swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Elektroniczna promocja

Dodane: Agnieszka Data: 2013-10-14 10:08:01 (czytane: 14808)  Wersja do druku

We wrześniu pojawił się na budynku Buskiego Samorządowego Centrum Kultury telebim czyli wyświetlacz diodowy o powierzchni 4,32 m2, na którym prezentowana jest oferta BSCK oraz Galerii „Zielona" w Busku-Zdroju.

- Wyświetlacz ma za zadanie poprawić przepływ informacji odnośnie wydarzeń kulturalnych w naszej gminie, a pośrednio wpłynąć na rozwój turystyki – mówi Robert Dąbal dyrektor BSCK. - W planach mamy przygotowanie oferty kulturalno - oświatowo - turystycznej, skupiającej się głównie na wydarzeniach z gminy i regionu Ponidzia - dodaje.

bsck_telebim.jpg



Telebim działa przez całą dobę, jest nowoczesną-elektroniczną formą promocji, wykorzystującą najnowsze osiągnięcia techniki. Prezentuje wyraźny i czytelny obraz i przyciąga uwagę.

Środki na zakup urządzenia pozyskane zostały w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Oś 4 LEADER, Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju.

Tekst i foto EHR
Źródło: busko.pl


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (19)
     

(2023-08-27 16:01:32)

Kristopher Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have truly enjoyed surfing around your blog posts.In any case I will be subscribing to your rss feed and I hope you write again soon! Czy można oglosic upadłość bez majątku?

-mądruś (2013-10-17 14:10:28)

kolego, nie bądź naiwny, o to przecież chodziło. hasło "informator" to tylko taka przykryweczka dla łatwowiernych i niedociekających

-UMIG KŁAMIE - WSTYD! (2013-10-17 02:34:49)

W urzędowej informacji na oficjalnej stronie UMIG Busko pisze się KŁAMSTWA!

oto EHR pisze: ''na którym prezentowana jest oferta BSCK oraz Galerii „Zielona" w Busku-Zdroju.''. Zapominając, zapewne ''przypadkiem'', że REKLAMUJE się na nim też inne, KOMERCYJNE sprawy, nie mające nic wspólnego z BSCK czy Galerią Zielona. Obecnie np. Koncert Jacka Wójcickiego w Słonecznym Zdroju -
można się o tym przekonać idąc obok BSCK.

A wszystko po to by nie przyznać się, że telebim BSCK to REKLAMA a nie tylko informacja.

Oj kłamczuszki umiguszki! nieładnie! nie wstyd wam?!

-busko (2013-10-16 19:03:48)

coraz częściej chodzi ten nieudacznik z Bsck do burmistrza.Chyba będzie zmiana kierownika.Oby jak najszybciej.Układowiec poprzednik koleś który robił co mu sie podobało przed wyrzuceniem też często bywał u burmistrza.Tamten wiedział jak to robić, ten się uczy.Cz zdąży się nauczyć zanim zostanie kolejny raz wypieprzony z pracy za nieudolność w pracy?

-wifi (2013-10-16 13:09:58)

to będzie jedyne źródło światełka w "domu kultury" podczas długich jesienno-zimowych wieczorów...
A reklamy zasilą premie dla szefa i pracowników rozwijającego się BSCK...

-busko (2013-10-15 22:27:29)

olo masz rację,nasz ukochany piękny i mądry oraz dowcipny mruk Waldi robi to co robił w PSS-sie.obecnie przygotował sobie miejsce do nadchodzącej kampanii.On zawsze kłamał i kłamać będzie.Jest też układowcem.Przyczaj sie przed Dersławem lub knajpą w Bsck przekonasz się sam kto tam chodzi.Zdębiejesz.

-ponownie (2013-10-15 22:20:00)

ten buc nie jest byłym,jest obecnym.No chyba że się mylę,oby.

-do ponownie (2013-10-15 19:38:17)

Można sprawdzić w oświadczeniach majątkowych byłych dyrektorów. Mniej więcej tyle samo ma obecny (którego oświadczenie za bodajże 2 miesiące jest gdzieś opublikowane).

-ollo (2013-10-15 16:23:03)

TO SĄ JAJA! burmistrz najpierw nakazał prywatnym pozdejmować tablice reklamowe w całym zdroju, straż miejska ścigała krnąbrnych, a sam wywalił 4,32 m2 telebima reklamowego, co razi po oczach tandetną grafiką

-... (2013-10-15 09:38:30)

Widze ze byly NIEUDACZNIK dyrektor UJADA

-ech... (2013-10-15 08:35:24)

zajmijcie się lepiej posprzątaniem ogromnej ilości lisci w parku zdrojowym, bo park niedługo utonie, a tam spacerują kuracjusze! wstyd , wstyd i jeszcze raz wstyd ! fuj...

-ponownie (2013-10-14 23:50:29)

no to ile w końcu zarabia ten nieudacznik (kierownik)z domu kultury?

-busko (2013-10-14 16:44:17)

uprzejmie proszę na tym tablecie umieścić informacje że;wszystkie imprezy wcześniej zapowiadane są anulowane a pieniądze są do odebrania w knajpie na tym samym piętrze.Ogłoszenie aktualne jest do końca kadencji obecnego burmistrza i błogosławionego przez niego pana kierownika nieudacznika z Nowego Sącza.

-xyz (2013-10-14 14:44:18)

wyświetlacz ma wpłynąć na rozwój turystyki. Żart jakiś czy obłęd?

-olo (2013-10-14 14:42:55)

pomysł marny. Strefa uzdrowiska to cisza i spokój a nie zakłócanie jej mocnym światłem czy dżwiękiem. Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą / BSCK / bez problemu znajdzie odpowiednia informację.Wszelkie świetlne reklamy powstające w przestrzeni pyblicznej powinny być dokładnie monitorowane jeśli idzie o zakłócanie tej przestrzeni. Jeśli to jedyny ,,pomysł,, dyrektora BSCK, to marnie widzę jego przyszłość

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry