swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Konsultacje społeczne dotyczące „STRATEGII ROZWOJU POWIATU BUSKIEGO”

Dodane: Agnieszka Data: 2013-12-01 15:35:57 (czytane: 14434)  Wersja do druku

Starosta Buski zaprasza Mieszkańców Powiatu Buskiego na konsultacje społeczne, związane z aktualizacją „Strategii Rozwoju Powiatu Buskiego” na lata 2014-2020, które odbędą się 5 grudnia 2013r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju przy ul. Mickiewicza 15.

Zaproszenie na konsultacje [ PDF ]
Wizja, misja i cele [ PDF ]

 

starostwo_logo_podpis.jpg 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (29)
     

-do olo (2013-12-03 22:15:51)

bez twoich komentarzy było by tu nudno co nie znaczy że są mądre hihihi

-doponiżej busko (2013-12-02 22:10:10)

masz rację,ten ktoś (olo)zna się na wszystkim,tylko zapomniał że mu brak skromności osobistej i zwykłego taktu(życiowego)Ja osobiście porównałbym go ze starostą buskim,lub byłym burmistrzem Wąsowiczem.Wydaje im się że pozjadali wszystkie rozumy, a są tak ciemni jak zużyta tabaka wypluta w kąt.

- (2013-12-02 18:29:19)

Nikt konsultacji nie robił jak PSL chapnął Uzdrowisko !

-do olo (2013-12-02 12:47:24)

Tylko ci się wydaje, że jesteś wolny. Jesteś zniewolony przez swoje chore i egoistyczne ambicje. Gdybyś był wolny człowieczku, nie komentowałbyś wszystkiego. Zniewoliła cię obsesja polegająca na przeświadczeniu, że się na wszystkim znasz. To jest straszne zniewolenie.

-ech... (2013-11-30 10:22:22)

Psl jest aktywny ale tylko przed wyborami, choć J... z Kielc to już pare miesięcy temu zawital do podbuskich wioch serwując wóde i kiełbase wyborczą, myśli ze ma przed sobą chłopów z 17tego wieku ciemnych jak noc listopadowa.

-do poniżej busko (2013-11-29 18:48:56)

nie tylko że nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi,ale dalej ubliżasz tym, którym Busko zawdzięcza swój rozwój jako małe miasteczko.Dalej lżysz mieszkańcom Buska i okolicznym miejscowościom.Jesteś żałosny,nawet jeżeli posiadasz jakieś wykształcenie(wątpliwe ponieważ za wiele błędów w pisowni Twoich wypowiedzi)Podejrzewam że jesteś z REPUBLIKI PIŃCZOWSKIEJ.

-do poniżej (2013-11-29 11:11:17)

jak przypuszczałem niewiele zrozumiałeś. O żadnym PSL nie piszę. To tylko Twoje urojenia, aby się czegoś przyczepiś. Więc pudło.Nie zarzucam nikomu głosowania na jakąś partię. Krytykuję wasz świadomy wybór osób, które niczego pozytecznego nie zrobiły i nie zrobią. Krytykuję waszą plebejską mentalność wyrażająca się w zwrocie,, un sie nado.. No i się nadali. Masz udział w tej degrengoladzieoczywiście w okreslonym stopniu. Nie byłoby problemy gdybyś stanowił margines. Takie postawy prezentuje większość ściągająca uzdrowisko do swojego poziomu czyli podbuskich wioch, gdzie światło pojawiło się dopiero za pokolenia ojców. Więc trochę cię to usprawiedliwia

-busko do poniżej (2013-11-29 09:45:27)

nie pozwalaj sobie za wiele,co podglądałeś i wiesz kto i jak głosował.Osobiście nigdy nie głosowałem na PSL i nawiedzony PIS lub ludzi z narkotykami w tle.To moja sprawa na kogo ja głosuję.A jeżeli mówisz że się ktoś wyżywa na swoich dzieciach to zgłoś organom ścigania, inaczej ukrywasz przestępstwo i wcale nie jesteś lepszy od tych chłopków jak to Ty ich nazywasz, i jeszcze staraj pisać się bez błędów,lub nie pisz wcale.

-do busko (2013-11-29 01:00:46)

Bo sobie na takie postępowanie władz pozwalacie. Jak chłopki pańszczyżniane, zmiętosicie czapkę a frustracje wyładujecie na własnej babie lub dzieckach. Nie jesteście społeczeństwem obywatelskim, zero was obchodzi co za płotem a jak przyjdą wybory to się poklepiecie po plecach z kandydatem , który wam znowy gruszki na wierzbie obieca, Obywatelskiści nikt nie uczy w szkołach , bo kadrze oświatowej lepiej się ,,pracuje,, z dziećmi takich własnie chłopków. Wybraliśie radnych. I co z tego? Ktoś zapytał ich czy już się wzięli do roboty załatwiając sprawy mieszkańców , czy nadal załatwiają sprawy urzędników magistrackich?

-busko (2013-11-28 22:49:14)

i co dadzą konsultacje jak władz nie liczą się ze zdaniem mieszkańców.Chyba że to już jest preludium do do nadchodzących wyborów.

-olo (2013-11-28 10:26:30)

Także do dawnej UW nie należałem. Oczywiście, że nie jesteś w staniezacytować mi Twojej merytorycznej oceny moich wypowiedzi. Ale pogadać/ popisać/ ku pokrzepieniu możesz. Po pierwsze nigdy nie było tu merytorycznych sporów, co najwyżej inwektywy w stylu ,,ty bucu,, To taki zwyczaj miejscowych na który uwagi nie zwracam

- (2013-11-27 22:46:24)

Olo ale o dawnej unii wolności nic nie na pisałeś? ;)

Nie zgodzę się z stwierdzeniem, że nie spotkałeś się z merytoryczną krytyka i udowodnię że ni masz racji. Skleroza na stare "wolterowskie" lata?

-ja (2013-11-27 21:11:08)

Olo, zaczynam się o Ciebie martwić. Twoje komentarze zaczynają być coraz większym bełkotem, a poza tym "zjadasz" litery. Albo przestań pić, albo kup sobie lepsze okulary. Dołujesz Gościu, dołujesz. Czas już chyba ograniczyć ilość komentarzy do tylu, ile jesteś w stanie napisać coś sensownego. Nie, żebym już całkowicie Cię skreślał, bo nikogo nie obrażasz wprost swoimi wpisami, ale wena już nie ta. Pozdrawiam.

-olo odpowiada (2013-11-27 20:32:02)

- niestety nigdy nie byłem członkiem SLD ani PO czy Pisu lub PSL. Po co miałbym tam fumkcjonować? Dla stołków.? Cenię sobie spokój i moje zajęcie , któremu poświęcam gros czasu. Jestem wolnym człowiekiem

-rzeczywiście znam się na kilku sprawach lepiej, na innych słabiej. Nie interesuje mnie sport, astronomia, nie czytuję tabloidów a w TV oglądam raczej Animal Planet i wersje różne Discowey.
Czytam za to masę książek.Oczywiście beletrystykę ale w mniejszości

- kolejny raz czytam że ktoś się ze mna zgadza wyjątkowo lub niekiedy. Nigdy nie spotkałem się z rzeczywista i merytoryczna krytyka moich tu wypowiedzi
Dlaczego? Obniżyłem ich poziom już do pułapu najniższego z bezpiecznych. Oczywiście na te pytania odpowiedzi nie oczekuję

-obserwator (2013-11-27 19:02:23)

Olo moim zdaniem, sadząc po jego wielu wypowiedzeniach i odczytywanych z nich sympatiach, to raczej człowiek dawnej unii wolności lub SLD, ale to on musiałby ostatecznie rozwiać nasze wątpliwości i potwierdzić ostatecznie, zdradzając nam jak jest naprawdę.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry