swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem

Dodane: Agnieszka Data: 2014-01-16 17:00:46 (czytane: 15879)  Wersja do druku

Klub Gazety Polskiej w Busku-Zdroju zaprasza na spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem w sobotę 18 stycznia 2014r. o godzinie 18:00 w Pensjonacie Sanato w Busku-Zdroju. Tematem spotkania będzie ANTYPOLONIZM - rozmowy o nienawiści wobec Polaków.

Stanisław Michalkiewicz urodził się 8 listopada 1947 roku w Lublinie. Szkołę podstawową i Liceum Ogólnokształcące ukończył w Bełżycach. Studia prawnicze na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ukończył w roku 1969 W roku 1972 ukończył podyplomowe Studium Dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim.

michalewicz.jpg 


Zapraszamy w imieniu Klubu Gazety Polskiej w Busku-Zdroju 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (21)
     

-Co to? (2014-01-18 14:41:43)

Każdy ma prawo do wypowiedzi i wygłaszania własnych poglądów. Więc Pan Stanisław też ma takie prawo i nikt mu nie może tego zabronić, oby tylko to było zgodne z prawem (jakie by ono nie było) i nie urażał swymi wypowiedziami innych osób. Tak jak to często bywa na tego typu spotkaniach.

-- (2014-01-18 14:39:59)

jak mi się zachce jeść to przyjdę na GĘŚ do sanato.

-najnowsze z ONET-u (2014-01-18 12:17:07)

Stanisław Michalkiewicz zapytany o sformułowanie "chwilowo nieczynny obóz zagłady w Oświęcimiu", którego użył we wpisie "Zdrada panowie, ale stójcie cicho!" zamieszczonym na swojej stronie internetowej, odpowiedział pytaniem: "Czy pan uważa, że jest czynny"? - Miałem na myśli to, co napisałem. Jeśli to pana dziwi, to chyba tylko w takim przypadku, gdyby pan uważał, że jest nadal czynny. Ja tak nie uważam - dodał Michalkiewicz.

-Leon (2014-01-17 23:05:05)

POwoskich lemingów jak widać w Busku wciąż dostatek. Żryjcie głupcy szczaw i mirabelki:-)

-- (2014-01-17 22:37:45)

bronią się obstrzy-PISKI i agenci już nie wiedzą jak,więc sami zaciągają się na własnej uwięzi.to dobrze prędzej się wyjuchają.(wykrwawią)

-gorynycz (2014-01-17 22:28:37)

Odzywają się lewaki i lemingi.

-- (2014-01-17 22:25:56)

czy znasz znaczenie słowa nieuk? widzę że to Ty jesteś kimś niewykształconym(ą)PA!

-gorynycz (2014-01-17 22:25:52)

Odzywają się lewaki i lemingi.

- (2014-01-17 22:19:10)

Żałosne te ostatnie komentarze. Przychodzą ci których to interesuje, a nieuków z PO nam nie potrzeba. Jak skończysz prawo jak pan Muchalkiewicz to będziesz dyskutował nieuku.pa.

-do poprzednika (2014-01-17 18:42:18)

Uspokój się z tym jadem,już nie pierwszy raz z nim wyskakujesz.Teraz jest pewne,jesteś pisowskim lizusem,czyli zero!Ja na spotkaniach jestem zawsze! tak zawsze!!!i przypominam sobie jak ktoś powiedział nie tak jakby sobie życzyła "Kasia" mało szału nie dostała,prawie faceta wyrzuciła ze spotkania na które zaprasza.To chore,przyjdź na spotkanie ale i tak nie masz nic do powiedzenia bo prawda musi być po naszej stronie.To naprawdę chore jak wszyscy z PIS-u to śmierdzi gangreną na zdrowym organie normalnych ludzi,nie PIS-owcow.Na dodatek czy takie spotkania anty-polskie są dozwolone?Przecież PIS to sekta która burzy ład w moim kraju.Ja się na to nie zgadzam.

-Krytykanci mile widziani w Sanato (2014-01-17 17:07:13)

Krytykanci powyżsi niech przyjdą proszę na spotkanie z Michalkiewiczem i włączą się do dyskusji z gościem zamiast tu incognito jady wylewać.
Pokażcie swoją wiedzę i intelekt na forum publicznym zamiast strzelać w plecy zza węgła.

-do poprzednika (2014-01-17 16:23:54)

jeżeli jesteś gnębiony,proponuję zgłosić się ze skargą na policję.Ja osobiście czuje się gnębiony przez tą panią Kasię właśnie takimi spotkaniami z nawiedzonymi "ludźmi"typu PIS czyli obłuda,szczekanie na wiatr itd...Dziś wielkim źródłem zła dla nas buszczan jest działaczka polityczna z Sanato.Ona przynosi hańbę nam wszystkim.

- (2014-01-17 14:41:31)

Też się wybiorę! A co mi tak, to bardzo ciekawe jak NARÓD POLSKI JEST UCIEMIĘŻONY! HAHA
Mam nadzieje Drodzy Buszczanie, że nie damy sobie wmówić bredni, a populizm polityczny zostanie przez Nas skomentowany. Kolejny człowiek, który zbija hucpę polityczną na kreowaniu wrogości wobec innych osób: narodowości, religii, orientacji, poglądów politycznych.
Pozdrawiam

- (2014-01-17 13:57:43)

wybieram się polecam dowiemy się jak gnębią nas Polaków

-Niestety... (2014-01-17 10:39:11)

Niestety masz rację. Też tak to widzę i czasami z przerażeniem zastanawiam się jak grupka krzykaczy może zastraszyć normalne społeczeństwo.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry