swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Gmina Busko-Zdrój: Przerwa w dostawie wody

Dodane: Agnieszka Data: 2013-09-06 14:28:35 (czytane: 13809)  Wersja do druku

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku Zdroju informuje, że w związku z prowadzonymi pracami remontowymi sieci wodociągowej przez Świętokrzyski Zarząd Dróg w Kielcach w dniu 09.09.2013r. od godz. 10.00 do godz. 21.00 wystąpi przerwa w dostawie wody.

Przerwa w dostawie wody wystąp we wsi

  • Owczary,
  • Zbludowice,
  • Siesławice ( od numeru 198 do końca miejscowości ),
  • Kawczyce,
  • Wolica Siesławska,
  • Chotelek,
  • Łatanice,
  • Hołdza,
  • Bilczów,
  • Olganów,
  • Dobrowoda,
  • Budzyń,

oraz w ulicach

  • Wyszyńskiego (od skrzyżowania z ul. Jabłoniową do końca ulicy),
  • Korczyńska,
  • Ceglana,
  • Przemysłowa,
  • Starkiewicza.



Za utrudnienia przepraszamy.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (15)
     

-woda??? (2013-09-10 09:41:10)

Szok...znowu nie ma wody....wyjebać ich wszystkich w powietrze.

-wkurzona (2013-09-10 09:25:09)

To jest skandal!! Znowu nie ma wody, firma ucieka od odpowiedzialności!!! To jest jakieś chore!!! A Pana kierownika Roberta powinni wymienić na bardziej kompetentną osobę, która potrafiłaby skutecznie informować odbiorców wody!!!!!!!

-~~ (2013-09-09 23:17:33)

ą wody nadal nie ma:)

-xyz (2013-09-09 23:15:26)

23.15 w zbludowicach wody wciąż brak.
To są chyba jakieś żarty! XXI wiek i takie sytuacje?
Jeśli do rana wody nie będzie, nie wiem co zrobię, chyba nie wyjdę z domu ;(

-kret95 (2013-09-09 22:46:28)

komu leci i gdzie

-wodzianka (2013-09-09 22:43:08)

do naszego burmistrza podobno wszelkie zażalenia mamy kierować

-ddddddd (2013-09-09 22:13:56)

Olganów 22.13 wody dalej nie ma .

-? (2013-09-09 22:09:30)

Żarty sobie z ludzi robicie!!!już po 22 i wody nadal nie ma!!!!!!!!!!ja pier....jutro do pracy ludzie idą!!!!

-xxx (2013-09-09 21:40:51)

juz leci:)

-dziewiątka (2013-09-09 21:17:37)

Widać, że firma czuje się monopolistą na rynku i nie dba o swoich klientów, już po 21 a wody wciąż nie ma!!! Jak na razie nikt się tym nie interesuje- mamy 2013 rok i takie sytuacje! Masakra jakaś!!!!

-ja (2013-09-09 21:07:51)

Już po 21. Gdzie do qrwy nędzy ta woda bo chcę się umyć i iść spać.

-wodzianka (2013-09-09 17:42:05)

już mam serdecznie dość ciągłego braku wody...takie prace powinny być wykonywane w nocy a nie za dnia paraliżować ludziom codzienne obowiązki...!!!!!!!!

-mamba (2013-09-07 08:23:37)

znów łatanickie dziewuchy będą capać w busach fuuu.Panowie dziś po pracy do rossmana po specyfiki zatuszające:):):)

-... (2013-09-07 00:09:13)

przerwa w dostawie wody.. piszecie a ciekawe czy kiedykolwiek ona byla.. czemu nic nie pisze o tym ze przez 2 dni nie ma wody w Szancu???! nikt o tym nie poinformował a wody jak nie było tak nie ma....

-... (2013-09-07 00:08:53)

przerwa w dostawie wody.. piszecie a ciekawe czy kiedykolwiek ona byla.. czemu nic nie pisze o tym ze przez 2 dni nie ma wody w Szancu???! nikt o tym nie poinformował a wody jak nie było tak nie ma....

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry