swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Narkotyki w samochodzie i w mieszkaniu

Dodane: Milena Data: 2013-12-23 14:36:01 (czytane: 13035)  Wersja do druku

Buscy policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca Buska-Zdroju. Mężczyzna podejrzewany jest o posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, podczas kontroli drogowej w gminie Busko-Zdrój. Funkcjonariusze znaleźli u kierującego oplem vectra, torebkę foliową, w której znajdowało się zawiniątko z suszem roślinnym. Podobne zawiniątka znaleziono również w miejscu jego zamieszkania. Łącznie policjanci zabezpieczyli około 100 gramów suszu roślinnego.

narkotyki_busko_1.jpg 

Wstępnie substancja została zidentyfikowana jako marihuana. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Wobec 53-latka zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego. Jeśli dalsze badanie potwierdzi, że zabezpieczony susz to marihuana, to za posiadanie środków odurzających grozić mu może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP

Źródło: KPP Busko-Zdrój


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (12)
     

-ewa,, W TEMACIE,, (2013-12-26 11:32:52)

a tak naprawdę --to weżcie sie za tych ćpunów RASOWYCH- ,,SĄ TO BIEDNE DZIECI BOGATYCH RODZICÓW-co jest ich w busku peno-a ,,dziadek,, to tylko przykrywka że coś sie dzieje--

--t. (2013-12-25 11:27:35)

Powinna być kara po 20 pał na gołą du.. 3 razy w tygodniu przez 1 rok.

-janczi (2013-12-24 16:25:53)

przeciez to jakas samosieja

-Jon (2013-12-24 16:02:38)

Nie pale maryśki i szczyka mnie, czy ktoś to robi, jednak uważam, że robienie takiego szumu z zawoniątka z suszem to przegięcie pałki. Swoją drogą ciekawe, dlaczego skontrolowali akurat tego gościa.

-anonimek (2013-12-24 12:37:47)

anonimowe cwele, jak kogoś krytykujesz to podpisz się imieniem i nazwiskiem. Jeśli tego nie robisz i zostajesz anonimowy w tym wypadku krytykujesz siebie sam, jesteś nikim tak jak Twój nick :)

- (2013-12-24 10:46:25)

dorabia do emerutury :D

- (2013-12-23 21:37:01)

KAKA ma smaka
SZOk - kSZOKk
GORO lubi moro


wszyscy to BUROKI ZIEMNIOKI

-Młodszy jaracz (2013-12-23 21:00:55)

To dopiero stary jaracz !!!!
Pokozołeś.......Hahaha.

-TEPIC NARKOMANÓW (2013-12-23 19:15:10)

TEPIC NARKOMANÓW

-auto (2013-12-23 15:52:34)

tak dostanie 3 lata na 5 w zawiasach.

-x (2013-12-23 15:47:27)

i dwie fajki wysępił ;d

-Kamil (2013-12-23 14:54:40)

Może ten Pan sobie na święta kupił ?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry