swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Przegrana w Połańcu z Czarnymi

Dodane: Kasia Data: 2013-08-16 13:34:13 (czytane: 11071)  Wersja do druku

Bez zdobyczy punktowej wrócą zawodnicy MKS Busko-Zdrój ze swojego pierwszego meczu wyjazdowego w nowym sezonie. W spotkaniu drugiej kolejki IV ligi, podopieczni Marka Kowalskiego przegrali w Połańcu po słabym meczu 3:0.

Pierwszą bramkę buski zespół stracił już na początku meczu. Po niedokładnym wybiciu piłki z bocznej strefy boiska Czarni przejęli piłkę i Piotr Kamiński z obrębu pola karnego pokonał buskiego bramkarza. Druga bramka dla gospodarzy padła po błędzie buskiego obrońcy. Kamil Kolanowski tak niefortunnie wykonał wyrzut z autu, że piłka trafiła pod nogi przeciwnika i po akcji Czarnych było już 2:0. Taki wynik utrzymał się już do końca pierwszej połowy. Trzecia bramka wpadła dziesięć minut przed końcem meczu po typowej akcji z kontrataku.

polaniec_kontra_busko.jpg



Następny mecz buszczanie rozegrają w niedzielę 18 lipca na własnym stadionie z Lubrzanką Kajetanów. Początek spotkania o godzinie 17.

źródło zdrojbusko.futbolowo.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (11)
     

-? (2013-08-18 14:04:44)

ci pseudo bokserzy biją sie tak jak Rządzi NASZ UKOCHANY pseudo BURMISTRZ

-!!! (2013-08-18 10:11:06)

ci pseudo piłkarze grają tak jak Rządzi NASZ UKOCHANY pseudo BURMISTRZ

-Heniek (2013-08-17 19:37:25)

No wstyd i tyle w tym temacie.

-busko (2013-08-17 18:02:51)

panie Burmistrzu,niech Pan zrealizuje plan i obietnicę zrobienia trybun na stadionie.Przecież jest za co i dla kogo.Tych ludzi którzy są niezdolni do radzenia sobie za kilkadziesiąt lub kilkaset zł.miesięcznie i tak nic nie pomoże,ale naszej drużynie trybuny na stadionie są potrzebne.zaczną fruwać w obłokach i wygrywać nawet z nałogami jakie posiadają.Dlaczego się nie sprzedaj jeszcze tego nikomu niepotrzebnego stadionu?

- (2013-08-17 16:56:05)

czego Wy ludzie od nich chcecie - przecież piłkarze to nie sportowcy tylko zwykła badziewiaki

-- (2013-08-17 10:44:13)

Przestańcie nas dołować zagrajcie z Wólka Oleśnicką to może coś ugracie.

- (2013-08-16 22:40:40)

gamoń

- (2013-08-16 22:39:17)

a mialem taką nadzieję że zakręcą 4 ligą...bo to Busko!!!!!!czy ten pińczów zawsze będzie k....lepszy????!!!honoru troche...

- (2013-08-16 15:18:26)

wyraznie pisze w niedziele 18 lipca

-kibic (2013-08-16 15:12:01)

11 miesięcy bez gry bo rozumie że 18 lipca 2014 roku zagrają

- (2013-08-16 13:53:41)

5 liga :)

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry