swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Nagrody Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej

Dodane: Agnieszka Data: 2013-11-14 16:45:01 (czytane: 19925)  Wersja do druku

W dniu 7 listopada 2013 r. odbyła się Sesja Rady Powiatu w Busku – Zdroju, podczas której zostały wręczone Nagrody Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej.

Nagrody przyznane zostały zawodnikom osiągającym wysokie wyniki sportowe:

  • Karolowi i Patrykowi Kowalskim w dyscyplinie pływanie,

  • Natalii Mączyńskiej w dyscyplinie kolarstwo,

  • Annie Żółtak w dyscyplinie lekkoatletyka.


 
Laureaci otrzymali nagrody pieniężne, pamiątkowe dyplomy oraz materiały promocyjne Powiatu Buskiego.

nagrody_starosty_buskiego001.jpg



Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.


starostwo_logo_podpis.jpg
 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (47)
     

- (2013-11-15 22:09:28)

Nie, nie masz racji skoro ludzie domagają sie uzasadnienia za co powinno ono być.
Były sukcesy w : kung-fu , boksie ,wędkarstwie rzutowym .... Czym mierzony jest sukces i otrzymanie nagrody ,jakiego wyczynu trzeba dokonać ?

- (2013-11-15 21:34:22)

Masz rację ale cóż takie mamy społeczeństwo. U co niektórych chamstwo nie ma granic. Gratulacje dla wszystkich młodych ludzi, którym chce się jeszcze coś robić poza siedzeniem przed komputerem.

- (2013-11-15 20:26:52)

Opamiętajcie się
przecież te dzieciaki dostały nagrody za osiągnięcia, które wykonali do czerwca,
Długołęcka dopiero co osiągnęła ten wynik, skąd wiecie, że wniosek w jej sprawie nie jest rozpatrywany
Skoro jesteście takimi rycerzami i bronicie biednej skrzywdzonej dziewczynki to złóżcie wniosek do Starosty w jej sprawie, a nie wylewajcie swoich żali na forum

a tak swoją drogą ci co otrzymali nagrody również na nie zasłużyli - chyba, że wy wiecie lepiej, jako wybitni znawcy w każdej dziedzinie. Pomyślcie jak oni się czują czytając wasze głupie komentarze

- (2013-11-15 18:22:26)

a kiedy sprawa dyrektora szkoly panie starosto za jazd e na 2 gazach.czy nie powiniwen sie dyrektor podac do dymisji jak minister nowak nie wiem na co panie kolarz pan czeka ze sprawa przyschnie

- (2013-11-15 14:12:11)

Karolina Długołęcka nie jest JEDYNĄ zawodniczką wśród buskich pływaków która zdobyła medal Mistrzostw Polski

-karolina (2013-11-15 13:52:13)

Karolina nie zmieniła klubu . Nadal reprezentuje MUKS " UNIA" Busko- Zdrój

-sara (2013-11-15 13:44:32)

Karolina nie reprezentuje obecnie barw buska, tylko barwy swojego klubu albo szkoły do ktorej uczęscza i na pewno nie jest to Busko.

-rój (2013-11-15 12:56:21)

Pomija się Karolinę Długołęcką ! To wstyd jak tak można.Czy nasza powiatowa władza tego nie widzi?.Wyborca to to widzi podziękuje wam przy wyborach.

-... (2013-11-15 11:19:15)

SUKCESY TO NIE WSZYSTKO ..TRZEBA JESZCZE MIEĆ ZNAJOMOŚCI :) WTEDY CIĘ WYRÓŻNIĄ

-- (2013-11-15 08:44:48)

Hu......doradców ma rowerzysta albo sam jest.......

--do za co ? (2013-11-15 08:20:41)

No za co ?Skoro medaliści mistrzostw Polski są pomijani to może zdobyli mistrzostwo Europy skoro dostali nagrody ...

-inka (2013-11-15 08:13:51)

...Karolina Długołęcka jedyna wśród buskich pływaków która zdobyła medal na Mistrzostwach Polski została pominięta !!! Brawa dla Buskiego Starosty ...Tak się nagradza tylko w Busku !!! :) :) :)

-do za co ? (2013-11-15 06:46:48)

o jakich dyscyplinach myślisz chłopie? W normalnym mieście za Mistrzostwo w dyscyplinach olimpijskich zawodnik dostaje stypendium 1000-1500 miesięcznie a tu?

-obserwator (2013-11-15 06:35:31)

Karolina Długołęcka zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów 17-18 lat w pływaniu ale o niej zapomniano!!! Dlaczego???

-BOB (2013-11-15 00:06:08)

Ja im materiałów promocyjnych powiatu zazdroszę. Oczywiście gratuluję sukcesów.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry