszałem chyba ,że to jakiś nie dokończony nie dorobiony ekstern- nasi zawodnicy są kulturalni.Dziwi mnie tylko dlaczego to aż ze Staszowa sprowadzamy fachowców do Ponidzia.U nas takich nie ma ?

- (2014-03-29 15:59:08)


W uchwale nr XXXVII/479/14 udzielono bonifikaty w wysokości 20 procent od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności następujących nieruchomości w Busku.Poniżej podane są numery działek. Wszedłem na stronę Starostwa Powiatowego w Busku i na Geomapie zacząłem sprawdzać jakie to są nieruchomości i czyje. Okazuje się, że są to działki pod obiektami i sklepami PSS Społem (Zenit, LUX/Rossmann i budynek obok, piekarnia przy ulicy Łagiewnickiej, sklep na Targowiu, sklep na ul. 1-go Maja w Zdroju, dawny sklep Żaczek (obecnie jest tam Abdul), oraz sklep koło szpitala/ZEORK-u). Zatem Urząd Miasta i Gminy z naszych pieniędzy podatników zrobił prezent prywatnemu podmiotowi, bo w świetle prawa spółdzielnie to prywatna własność...Z kolei w uchwale nr XXXVII/478/14 udzielono takiej samej bonifikaty, na rzecz kogoś kto ma sklep w miejscowości Młyny...

- (2014-03-29 13:16:39)

zagadka co to są za cyfry
2011- 145050 zł
2012- 178891 zł
2013- brak danych jeszcze
Przewidywany deficyt w budżecie gminy około 25 milionów zł

-szaraczek (2014-03-28 20:25:41)

do kadry a raczej a raczej klakiera pod tą ksywką .Walisz frazesami o kodeksach pracy o obowiązkach pracodawcy a prawda jest taka że ktoś ustawiony wskazuje stanowisko na którym ma pracować jego zięć lub ktoś bliski i na drugi dzień już ma gotowe stanowisko i nie ważne ile poprzednik pracował i co umie zostaje po prostu zdegradowany lub zwolniony a gdy się próbuje bronić to efekt już znany z autopsji w KZC. Więc nich kadry wazeliną nacierają buźkę będzie bardziej zdrowo niż smarować tyłeczek bo o otarcia nie trudno

- (2014-03-28 20:16:51)

a wybory tuż tuż

-wojak (2014-03-28 20:15:31)

Nawet premier przyznaje się do błędu i odwołuje swoich ministrów, urzędników oraz innych podwładnych ważne że umie się podjąć właściwą decyzje nie można przewidzieć co drzemie w każdym gościu ale jak zaczyna nawalać to wiadomo ...

- (2014-03-28 20:05:39)

Burmistrz powinien pokazać że ma....i podziękować ,tak dzieje się w prywatnych firmach gdy jest źle zarządzana,czekamy na decyzje...

-wojak (2014-03-28 19:20:40)

Nasza wspólnota próbuje się dogadać w sprawie wadliwego rozliczenia za ciepło tylko gościu nas lekceważy jest arogancki i nawrzeszczał na naszego przedstawiciela zarządu, był agresywny. Burmistrz wie o całych szopkach i nic. O co tu chodzi?????? do K...y

BUSKO WYMIERA (2014-03-28 18:55:56)

aż się dziwie , że nikt nie pisze o Wielkim Doktorze cudotwórcy ze Szpitala Buskiego ? Jestem ciekaw kiedy Zielona Cholera utopi w długach ten szpital. On już tonie w oparach absurdalnego nepotyzmu - ciocia pracuje, cieć z parkingu to znajomy, siostra żony.
Wracając do tematu - błagam nie transmitujcie obrad - Tylko ośmieszacie prelegentów- wychodzą braki w oczytaniu, edukacji. Trochę to wygląda jak przedszkole dla matołków- koziołków

kadry (2014-03-28 18:23:03)

Burmistrz Sikora proponował stołek Buszczanom, nikt z członków zgromadzenia się nie zgodził na kandydata na stanowisko przewodniczącego, jak i na stanowisko z-cy przewodniczącego , odpowiadając że się kompletnie na tym nie znają - na energetyce cieplnej...., więc co miał począć? Zgłosić do likwidacji, monitować o pomoc do premiera słowami: Panie Premierze, pomóż nam ogrzać Busko!!!!

-do wszystkich (2014-03-28 17:38:24)

oj Buszczanie gdzie wasza wrażliwość na krzywdę ludzką. Piszący tutaj pitolą czy burmistrz jest zielony ,czerwony a może niebieski ,ale nikt nie zadał pyt.co ,,władza" zamierza zrobić dalej jak się zachowuje i dla czego powołuje kogoś z poza Buska na Prezesa?Przygarnęli cwaniaka z Krakowa i po 3 m-cach pod osłoną nocy zdejmowali ze stolca teraz znowu bokser też nie wiadomo kto i dla czego tutaj się znalazł.To powinno być sprawdzone wręcz przenicowane by nie zostało zamiecione pod dywan .A dajcie spokój z kolorem burmistrza a zajmijcie się sposobem sprawowania władzy i obsadzania stołków by coś takiego nie miało miejsca.

-kadry (2014-03-28 17:30:46)

Same bzdury!!!! Nikt w dzisiejszych czasach nie bije pracownika.W kodeksie pracy są zapisane prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy. Czasy "czy się stoi, czy się leży ? tyś. się należy".
Pracownik ma podporządkować się prawu pracy - regulaminowi pracy, jeśli nie to strony mogą rozwiązać stosunek pracy.

- (2014-03-28 15:46:10)

Koniec Sikory jest bliski

-do poprzednika (2014-03-28 10:45:39)

to ciebie ernesto wypieprzyli z urzedu bo byles najwieksza szumowina ,WŁASNIE TERAZ JEST W URZEDZIE NORMALNE SZEFOSTWO,TAKICH SZEFÓW ZYCZE WSZYSTKIM PRACOWNIKOM W INNYCH FIRMACH.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry