swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Jarosław Gowin w Busku-Zdroju

Dodane: Kasia Data: 2013-08-16 16:30:09 (czytane: 17226)  Wersja do druku

W piątek 16 sierpnia Jarosław Gowin odwiedził Busko-Zdrój. Po godzinie 16.00 na ulicy Mickiewicza odbyła się krótka konferencja prasowa, po której poseł, kandydat na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, spotkał się z mieszkańcami miasta.

Jak powiedział poseł Jarosław Gowin, to ostatni akord kampanii wyborczej. W ciągu 3 tygodni poseł odwiedził 14 województw, przebywając ponad 5 tysięcy kilometrów. Busko-Zdrój było 50 miastem, które gościło Jarosława Gowina.

 gowin_w_busku.jpg

gowin_w_busku2.jpg

Podsumowując kampanię, poseł mówił, że przesłaniem wszystkich spotkań, jakie odbył w ciągu 3 tygodni, było hasło "Czas na zmiany". Przyznał, że Polacy odwracają się od Platformy Obywatelskiej, kontynuacja dotychczasowej polityki PO może doprowadzić do zwycięstwa PiS.

 gowin_w_busku1.jpg

"Wiedziałem, że rywalizacja będzie twarda" mówił Jarosław Gowin. "Jeśli nawet przegram te wybory, mam nadzieję, że swoją kampanią skłonię Donalda Tuska, żeby zrealizował część postulatów".

/kr/



 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (16)
     

- (2013-08-19 10:50:12)

To była kampania wewnętrzna czy zewnętrzna?
Bo mam wrażenie, że nie była ona skierowana do wewnętrznego zamkniętego kręgu wyborców jaki stanowią działacze danej organizacji, lecz na zewnątrz do przyszłych potencjalnych wyborców "krajowych".

- (2013-08-17 12:11:02)

Czy p.Kliś powiedział posłowi o olewaniu handlowców i ich problemów przez władze miasta.

-do poniżej (2013-08-17 12:04:33)

On trzyma z tym drugim.Ale wysłannicy byli-relacje zdane.

-Mieszkaniec Buska (2013-08-17 09:42:33)

A gdzie Zoch? Klasyczny przykład arogancji.

-Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić. – Józef Piłsudski (2013-08-17 09:01:14)

Do Buska zawitał minister Gowin a nasza 1'sza liga go olała. Nie było żadnego! I choć w oddali było kilku ziemnioków buskich, m.in ich szef radny JS, to trzymali się oni z daleka i żaden nie podszedł choćby przywitać się z posłem Gowinem. Porażka!
Jedyny pan Kliś zachował się jak trzeba.

-zalosne (2013-08-17 06:56:43)

widac panie c zes pan z pisiu:)))))panstwo terroru pan siejesz cenzura gorsza niz na mysiej :))))))

- (2013-08-16 21:47:51)

Czy p.Gowin widział tę fuszerkę na Rynku

-NASTĘPNY KARIEROWICZ KTÓRY NIE MOŻE SIĘ ZDECYDOWAĆ (2013-08-16 21:35:13)

CZY ZOSTAĆ W PO BO JEDNAK MOŻE JESZCZE RZĄDZIĆ NASTĘPNĄ KADENCJĘ BO POLACY SIĘ NABIORĄ NA KOLEJNĄ BAJECZKĘ CZY PRZEJŚĆ DO INNEGO KORYTKA KTORE PROWADZI W SONDAŻACH SPRYTNIE PICERZE Z PARTI OSZUSTÓW ALE MARÓD SIĘ NIE NABIERZE TRZECI RAZ !!!!!!

-jola (2013-08-16 21:34:09)

Boże, jaki on przystojny, stałam obok niego...bezcenne:)

- (2013-08-16 20:06:07)

ty gowin wiesz kto stoj pod latarnia kobieta letkich obyczajow a tu posel z po co rudy zaluje panstwowej kay na swojch to rude by..e tylko do swojej kieszeni a tak na marginesie to po co powiec w busku lepiej pis z tej parti posel bo ten przyjechal zobaczyc co mozne jeszcze zabrac z buska bo z innych miast juz nie ma co zabierac wstyd a ludzie jak mruwki go sucahaja jak im maci w glowie a jak tam kolega kostek bo nic o nim nie slychac a donald byl jaroslaw zbaw ten bajzel co po z nami robi wierze w twoja partie i bede na ciebie glosowal pozdrawiam pis

- (2013-08-16 19:22:07)

A zuch będzie ?

-Polemika to takie trudne pojęcie (2013-08-16 19:18:32)

mariuszku z komentarza 2013-08-16 16:41:57 niezgadzający się z tobą muszę stwierdzić, że większość ludzi mówi co myśli w przeciwieństwie od tych co się tylko i wyłącznie umieją podlizywać i jednoczenie frustrować tym faktem. Różnią się tez tym że mówią prawdę,a nie to co wydaje im się, że chce usłyszeć jeden czy drugi pryncypał, zawodowo kłamiąc i jemu i ludziom.
Co do ludzi, to się do nich właśnie wychodzi, a nie chowa przed nimi w wynajętych lokalach by cuć się bezpieczniej.
Zrób sobie że dwa okrążenia rowerem pooddychaj świeżym powietrzem, a potem strzel piwko a nie komentuj bezmyślnie na forum.

p.s. nie mu tu nic co by dawało powód do usunięcia tego posta

-Obserwator rzeczy ulotnych (2013-08-16 18:01:17)

Wszyscy ci ludzie w jednym autobusie się zmieścili. A naszych ludzi tam nie było? Tylko gruppies którzy z nim jeżdżą?
Odliczając redaktorów z różnych mediów, to można powiedzieć, że nie autobusem a busem wszyscy oni razem przyjechali, porobili sobie fotki i pojechali. Smutne to Panie Gowinie. Taka frekwencja powinna Wam dać do myślenia!
Myślenia? Co ja piszę?
"Nie wierzę politykom, NIEEEE..." /TILT/

-mariusz (2013-08-16 16:41:57)

szkoda mu bylo kasy na wynajecie lokalu A moze chodzi o to ze .... no wiadomo kto stoi na rogu ulic.. A posel gowin no coz nie ladnie na wlasna partie palcem grozic i chwalic opozycje

- (2013-08-16 15:41:12)

Jarosław, Polske zbaw.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry