swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Nowe władze w buskim Uzdrowisku

Dodane: Kasia Data: 2013-06-26 09:37:09 (czytane: 16937)  Wersja do druku

W sobotę 22 czerwca w buskim Uzdrowisku wybrano pięcioosobową Radę Nadzorczą oraz prezesa Zarządu. Prezesem został Wojciech Legawiec, który pełnił tę funkcję do tej pory.

Skład Rady Nadzorczej:
Bernard Antos- Przewodniczący Rady Nadzorczej
Leszek Wójtowicz- Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Marcin Nurek - Sekretarz Rady Nadzorczej
Bolesław Długosz- Członek Rady Nadzorczej
Renata Rutkowska-Mężyk - Członek Rady Nadzorczej

Zarząd Spółki jest jednoosobowy, a Prezesem Zarządu wybrany został Wojciech Legawiec.

 

Uzdrowisko Busko-Zdrój zostało w tym roku skomunalizowane i jego nowym właścicielem jest samorząd województwa świętokrzyskiego. Wcześniej spółka należała do Skarbu Państwa.

 czytaj także:  Uzdrowisko z nowym właścicielem (video)

/red/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (10)
     

-Może by tak ktoś napisał... (2013-06-27 12:26:09)

trochę o członkach Rady nadzorczej, o ich przygotowaniu do pełnienia funkcji, wykształceniu, doświadczeniu zawodowym, no może o przynależności partyjnej. Życie uczy, że tam gdzie do władzy w gospodarce pną się politycy i związkowcy, to prędzej czy później FIRMA PÓJDZIE Z TORBAMI.

-tak (2013-06-26 16:01:52)

nie tylko "szwedy"żydy ze zmienionymi nazwiskami na polskie też

-do zwolnionego (2013-06-26 15:52:17)

zwolniony masz poparcie,ale się boimy, szwedy z ŁOLEŚNICY opanowały busko.

-Były pracownik, którego zwolnił złodziej (2013-06-26 14:49:22)

Weźcie jeszcze do tego składu nadzorczego STACHA CZERWCA (który pracował dla siebie), a UZDROWISKO pójdzie z TORBAMI!!!

- (2013-06-26 13:24:52)

Kiedy ta garbata Renia przestanie mieszać w tym Uzdrowisku?.

-do poniżej (2013-06-26 12:22:53)

A gdzie Józek?

-!!!! (2013-06-26 11:50:11)

Bolek szanuję Cię ale komu potrzebny OLEŚNIOK przecież ŁON was zawsze dzielił

-Ygor (2013-06-26 10:22:32)

Teraz trzeba dokładnie śledzić co się tam dzieje, ale jak znam życie, długi zaczną narastać tak jak w innych szpitalach zarządzanych przez PSL: Czerwona Góra, ŚCO, Langiewicza (szpitalik dziecięcy), Szpital w Busku-Zdroju. Podsumowując: jeden tort więcej do podziału.

----- (2013-06-26 09:57:09)

kto w radzie zobaczysz za parę dni jak przyznają sobie premie i beda jezdzic nowymi furami

-... (2013-06-26 09:42:12)

no a kto w tej Radzie Nadzorczej?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry