swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Sklep z używaną odzieżą prowadzony przez Spółdzielnię Socjalną Całoroczna już otwarty!

Dodane: Agnieszka Data: 2013-11-14 16:25:10 (czytane: 19817)  Wersja do druku

W dniu 05.11.2013 r. otwarto sklep wraz z sortownią używanej odzieży, który prowadzony jest przez Spółdzielnię Socjalną „Całoroczna”. Spółdzielnia działa w ramach projektu „Spółdzielnia Socjalna – szansą dla Ciebie” realizowanego przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju.

W uroczystym otwarciu uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Pan Waldemar Sikora, Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Zofia Guz oraz mentorzy spółdzielni: Pan Jerzy Kokociński i Pan Bogdan Błaszczyk.

otwarcie_sklepu001.JPG 

Sklep znajduje się na ul. Kilińskiego w Busku-Zdroju. Czynny jest w godzinach 8.00-17.00.

Źródło: www.mgops.busko.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (28)
     

-jola (2013-11-15 10:16:26)

Żeby Pan Burmistrz słyszał jak się o nim wyrażał Pan Błaszczyk, gdy ten kandydował na Burmistrza to by się z nim nie lansował...

-0000 (2013-11-15 08:41:38)

Ktos kto pisze cos zlego na temat naszego burmistrza jest chory! zle wam jeszcze z nim?? zobaczcie jak wyglada teraz busko! mieszkacie w pieknym miescie a wam jeszcze zle!! przynajmniej on cos zrobil i postaral sie o pieniadze dla buska a reszta poprzednich tylko siedziala i miala ludzi gdzies. Nawet byscie sie wstydzili tak pisac o nim! ladnie mu dziekujecie ze o nas wszystkich zadbal ze teraz az milo przyjechac do buska....

- (2013-11-15 08:19:25)

A były burmistrz chyba otworzył prywatne pogotowie bo sam zawozi i załatwia przyjęcia na oddział niektóryn nauczycielkom by się schowały przed kontrolą. Ale ludzie widzą i słyszą panie były burmistrzu co Pan wyprawia, a wcziraj się Pan dziwi że niktórzy nauczyciele mają wyroki sądowe? Co koleżanka Pana nie poinformowała że jest zwykłym złodziejem i nadal pracuje w szkole? Ciekawe za ile komentarz zniknie ;)

-Boski oski (2013-11-15 05:38:47)

Niektórzy nie wiedza, ze jest to Spoldzielnia socjalna tworzona przez długi czas , poprzedzona wieloma szkoleniami, jej twórcami sa osoby wczesniej bezrobotne,ktore przez samozatrudnienie powinny dawać przykład innym bezrobotnym. Zaproszono burmistrza, a on przyszedł wiec pięknie z jego strony, nareszcie mamy burmistrza" dla ludzi" a nie postać z głowa w chmurach!!!! Brawo !!!! A marzący o stołku burmistrza powinni sie skupić na treści art , przypominam dotyczy sklepu a nie próbować wciąż brudnej gry w wyzwiskami w Str władzy !!! Komentarze. Zwlasza te upierdliwe piszą jedne i te same osoby. Desperacji chorzy z niemocy swej.amen

-JA PIE>>>>>> (2013-11-14 22:52:29)

W kioskach Ruchu też będzie wstęgi przecinał? Dajcie znać Panu Burmistrzowi, może się jakiś warzywniak otwiera to niech sobie wstęgę przetnie. Chłopie weź się do roboty bo kadencja mija a Ty tylko kończysz projekty Wąsowicza - Oby Cię tak miernie Twoi wyborcy ocenili, jak miernie przebiega Twoja kadencja.

-oo7 (2013-11-14 21:35:21)

Znowu Sikora sie lansuje. Aż sie boje lodówkę otworzyć, zeby i tam go nie zobaczyć.

-A czy te ekspedientki są członkiniami Spółdzielni Socjalnej ? (2013-11-14 21:15:59)

bo jeżeli nie to już z daleka sprawa cuchnie.

-Gość (2013-11-14 21:13:34)

Ciekawe czy pan burmistrz z rodziną robi tam zakupy? Urzędnicy otwierają sklepy z odzieżą używaną . Majty po niemkach i angielkach donoszą polki. (celowo mała litera ) . Dla mnie to jest chore. W jakich czasach my żyjemy. Może to ja nie pasuje do tych czasów? Proszę mnie oświęcic. Czy to jest normalne?

-aaaaa (2013-11-14 20:46:38)

panie są okropnie niemiłe!! WYMIENIĆ JE TRZEBA BO ODSTRASZAJĄ KLIENTÓW !!żal!!obgadywania nie ma końca przykre ale prawdziwe!

-ktoś (2013-11-14 19:06:06)

obsługa w sklepie fatalna byłam 3 razy i wiecej tam nie pójdę jak ma być utarg skoro panie są nie miłe dla klientów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-Ale Pan Burmistrz (2013-11-14 17:43:52)

patrzy na młódki, tak trzymać

- (2013-11-14 16:54:40)

wymienic obsługe!!może w innych czasach żyją te królewny!!

-ww (2013-11-14 16:28:40)

jeszcze jak by panie ze sklepu byle milsze i nie obgadywały i wysmiewały wchodzących klientów to by było super!!! panie zamiast z wiekem zmadrzeć to gupieją !!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry