swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Interesanci oceniają pracowników buskiego ratusza

Dodane: Agnieszka Data: 2013-05-17 14:02:38 (czytane: 12511)  Wersja do druku

W Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju zainstalowany został kiosk elektroniczny z systemem ankietyzacji. System ten ma na celu zbadać poziom satysfakcji klientów z jakości usług publicznych świadczonych w buskim ratuszu.

Ankiety w wersji elektronicznej interesanci wypełniają anonimowo. Wypełnienie takiej ankiety jest bardzo proste i zajmuje 2-3 minuty. Do wyboru petent ma jedną lub maksymalnie trzy odpowiedzi, które jego zdaniem najlepiej charakteryzują poruszane zagadnienie.

Ankiety poddawane będą systematycznej, zbiorczej ocenie i pozwolą kadrze kierowniczej urzędu w identyfikacji problemów związanych z funkcjonowaniem poszczególnych wydziałów. Pomogą również w podjęciu działań służących usprawnieniu pracy wydziałów.

ocen_urzednika.jpg 

Wprowadzenie tego przedsięwzięcia poprzedziły spotkania warsztatowe z pracownikami gminy przeprowadzone przez koordynatora projektu „Lepsza administracja-lepsze jutro". Warsztaty i konsultacje pozwoliły na optymalne opracowanie ankiety elektronicznej, która jest już zainstalowana w kiosku elektronicznym umieszczonym w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju (parter, pokój nr 3). Internauci mogą ocenić pracę urzędu na stronie BIP buskiego ratusza, w zakładce: „Urząd" w tagu: „Oceń pracę Urzędu".

Opinia interesantów jest niezwykle istotna przy usprawnieniu pracy urzędu, dlatego zachęcamy do wypełnienia ankiety, która będzie pomocna w udoskonaleniu funkcjonowania miejskiego ratusza.

Tekst i foto EHR
Źródło: www.umig.busko.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (20)
     

-Rodowity (2013-05-17 15:47:12)

Do Busko.Pewny jesteś że Bycok i cała ta rewitalizacja to jego zasługa?Rusz kilka lat wstecz, do poprzedniej władzy i rady.

- (2013-05-17 15:19:14)

zyczyc to sobie mozna duzo ale to nie koncert zyczen a zalalic sie tez mozna w kosciele w czasie gorzkich zali moze nas bog wyslucha bo nasza wladza napewno nie

-busko (2013-05-17 14:57:47)

życzeń jest tyle samo co zażaleń i co z tego?dodatkowo wydane pieniądze (nasze)a i tak naszym WŁADZOM koło dupy mieszkaniec wisi. czy zauważyliście że na Bycoku sadzą krzewy? dodatkowe miejsce do wypicia, a dzieciom Połowa góry mniej do zabawy.Sikora życzę ci ponownego zawału, ale skutecznego.

-rybka (2013-05-17 14:56:47)

a czemu nie ma oceny pracy burmistrzów?

-adolek (2013-05-17 14:06:34)

Dawniej nazywało się to"książka życzeń i zażaleń"

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry