swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Dodane: Milena Data: 2014-02-27 13:22:40 (czytane: 13278)  Wersja do druku

Buscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 28 i 29 lat. Obaj są podejrzewani o posiadanie środków odurzających. Za takie przestępstwo ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci pełniący służbę na terenie Buska – Zdroju, uzyskali informację, że pasażerowie osobowego fiata, mogą posiadać przy sobie środki odurzające. Na jednej z ulic zauważyli fiata, w którym podróżowały cztery osoby. Pojazd zatrzymali do kontroli. Pasażerowie podczas kontroli zachowywali się nerwowo, a z wnętrza samochodu wyczuwalna była woń przypominająca zapach marihuany.

narkotyki_2.jpg

Funkcjonariusze w odzieży 29 – latka, znaleźli woreczek foliowy, z zawartością suszu koloru zielono-brunatnego. Siedzący na tylnym siedzeniu 28 – latek, w tym czasie próbował coś schować pod wycieraczką. Jak się okazało, był to susz roślinny, który próbował wysypać z foliowej torebki. Obie zabezpieczone substancje, po przebadaniu na testerze narkotykowym, zidentyfikowano jako marihuana o wadze 4 gramów. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, noc spędzili w policyjnym areszcie.

narkotyki1_2.jpg

Jeżeli dalsze badania potwierdzą, że zabezpieczona substancja to marihuana, za posiadanie środków odurzających może im grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP
Źródło: KPP w Busku-Zdroju

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (16)
     

- (2014-03-01 16:54:29)

www.busko.net.pl/wiadomosci/news.php?id=16213
kierowcy moze grozic NAWET do 3 lat.... i czy to nie parodia? to jest sprawiedliwosc?
za posiadanie środków odurzających może im grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności..

-mitek (2014-03-01 07:11:53)

moze kare śmierci za te 4 gr wypocin niech im dadzą.paranoja!!!.

- (2014-02-28 23:15:12)

no tak adrian ty to chodzaca alfa i omega.... wszyscy maja budyn zamiast mozgu bo nie zgadzaja sie z twoja opinia... smieszny jestes...

-Adrian (2014-02-28 18:53:46)

Widzę,że wszyscy macie budyń zamiast mózgu.

-do ponizej (2014-02-28 15:59:32)

twoj stary jest idiota;]

- (2014-02-28 14:56:25)

do poniżej - JESTES IDIOTĄ

-azazel (2014-02-28 14:07:48)

Adrian bredzisz...obstawiam ze pracujesz w policji i probujesz usprawiedliwiac nasze chore prawo...nie pozdrawiam ;]

- (2014-02-28 13:13:40)

fagasy beda kusic twojego synka? wez chlopie zejdz na ziemie bo bredzisz... zyjesz mitem ze kazdy kto pali to namawia wszystkich wokol do sprobowania, stoi pod szkola i wciska dzieciakom na sile?.... hahah sprobuj sobie zalatwic marihuane w busku... powodzenia...
twoj 2 post to w ogole ch... wie o czym jest... po zapaleniu trawy jest jakis nakaz jazdy samochodem? o co ci chodzi?
to ze alkohol kusi na kazdym kroku twojego syna juz ci nie przeszkadza? w samej polsce kazdego roku umiera 10 tys ludzi od tego swinstwa i jakos nikt afery z tego powodu nie robi...

-Adrian (2014-02-28 12:17:08)

Zgadzam się -łukasz. I to bez zamykania oczu. Łapią Cię po alkoholu - dożywotnio odbierać prawo jazdy. Takie mam zdanie.

-łukasz (2014-02-28 12:07:41)

kazdy ma swoj rozum jak chce to wezmie jak nie to nie nikt do tego go nie zmusza! to zamknij oczy i wyobraz sobie po alkoholu co sie dzieje jak ktoś jedzie
i masz przykałady tego setki tysiecy w polsce

-Adrian (2014-02-28 11:57:43)

Zamknij oczy i wyobraź sobie:
twój syn lub córka pali namiętnie maryśkę, jeździ później jako kierowca pod działaniem tejże marihuany.
Jeśli jesteś osobą inteligentną i z wyobraźnią, to tyle powinno wystarczyć...

-Do Adriana (2014-02-28 10:51:03)

Przestępcami są producenci tytoniu i wódki i to przed nimi chroń lepiej swojego syna. Od marihuany jeszcze nikt bezpośrednio nie umarł, od papierosów i alkoholu giną miliony.

-Adrian (2014-02-28 07:24:29)

Oczywiscie ze przestepcy. Posiadali nielegalna substancje. Guma szturmowa i waskie drzwi na komisariacie dla nich, a co? Potem wlasnie takie fagasy beda kusic mojego syna na kupno tego swinstwa? Tych trzech wpisowiczow przede mna to chyba takie kolesie biegajace w rurkach, mada faka... Szkoda gadac... Pozdr dla Pawla ;o)

- (2014-02-27 23:14:57)

no nie , za to ze nic ni zrobili nikomu maja siedziec ?????

- (2014-02-27 18:49:20)

dopuscic maryske

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry