swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Żagle w Radzanowie na zakończenie wakacji

Dodane: Agnieszka Data: 2013-08-30 08:28:22 (czytane: 19730)  Wersja do druku

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich miłośników żeglarstwa na zakończenie sezonu, które odbędzie się 31 sierpnia i 1 września na zbiorniku w Radzanowie.

 

zagle_radzanow001.jpg

 

Zapraszamy


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (17)
     

-Ela (2013-09-01 09:29:12)

Ja wątpię żeby tam cokolwiek się odbyło to jest jedna wielka ściema. 31.08. miało być ;zakończenie lata; a tam nie było nic nic nic. Nie wiem po co zapraszają ludzi jak nic nie organizują.I to już nie pierwszy raz robią ludzi w przysłowiowego-balona.

-do poniżej (2013-08-31 16:30:50)

Popatrz w lustereczko,albo zapytaj tatusia skąd jesteście,zamiast obrażać swoich krajanów.

-mamba (2013-08-30 13:43:26)

buraki wszędzie się wykąpią hehe normalny człowiek wie czym grozi zetknięcie glonów ze skórą.Zakładajcie panie ze wsi bikini i nad zalew hehe:):)

-jimmy Jones (2013-08-04 14:28:55)

Agdzie Policja patrolujaca ten ogromny zbiornik ,oraz dwoch nierobow w tej lodce!!

- (2013-08-02 22:54:34)

jest ponoć zasada że jak są glony to znaczy że woda jest czysta

- (2013-08-02 22:17:36)

jakis czas temu dalo sie w wodzie dojsc pod molo albo i dalej a teraz glony tylko plywaja a nie ludzie :)

-xxxx (2013-07-30 21:03:50)

potwierdzam fakt, iz miejscowi rzadko korzystaja z kapieli gdyz wiedza co tam sie znajduje ...

-Nik Czemny (2013-07-29 02:31:48)

Dno, to reprezentujesz Ty człowieczku poniżej, takie samo jakie w Radzanowie jest. Życzę miłych kąpieli, najlepiej ze znajomymi z Sanepidu :-)

- (2013-07-29 02:25:05)

Idioto a kto dostał wysypki ..idz do Sanepidu Buskiego i ci powiedzą jaka jest woda ,,,,to że jest dno jakie jest to widać ,,Woda jwst dopuszczona do kąpieli ,,

-Nik Czemny (2013-07-29 01:23:31)

Fajnie, że jest możliwość popływania w łódce po tym bagnie ale przydałoby sie jeszcze,żeby mozna było wejść w upalny dzień DO WODY i nie dostać wysypki. Niestety jesli nadal będą do zalewu spływać ścieki, to nigdy nie będzie dobrze. Miejscowi o tym wiedzą, Ci przyjezdni chyba nie...

- (2013-07-28 20:57:32)

To daj im kontrę a jak nie potrafisz no to "ech".pozostaje.

-xxxx (2013-07-28 16:31:35)

ech ,, i te 'cięte riposty' tych panow ... załosne ,.,,,

- (2013-07-27 23:55:45)

Bardzo dobra inicjatywa sportowców i brawa dla burmistrza, obserwuje działania wasze i jestem peln podziwu! Brawa !

- (2013-07-27 19:27:59)

Pomysł bomba wreszcie nie nudzilam się z dziećmi w radzanowie

-Bob (2013-07-26 11:32:55)

Czy ktoś ma namiar na stronę Buska, gdzie nie ma cenzury?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry