swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Mecz: 'Zdrój' Busko-Zdrój - Sparta Kazimierza Wielka

Dodane: Agnieszka Data: 2013-06-16 11:18:24 (czytane: 14100)  Wersja do druku

Młodzieżowy klub sportowy "Zdrój" Busko-Zdrój zaprasza serdecznie na spotkanie IV ligi świętokrzyskiej, w którym buski klub zagra ze Spartą Kazimierza Wielka. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 16 czerwca 2013r., godz. 17 na Stadionie Miejskim w Busku-Zdroju, ul. Kusocińskiego 1.

 sparta_busko.jpg

Wstęp - 5zł

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (25)
     

- (2013-06-18 13:24:39)

Jestem za trenerem. Starzy cwaniacy musza odejść.

- (2013-06-18 07:41:49)

jak piłkarzon z AKS-u, MKS-u czy tez BKS-u można cos powiedziec na treningu lub po nim skoro nie zrozumieja i tak

-do 15:21 (2013-06-17 22:44:36)

co ty wgl ***isz buraku? jestes cwany w necie :) wymien ich wszystkich albo idz im to powiedz w cztery oczy na treningu :)napewno chetnie cie wysluchaja:) PZDR CIE SEZONOWCU :)

-koniQ (2013-06-17 21:28:48)

Grochu wracaj, mała ojczyzna Cie potrzebuje, defensywa w powijakach, może pomożesz

- (2013-06-17 19:00:52)

masakra przeciez kto by tu nie grał to wszytsko przegrywaja te nazwiska nic nie znacza co to wogóle za kolesie

-kibic (2013-06-17 16:56:34)

Oczywiście w żaden sposób nie bronię zawodników, ale jednak teraz ten klub na prawdę został zmuszony do gry młodzieżą, co może się pozytywnie odbić w kolejnych sezonach.

- (2013-06-17 15:23:03)

Nie chcę pisać po nazwiskach,czy numerach,ale każdy kto był to widział.Czterech z naszych grało z tamtymi.Jak grał Grochu,Krzemień,Hary,Franek czy Kula,to był mocny szkielet i przy nich ci młodzi chłopcy dawali radę.Proszę bez urazy ale widzimy co jest grane.

- (2013-06-17 15:21:21)

zlikwidowac ZRYPANY ŁBIE to naży tylko i wyłącznie piłke nożna bo to cos co doi pieniadze za które pseudo pilkarze pija alkohol i nie tylko a wyniku jak nigdy w historii nie bylo tak nie ma i nigdy nie będzie

-. (2013-06-17 14:38:02)

Zlikwidować boks w busku

-kibic (2013-06-17 14:03:02)

Oczywiście w żaden sposób nie bronię zawodników, ale jednak teraz ten klub na prawdę został zmuszony do gry młodzieżą, co może się pozytywnie odbić w kolejnych sezonach.

-do poniżej (2013-06-17 13:25:06)

Niektórzy z nich nie potrafią nawet biegać więc co my tu mówimy o graniu.Obrona z lewej jak i prawej,a i środek bardzo słabi. Z drugiej jednak strony nigdzie nie jest napisane że każdy musi umieć grać w piłkę.Nie chcę nikogo obrazić,ale prawda jest taka,a nie inna.

-- (2013-06-17 09:11:36)

w boksie też cienko przędą nie mają na płace dla trenerów-odbije się to na wynikach.

-;-( (2013-06-17 08:51:01)

w takim razie jeszcze wieksza ŻENADA - a wystarczyło by zlikwidowac ten nieudaczny klub i dac kase np. na boks czy piłke ręczna tu przynajmniej nie pije sie WÓDY przed meczami i po nich

-kibic (2013-06-16 22:28:00)

Ale jak ktoś może mieć jakiś pogląd na dany mecz, skoro nie zna sytuacji w klubie! Kontuzjowanych jest wielu podstawowych piłkarzy i dzięki Bogu zarząd z trenerem się opamiętali i zrezygnowali z niesprawdzających się zawodników dając szansę młodym! Chłopaki się ograją, poczują smak seniorskiej piłki, a później 2 czy 3 z nich może stać się etatowymi zawodnikami. Takim przykładem może być Dydkowski, ktory dostał szansę od Grzesika i ją wykorzystał!

-kibic (2013-06-16 22:28:00)

Ale jak ktoś może mieć jakiś pogląd na dany mecz, skoro nie zna sytuacji w klubie! Kontuzjowanych jest wielu podstawowych piłkarzy i dzięki Bogu zarząd z trenerem się opamiętali i zrezygnowali z niesprawdzających się zawodników dając szansę młodym! Chłopaki się ograją, poczują smak seniorskiej piłki, a później 2 czy 3 z nich może stać się etatowymi zawodnikami. Takim przykładem może być Dydkowski, ktory dostał szansę od Grzesika i ją wykorzystał!

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry