swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Wypadek na skrzyżowaniu Grotta i Batorego

Dodane: Kasia Data: 2013-08-14 11:40:58 (czytane: 14293)  Wersja do druku

Dzisiaj, w środę 14 sierpnia, po godzinie 11 na skrzyżowaniu ulic Grotta i Batorego doszło do wypadku. Poszkodowana została 39-letnia kobieta jadąca motorowerem.

Po godzinie 11.00 kierujący busem koloru czerwonego jadący ulicą Batorego w kierunku Grotta, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej motorowerem 39-letniej kobiecie, która jechała ulicą Grotta w stronę ulicy Partyzantów.

 wypadek_grotta_motorower.jpg

wypadek_grotta_motorower1.jpg 

Kierująca motorowerem uderzyła w krawężnik. Doznała urazu miednicy i została przewieziona do szpitala w Busku-Zdroju. Kierowca busa oddalił się z miejsca zdarzenia. 

/kr/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (15)
     

-yack (2013-08-16 07:57:43)

Moim zdaniem od strony Batorego przy kiosku sklepiku stosowniejszy bylby znak STOP a jest USTAP skrecajacy w prawo niewiedzacy ze jest przejscie tuz za zakretem moga doprowadzic do tragedii(widzialem juz tam takie sytuacje)a wogole co niektorzy jada tam jakby jechali obwodnica a przeciez szkola,plywalnia itp.

-Mateusz (2013-08-15 21:43:37)

Moim zdaniem jedyne sluszne miejsce w busku gdzie dla bezpieczenstwa powinny znajdowac sie swiatla badz fotoradar.

- (2013-08-15 17:25:06)

wszyscy na "busy" , a wiecie co redaktor miał na mysli pisząc - BUS??? mówi się też na pojazdy większe od osobowych z tego co wiem

-Target (2013-08-15 12:18:54)

Typowe myślenie Polaka - jeden zły busiarz to zlikwidować wszystkie busy!

-:( (2013-08-15 11:03:39)

aleś pusty pustaku

-Co jest..... (2013-08-14 21:23:56)

....małe, okragłe, i smierdzi jak kupka, stopki i pipka?

rajstopy zwiniete w kłębek....

-mieszkaniec (2013-08-14 20:15:29)

Za jaja takiego i na słupie powiesić ,trudno stało się ale żeby uciekać i nie wezwać pomocy skandal ..

- (2013-08-14 19:48:35)

Tera jak pks jest w likwidacji to busiarze są pany

- (2013-08-14 19:42:33)

postawic tam policjant bo zaden kierowca sie na przejsciu dla pieszych nie zatrzymuje a niedlugo rozpoczyna sie rok szkolny

-do poprzednika (2013-08-14 19:14:18)

masz słuszną rację.ten środek transportu powinien być wycofany z ruchu

-busy robią duze susy (2013-08-14 16:50:25)

Kierowcy busów to jedna z większych patologi na naszych drogach. Ich pośpiech jest legendarny, sam padłem kilka razy jego ofiarą. Dobrze, że mam oczy w du..pie i jak tylko wypatrzę takiego to biorę poprawkę że wariat jedzie.

-obserwato ruchu (2013-08-14 16:07:47)

A nie pisalem wczesniej? Tu jeżdżą jak szaleńcy. Ostatnio mnie zatrzymano do rutynowej kontroli /oczywiscie bez skazy/ i prosilem policje o zwrocenie uwagi na ten odcinek ul. Grotta - odp. jak stoimy w okolicach basenu to jest OK. Dojdzie tu kiedys do tragedii ale bedzie juz pozamiatane.

-Obserwator rzeczy ulotnych (2013-08-14 15:12:38)

Na wodach pierwszeństwo ma większy.
Pewnie busiarz dużo żegluje.

-JotKa (2013-08-14 14:56:15)

Każdorazowo, przechodząc przez jezdnię przy tym skryżowaniu czuję się jak kamikadze.

Dla pani, która doznała urazu miednicy (jeden z paskudniejszych, bolesnych i kłopotliwych urazów) - wyrazy serdecznego współczucia.

-hhhh (2013-08-14 11:57:38)

ci busiaże tak jeżdżą właśnie

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry