swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

35 Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej - transmisja audio

Dodane: Milena Data: 2014-01-17 10:02:09 (czytane: 27917)  Wersja do druku

Przewodniczący Rady Miejskiej w Busku-Zdroju zwołuje 35 Nadzwyczajną Sesję Rady Miejskiej w Busku-Zdroju na dzień 17 stycznia 2014 r. o godz. 14:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10.

Proponowany porządek XXXV sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXXV - projekty uchwał Rady Miejskiej.


Transmisja audio Sesji Rady Miejskiej na żywo w internecie.

 

Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (39)
     

- (2014-01-17 17:47:01)

dyskutujecie o sprawach ktore dotycza Spoldzielni Mieszkaniowej ,

-busko (2014-01-17 16:55:14)

popieram Twoją nadzieję o zwrotach wcześniejszych nadpłat(to nasze pieniądze którymi ciągle obracają)bez odsetek dla nas.Pochwalam jedno,dobrze że założyli cyfrowe mierniki ciepła.Nie grzeję nie wykazuje.Dawne mierniki były wielkim ZŁODZIEJEM razem ze SM.jedna wielka klika i bandyctwo przeciwko mieszkańcom którzy utrzymują tych złodziei.

- (2014-01-17 16:29:47)

No to w tym roku szykują sie poteżne zwroty z nadpłaty za ogrzewanie.Nowe urządzenia,mrozów nie ma,licze na 1200 zł zwrotu.Jak nie dostanę tej kwoty to dopiero pokże co potrafie bo cierpliwości moje juz się koncza,nie będe płacił na pensje i premie pierdziocgów w SM i KZC Ponidzie

-do: -a ile trzebaby spalić węgla? (2014-01-16 17:18:07) (2014-01-17 15:56:48)

Tyś sie chłopie obudził ze snu zimowego - dzis opala się gazem - nie ma palaczy, popiolu itp.

-Beniu (2014-01-17 13:35:23)

Ta zima da ogromne oszczędności w zużyciu węgla i innych materiałów grzewczych. Należy to wykorzystać by zaoszczędzić i by ciepłownie nie nachapały się bo z upłynnieniem niezużytego opału problemu nie będzie

-- (2014-01-16 21:51:06)

Zima lekka spalanie węgla w kotłowniach powinno być ograniczone do minimum.Winny wyjść wielkie oszczędności.Czy tak będzie czy ktoś się tym zajmie.Czy nie będzie tak ,że spółdzielca zapłaci za ciepło którego mu nie podano i jakoś to będzie.

-a ile trzebaby spalić węgla? (2014-01-16 17:18:07)

ile godzin trzebaby zapłacić palaczowi za zasyp pieca, za czyszczenie pieca i wywóz popiołu?

-re. do "inwestycje nieopłacalne.." (2014-01-16 12:46:36)

ocieplenie budynków tak. Natomiast zakładanie instalacji grzewczych typu: pompa ciepła są zupełnie nieopłacalne. Przykład: dom 150 m2-koszt założenia instalacji ok. 25 tys. zł. moc urządzenia: sprężarka min 9 kW, która pracuje min. 6 godz. na dobę. policz koszt energii elektrycznej w skali miesiąca.wyjdzie ponad 2000 kWh.a koszty instalacji? Ty jako nieprzeciętny obywatel zapłacisz.

-to inwestycje nieopłacalne w "dłuższym okresie". (2014-01-16 12:15:11)

jak to wymyśliłeś?
Jeżeli jesteś autorem takich badań, to może przedstaw je bliżej.
Każdy może mieć swoją opinię, ale przedstawianie takowej jako jedynej prawdy jest nadużyciem i tylko opinią autora. Moja opinia poparta moją wiedzą i innymi opiniami mówi, że termoizolacja ma sens.
Czy prócz żony i sąsiada po piwie też ktoś tak myśli jak Ty?

-do poniżej (2014-01-16 09:50:59)

Jaja se robisz?

- (2014-01-16 09:33:31)

z czułością PSS wspomina prezesa i i taką samą czułością będzie wspominał burmistrza

-do MC (2014-01-16 09:20:14)

:) czy też jesteś parobasem? jedynie słuszna politycznie władza (czyt. PSL) nakazała Wam usuwać komentarze. Dlaczego usunęliście komentarze spod artykułu o termomodernizacji budynków uzdrowiskowych? Powtórzę- to inwestycje nieopłacalne w "dłuższym okresie". W krótkim opłacalne dla zlecających i wykonawców.

-do busko (2014-01-16 07:49:05)

Podzielam zdanie tylko Waldi.Lepszego nie będzie gdyż takiego nie ma.

-8 (2014-01-15 23:36:41)

nie narzekajcie na Wąsowicza

- (2014-01-15 20:09:17)

Ludzie CBA wkracza???czy tylko abdykacja ?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry