swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Gwiazdkowy prezent dla Gimnazjum w Podgajach

Dodane: Agnieszka Data: 2013-12-30 15:35:49 (czytane: 12899)  Wersja do druku

Dyrektor Gimnazjum w Podgajach Stanisław Moskal, jako jedyny z powiatu buskiego, odebrał podczas XXXVIII sesji Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, w dniu 30 grudnia 2013 roku - nagrodę w postaci kompletu multimedialnych atlasów świata.

Nagrody wręczano laureatom konkursu "Mój region w Unii Europejskiej" zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Konkurs,  w którym uczestniczyły szkoły podstawowe i gimnazja z terenu województwa świętokrzyskiego, dotyczył opracowania autorskiego scenariusza lekcji z zakresu edukacji europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem informacji nt. korzyści jakie przynosi realizacja projektów unijnych dla lokalnej społeczności.

podgaje_nagroda.JPG 

Autorkami zwycięskiego scenariusza były: pani Ewa Podsiadło, nauczycielka geografii oraz uczennice Kasia Gozdek i Małgorzata Koruba.

Wręczenia nagród dokonał Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Adam Jarubas i Przewodniczący Sejmiku Tadeusz Kowalczyk.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (16)
     

-- (2014-01-02 23:42:38)

prezencik mu się podoba bo oka z niego nie spuszcza.Ten nasz Marszałek hojny jest.

- (2014-01-02 07:47:29)

Czemu nagrody nie odbierała pani Ewa Podsiadło i jej dwie uczennice ? To one powinny być na zdjęciu. Tak to wychodzi na to , że dyrektor i marszałek najważniejsi w tym konkursie.

-ala (2014-01-01 18:40:46)

ale jaja kampania na całego a tu jeszcze trochę czasu

-pochodnia (2014-01-01 14:25:10)

Nie jest dobrze, jeżeli pożyteczne działania nauczycieli i młodzieży wyzwalają w ludziach tyle negatywnych skojarzeń, zamiast być powodem do czystej radości. Co się dziwić jeżeli ludzie czytać nie umieją. W tekście wyczytali, że Marszałek coś przywiózł podczas gdy wyraźnie pisze, że dyrektor w Kielcach odbierał nagrodę.

-rex (2013-12-31 17:46:50)

trzeba doić bo i tak ze swoich nie dają a hojność jest i basta.
wiec nie negujcie tego tylko korzystajcie na max.

- (2013-12-31 16:41:55)

A ten moskal to ruski jakiś ?

- (2013-12-31 12:58:08)

Więcej przyjazd marszałka kosztował niż to co przywiózł

-? (2013-12-31 10:18:17)

być może wybory się zbliżają ale krytykujecie tych co coś robią a nie tych co nic nie robią.....
?dlaczego

-? (2013-12-31 09:24:28)

A gdzie uczennice i nauczycielka??? Dyrektor jeśli już to w tyle...

- (2013-12-30 22:18:23)

kampania się zbliża trza się pokazać w prasie

- (2013-12-30 17:29:19)

psl, gzie moje pieniądze za ogórki?

-bb (2013-12-30 17:15:31)

żawiść jednak Cię zeżre, życzę jej smacznego.

- (2013-12-30 16:44:32)

Znowu PSL oni wstydu nie maja

-Piotr (2013-12-30 15:57:03)

Fajnie, że organizuje się takie proeuropejskie konkursy i że szkoły angażują młodzież do czynnego brania w nich udziału. Bravo-Tak trzymać!

- (2013-12-30 15:50:52)

buhahaaaaaaaaa

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry