swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Kradzione auto?

Dodane: Kasia Data: 2013-05-08 09:35:13 (czytane: 14770)  Wersja do druku

W miejscowości Mikułowice w gminie Busko-Zdrój zabezpieczono samochód marki BMW X6. Okazało się, że auto figuruje w Rumunii jako utracone.

Kierowca kupił samochód wartości 199 000 zł w Autokomisie w Katowicach. Właściciel auta został przesłuchany.

/kr/

źródło KWP Kielce


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (19)
     

-do jaś i zebe (2013-05-12 19:17:18)

wy muły bagienne słoma wystaje wam z butów. Zapomnieliście jak do miasta to furmanką lub PKS-em. A teraz za 100zł wieś może się zmechanizować.
Fajne były to dla was czasy jak przestaliście przy płocie licząc jadące samochody.
Wieśniaki zawsze będą wieśniakami w BMW

-?? (2013-05-10 12:42:37)

Czego mu zazdrościć. Firma lekko po rodzicach, co zarobi to musi wydac na paliwo albo na auto, dom jaki ma taki ma. Jak ktoś u góry powiedział - wyżej sra niż dupę ma.

- (2013-05-10 10:08:35)

Nie znam gościa i nie wiem czym się zajmuje (ten z Mikułowic właściciel felernego BMW) ale jak na swój wiek to niezłego majątku się dorobił i to chyba nie na sprzedaży felg....

- (2013-05-10 00:44:06)

Rumun sprzedał auto do polski a potem zgłosił że mu ukradli, wymyślił pewnie jakąś żałosną historię że auto ukradli mu ze wszystkimi dokumentami trzema kluczykami i wszystkimi ksiazkami...., normalne jak żyje to jeszcze nie widziałem żeby rumun np. w polu orał lub wykonywał jakąś inną fizyczną pracę, to naród krętaczy i oszustów i wyzyskiwaczy.... raz już wzioł pieniądze za samochód bo go normalnie sprzedał do polski, drugi raz mu pewnie zapłaciło ubezpieczenie a teraz trzeci raz bo mu auto zwrócą,

-Ja (2013-05-09 23:41:10)

No sorry za 199000 to ono MX6 nie było ;) szpan zawsze dobry w 3 dni każdy wiedział ze to nie Mka. Wyżej sie sra niż dupę ma

- (2013-05-09 22:25:29)

ponoc jeszcze jedno bmw x5 kradzione zabrali w szancu

-jas (2013-05-09 12:03:34)

kazik pajacu wszedzie to auto bylo sprawezane

-zebe (2013-05-09 09:37:15)

Kazik w d... byłeś g.... widziałeś.

-kkk (2013-05-08 20:22:35)

a jak doszli do tego ze kradzione ? zarejstrowane w Pl normalnie itp . Co numery przeklepane ?

-buszczanka (2013-05-08 18:39:09)

odzyska, wystarczy założyc sprawe cywilna i kasę musi mu wlasciciel komisu oddac, laski nie robi ;) sama mialam podobna sytuację ;)

-xtz (2013-05-08 14:14:13)

Chodzi o to białe BMW x6 z Mikułowic??

-Bob (2013-05-08 13:08:30)

Się właściciel w Rumuni ucieszy - pieniądze z ubezpieczeńia się pewnie rozeszły, a tu się samochód znalazł i kasiorke trzeba oddać.

- (2013-05-08 13:07:39)

W Mikułowicach jest sklep z alufelgami i wydaje mi się że ten gość miał lub ma jakieś takie wypasione BMW ale nie wiem czy to takie???

-M (2013-05-08 12:51:32)

Kolego jedź do Rumunii i zobacz jakimi tam samochodami się jeździ.

- (2013-05-08 12:17:47)

:) he he he , fakt

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry