swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Zwłoki mężczyzny znalezione na drodze

Dodane: Kasia Data: 2013-10-28 09:41:26 (czytane: 14359)  Wersja do druku

W niedzielę wieczorem, około godziny 20.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o zwłokach mężczyzny leżących przy drodze lokalnej relacji Strzałków-Kuchary w gminie Stopnica. Mężczyzna miał rozbitą głowę, obok ciała leżały części samochodu, który prawdopodobnie potrącił mężczyznę. Kierowca auta uciekł z miejsca wypadku.

Zmarły to 58-letni mieszkaniec gminy Stopnica. Policjanci przystąpili do poszukiwań sprawcy. Zatrzymali 19-letniego kierowcę, mieszkańca powiatu buskiego. Mężczyzna jest podejrzewany o to, że śmiertelnie potrącił 58-latka i odjechał z miejsca zdarzenia. 

 /km/

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (16)
     

-żal (2013-10-30 08:57:12)

przykra sprawa dla obu "stron".
Nieżyjący już nie żyje. Żyjący, jeśli jest człowiekiem, psychicznie zakończył beztroskie żywota...
Szkoda ludzi!
A wystarczyło tylko myśleć: być uważnym i ostrożnym...
Szkoda ludzi!

-Ciemno i cimno... (2013-10-30 07:20:46)

skoro jadąca po wypadku kobieta widziała leżącą na ziemi reklamówkę z zakupami to znaczy, że pieszego powinien zauważyć kierowca Audi. Wielu młodych ludzi w czasie jazdy zajmuje się wszystkim, tylko nie obserwacją drogi. Nie będę komentował ucieczki z miejsca i nieudzielenia pomocy pieszemu.

-~Li (2013-10-29 19:23:03)

Niestety, pijany może się zatoczyć pod koła każdemu - staremu i młodemu kierowcy, a w szoku ludzie zachowują się czasami abstrakcyjnie.

-xxxx (2013-10-29 16:13:15)

jak nie wiecie jak bylo to bardzo prosze od powstrzymywania sie od komentarzy .

-58 (2013-10-29 14:27:34)

A kierowca był trzeźwy??

-NNNNNN (2013-10-29 06:54:17)

Do Joha Rambo- jak uciekł z mejsca wypadku potrącając obojętnie czy pijanego czy trzeżwego to dopiero sobie narobił kłopotu, zwłaszcza że męższczyzna nie żyje i miał urwaną głowę, młody kierowca myślał, że sam jest użytkownikiem drogi i jechał pewnie z prędkością rakiety szok

-jasir (2013-10-28 22:35:10)

...i udzielić pomocy a nie uciekać!

-John Rambo (2013-10-28 21:46:09)

Nie zmienia to faktu, że należy dostosować prędkość do otaczających nas warunków.

- (2013-10-28 16:18:55)

No był pijany bo pił w sklepie .

- (2013-10-28 16:13:55)

Pewnie pijany był i spał i koleś jechał i potrącił go i uciekł bo nie chciał sobie problemu narobić

- (2013-10-28 15:47:59)

Skoro są lampy to gdzie ? gdyby były w Kucharach właśnie w tym miejscu lampy to było by widać wszystko. A tam nie ma lamp . a na wsi w środku są ale tylko do 22 . Wystarczy jechać drogą to odrazu widać że jest Gmina Busko chodzi o Ruczynów tam lampy się świecą i widać czy ktoś idzie poboczem .

- (2013-10-28 15:17:15)

Stopnica ma lampy i kamery które zostały nie dawno zamontowane rozchodzi się pewnie i te mniejsze miejscowości które należą do Stopnicy.Szkoda człowieka był to znajomy mojego wujka.Dlatego nie trzeba dawać takim głupkom prawa jazdy

-... (2013-10-28 15:09:41)

po to się zdaje prawo jazdy żeby jeździć samochodem chyba... nie wszyscy są tak niedojrzali jak ci co jeżdżą pod wpływem jakiegoś syfu, są ludzie którzy jeżdżą odpowiedzialnie no ale oczywiście trzeba wszystkich władować pod jedną krechę, bo co młode to głupie... bez sensu. ale przecież dorośli i ci którzy mają prawo jazdy już kilka lub kilkanaście lat nie powodują wypadków, genialne myślenie

- (2013-10-28 14:23:52)

to był alkoholi pewnie zatoczył się a tam jest ciemno gmina stopnica powinna lampy tam zrobić bo nic nie widać czy ktoś idzie. Ale ten alkoholik podobno był bez głowy wiec też musiał ktoś ładnie jechac skoro aż tak się stało

-Piotr (2013-10-28 14:15:39)

Podejrzany to NIE SKAZANY !!!!
Należy jeszcze udowodnić winę.
A tak na poważnie to gratulacje dla policji za działania.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry