swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Kolejnych sukces zawodniczki Unii Karoliny Długołęckiej.

Dodane: Agnieszka Data: 2013-12-24 13:08:30 (czytane: 19226)  Wersja do druku

Ogromny sukces zawodniczki Unii Busko-Zdrój Karoliny Długołęckiej. W Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców, które od 19 grudnia odbywały się w Ostrowcu Świętokrzyskim, nasza zawodniczka zajęła 8 miejsce w kategorii seniorów na dystansie 200 m. stylem zmiennym.

 

Dodajmy, iż w mistrzostwach startowało ponad 500 najlepszych polskich pływaków. Serdeczne gratulacje dla Karoliny!

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (13)
     

- (2013-12-29 23:19:03)

ma szansę na olimpiadę w rio de janeyro?

- (2013-12-27 13:40:38)

ona pochodzi z buska, ale trenuje w innym mieście i jest to sukses tamtej szkoły i tamtych trenerów

-lu (2013-12-26 22:09:43)

brawo, brawo :) miło,że ktoś zauważa sukcesy buskich zawodników :) żeby jeszcze władze naszego miasta zauważyły i wspierały takie osoby jak Karolina

-mariusz (2013-12-25 22:06:08)

Gratuluję, jesteś pierwszą pływaczką z Buska, która popłynęła w finale Głównych MP! Teraz czas na pierwszy seniorski medal.
To poniżej to piszą jacyś ignoranci, żeby nie napisać gorzej.

- (2013-12-25 19:45:15)

czyli sukces nie wasz a krakowa i ostrowca w tym momencie tak?

-S (2013-12-25 18:36:07)

Oświata powiatowa raczej tu nie pomoże natomiast władze by mogły . widzę tu dwa kierunki pierwszy to masowość sportu wśród dzieci a drugi to stypendia dla starszych wyróżniających się sportowców .

-do S (2013-12-25 17:53:21)

Dziękuję -mnie takie wyjaśnienie wystarcza. Coś trzeba zrobić z wspaniałymi buskimi zawodnikami i zawodniczkami którzy kończą szkoły średnie i dalej spotykają barierę pustyni...........Władze samorządowe oświata i inni nie wiedzą co z tym zrobić.Rok bez treningów dla sportowców na tym poziomie i klapa czy radni to rozszumią może Gajewski Gradzik i jeszcze ze 4 innych tak a reszta ?

-S (2013-12-25 12:28:18)

w ramach wyjaśnień piszę na tej stronie pierwszy raz i jako członek zarządu Unii stwierdzam iż i Karolina i Patryk są członkami Unii i tylko taki Klub reprezentują choć trenują Karolina w Krakowie a Patryk w Ostrowcu . Jest to spowodowane tym,że do treningu na tym poziomie potrzebna jest Szkoła Mistrzostwa Sportowego a takowej w Busku nie mamy. I nie da się realizować takiego treningu w zwykłej szkole,
Pozdrawiam i życzę sukcesów. już w marcu rocznikowe Mistrzostwa Polski

-do tych poniżej. (2013-12-25 11:17:53)

Ktoś występuje w barwach Unii a jest z innego klubu?. Rozumię,że możliwe to jest na zawodach towarzyskich w ramach międzyklubowych uzgodnień.Na Mistrzostwach Polski taki numer!Coś mi tu nie pasi proszę o wyjaśnienia.Osobiście w to nie wierzę.!

-do - (2013-12-25 09:49:41)

Patryk Kowalski te nie jest zawodnikiem Unii Busko Zdroj tylko wystepuje w barwach tego klubu i jakos nagrody dostaje.

- (2013-12-25 08:22:03)

ona nie jest zawodniczką unii busko, tylko występuje w barwach tego klubu, a to OGROMNA różnica

-onek (2013-12-24 21:48:09)

brawo

-Nadole 1 (2013-12-24 19:36:17)

Brawo Karolino to wielki sukces.Bokserzy też zajęli 8 miejsce drużynowo. Za rok będzie 2 a może i trzecie.Brawo Buscy sportowcy.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry