swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Przy ul. Poprzecznej stanęła świąteczna choinka

Dodane: Milena Data: 2013-12-10 16:14:25 (czytane: 14024)  Wersja do druku

10 grudnia 2013 r. w Busku-Zdroju przy ulicy Poprzecznej "stanęła" świąteczna choinka. Kilkumetrowe, żywe drzewo udekorowane jest świątecznymi ozdobami: bombkami choinkowymi, łańcuchami oraz kolorowymi lampkami.

 choinka001.jpg

choinka002.jpg 

Aleja Mickiewicza oraz całe centrum miasta, które niedawno przeszło gruntowną modernizację ozdobione jest świątecznymi iluminacjami. Dekoracje składają się z kilku tysięcy punktów świetlnych. Kolorystyka oświetlenia utrzymana jest w kolorze srebrnym oraz błękitnym.

choinka003.jpg 

 

/Milena/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (20)
     

-Młode Busko (2013-12-15 00:11:21)

nie bądź śmieszny:) mówię o pierwszej koncepcji rewitalizacji rynku:) To co zrobiono ciężko nawet remontem nazwać :) sprawdź koncepcje Nove Busko 2012 firmy Vertigo jest 2013 i nic nie zostało zrobione według planów :P

-do młode busko (2013-12-11 23:07:11)

resteuracja jest przy bsck - cynamonowa ,punkt informacyjny też w bsck ,natomiast punkt widokowy na wieży przy poczcie

---- (2013-12-11 15:36:29)

są ludzie którzy wiecznie wszystko będą krytykować, mnie się choinka podoba! co jest brzydkiego w niej?

---- (2013-12-11 11:43:30)

piękna choinka!

- (2013-12-11 10:28:49)

miasto pieknieje i bardzo ladnie udekorowane ,przyjemnie sie spaceruje . inni nam zazdroszcza,kuracjusze podziwiaja i zatrzymujasie przy parku w rynku ,

-a mnie... (2013-12-11 08:16:37)

a mnie się podoba...

-0000 (2013-12-11 08:11:30)

a i jeszcze w Chmielniku jest tak pięknie że zamiast zieleni i prawdziwego parku mają tylko beton masakra jak to wygląda

-www.pl (2013-12-11 08:11:04)

BUSKO pięknie wygląda - a tobie choinko ,Mario itd nic nie pasuje może puidż do SPA zażyjesz trochę przyjemności BĘDZIE LEPIEJ I ZADOWOLONY(A)

- (2013-12-11 06:50:28)

jak ci tak wstyd mieszkac w busku to sie wyprowadz a nie wszystko zle zle jak w chmielniku tak pieknie to wyjedz i nie pisz glupot

-Młode Busko (2013-12-10 23:42:03)

Iluminacja na poziomie :) Busko pięknie się prezentuję :) Aż miło spaceruje się po tak oświetlonym mieście:) szkoda że rynek nie powstał według pierwszego projektu bo ten niestety to bubel za grube pieniądze. Gdzie restauracja? Gdzie punkt informacji turystycznej? Gdzie punkt widokowy? Kolejne miliony wywalone bez konkretnego efektu. Skończą się fundusze unijne miasto się zestarzeje i zobaczymy co będzie :P

- (2013-12-10 23:25:23)

Tylko po co ............!!!!!!!!!!!!!!

-pollonus (2013-12-10 22:59:12)

Trzeba przyznać że dekoracja świąteczna jest naprawdę na poziomie i efektowna i w tym temacie powiem że warto było na to wyłożyć pieniążki !

-.....mmmm (2013-12-10 20:49:16)

pięknie wygląda właśnie ta fontanna i światła cały rynek i ta choinka też a ci co chcą mieć kibel i parking bez opłat to niech się wyprowadzą do żydów do Chmielnika

-abc (2013-12-10 20:38:10)

nie narzekajcie już ludzie ...idą /choinki tak w parku jak na poprzecznej bardzo ładne -atrakcja dla dzieci...brakuje tylko śniegu a głupich komentarzy ....za dużooo pozdrawiam

bartek (2013-12-10 18:44:25)

Dziękuję za piękną dekorację Buska-Zdroju, wreszcie jest miło pospacerować.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry