swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Uczniowie rozpoczęli rok szkolny (video/fotoreportaż)

Dodane: Kasia Data: 2013-09-03 20:34:51 (czytane: 18997)  Wersja do druku

W poniedziałek 2 września uczniowie powitali rok szkolny 2013/2014. Uroczyste szkolne akademie odbyły się we wszystkich placówkach w naszym mieście.

Uczniowie z żalem żegnali wakacje, na kolejne muszą zaczekać do 28 czerwca 2014 roku. Dobra wiadomość to ta, że w ciągu roku szkolnego 2013/2014 wypada sporo długich weekendów, podczas których będzie można chwilę odsapnąć od nauki.

rozpoczecie_roku_szkolnego.jpg 

rozpoczecie_roku_szkolnego2.jpg 

rozpoczecie_roku_szkolngo1.jpg 

Zimowa przerwa świąteczna potrwa aż dziesięć dni, na ferie trzeba będzie poczekać do lutego. Na nowy rok szkolny wszystkim uczniom życzymy dobrych ocen i radości związanej ze zdobywaniem  wiedzy.

 

Wkrótce następne video.

Niestety, nie udało nam się odwiedzić wszystkich szkół. Jeśli byliby Państwo w posiadaniu zdjęć z rozpoczęcia roku szkolnego w Samorządowym Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju i Szkole Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju prosimy o przesłanie ich na adres reporter@busko.com.pl.

 

fotoreportaż

Foto: K.Rajca, Arek Sierpina

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (21)
     

-Krasicki (2013-09-03 13:35:26)

Bajka "Wilczki"

-Krasicki (2013-09-03 13:31:19)

Jakiś mądrala się wypowiada , może nawet nauczyciel , a przecież uczą nas w szkole że nie suknia zdobi człowieka , lecz człowiek suknie.

-xxx (2013-09-03 11:53:36)

Olo jesteś 10 lat za mu....
a może masz jakieś kompleksy

-!!! (2013-09-03 07:22:24)

nikt nie płacze? Xd

-olo (2013-09-02 22:35:57)

Uważam ,że uroczystości szkolne typu rozpoczęcie czy zakończenie roku szkolnego to ważne wydarzenia. I jako takie niejako wymagaja odpowiedniego stroju. Co znaczy odpowiedni? A najkrócej stonowany a nie krzykliwy,
gustowny a nie kiczowaty, odświętny a nie jak do roboty fizycznej. Sprawdza się tu garnitur i ciemna spódnica/ spodnie/ plus biała bluzka u dziewcząt
Większośc jakoś do tego tradycyjnego ubioru się dostosowała. Ale widać w fotoreporta prawdziwki w strojach jak do prac polowych. W zespole STiO nawet dres się pojawia / gustowny aż zęby bola/ Gdzieś indziej rażą mój wzrok wyjatkowo niegustowne torby wielkości 10 kb ziemniaków plus główka kapusty. Byłoby dobrze gdyby dyrekcje szkół zorganizowały cykle zajęć nt ubioru. Napewno się to przyda i spowoduję,że wizualnie młodzież z małych miasteczek nie będzie mieć w tych sprawach kompleksu.Pisałem o tym przy okazji strojów studniówkowych, ale widać młodzież jest przekonana ,że ma super ubiór i takiż gust a nauczyciele nie będą się tym zajmować, bo za to nie płacą

-Znajomy..:):) (2013-09-02 18:40:29)

Swieta Trojca czyli Monia,Roxi i Karo..:d:d

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry