swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Poseł Konstanty Miodowicz odzyskał przytomność

Dodane: Kasia Data: 2013-05-06 12:09:15 (czytane: 23038)  Wersja do druku

W nocy ze środy na czwartek w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach operację mózgu przeszedł poseł Platformy Obywatelskiej Konstanty Miodowicz.

Stan posła określano jako poważny, po operacji przez kilka dni parlamentarzysta był nieprzytomny.

 konstanty_miodowicz.jpg
foto: Jarosław Kruk

Dzisiaj, w poniedziałek 6 maja, poseł Konstanty Miodowicz odzyskał przytomność.

 /kr/

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (41)
     

GordaanDany (2015-04-25 02:20:52)

Zbliżają się prezydenckie. Kraj potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim wyjdźcie z domu i zagłosujcie. 60% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam ktoś nie uwikłany w zadne uklady. Wklejajcie to na swoim Facebooku, w komentarzach, gdziekolwiek się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 - Wszystko tylko nie POPIS !

GordaanDany (2015-04-24 17:39:40)

Zbliżają się 2015. Polska potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim wyjdźcie z domu i zagłosujcie. 50% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam prezydent nie uwikłany w zadne układy. Wklejajcie to na swoim Facebooku, w komentarzach, gdziekolwiek się da. Wykorzystajmy siłę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 - Wszystko tylko nie POPIS !

-Błażej (2013-06-12 12:21:25)

Tępi ludzie co wy wypisujecie,Zapamiętajcie!!!! Tacy ludzie jak Kaczyński,Brudziński,Macierewicz,Hofman itp.w Polsce rządzić nie będą!!!! Większość narodu naszego jest NORMALNA i nie dopuści do władzy chorych na nienawiść do drugiego człowieka psychopatów.

-kibol tez kostek (2013-05-11 16:50:30)

czemu miodowiz sobie teraz przypomnial w chorobie ssobie o busku a do tej porynie pmietal on sie musial wyrzec tego miasta i uciec z psem do warszawy a ten pies to taki udany jak i kostek ciekawe czy tez jest poslem po idz precz pis zadzi ludzie nie nabierajcie sie juz na po pis zadzi a od kiboli powcy prosze sie odczepic nara

-partia karieirowiczow kombinatorow (2013-05-10 10:37:27)

mam nadzieje ze ludziska sie nie nabiora na kolejna trzecia kadencje nierobow z tej parti oszustow karierowiczow kombinatorow i tego ryzego guru sciemniacza obronce ukladu okraglostolowego a kto glosowal na miodowicza pewnie tacy sami jak i on !!!!!!!!!

-! (2013-05-10 09:19:57)

najbardziej będzie szkoda Bożentynki bo kto ją wepcha na następny stołek łoj jaka jej się stanie krzywda a jaka stanie się Andrzejkowi byłemu tak zwanym piłkarzem AKS cóż oni by zrobili bez tego ćwoka. a może by tak coś jeszcze dopadło ukochanego starostę bo to przecież prawo serii magisterjum i zawał Sikory ćwok Miodowicz to może teraz pan kolarz lub Bożentynka

-_ (2013-05-10 02:04:48)

spece od służb specjalnych zajmują się czymś innym niż oraniem Bycoka i brukowaniem wszystkiego co się da, by dorobić do skromnej emerytury.

- (2013-05-09 22:12:29)

Miodowicz proszę, głośno się zrobiło jak mu blisko do dołka, jak do tej pory nic i jego działaniach dla regionu nie było słychać....

-nie jechałem pociągiem już dawno... (2013-05-09 08:58:42)

oczywiście się z Tobą zgadzam, że to pasażerowie z biletami winni jechać w przedziałach. Jednak jak mnie pamięć nie myli to po sławnym meczu w Bydgoszczy jak rząd wypowiedział się za tzw porządkami, to jedna z opcji politycznych znalazła tam swoich wyborców, a Ci wyborcy znaleźli w tej opcji obrońców. Kibice-kibole obiecali obalić rząd, więc pewne kręgi zaczęły ich chołubić. I tak jest do dzisiaj. Policja się boi, bo opozycja czeka na preteksty do akcji...
Na którejś z manifestacji domagano się zwolnienia więźnia politycznego Starucha.
A w TV Republika sam widziałem, że to wszystko to prowokacja przeciwko konstruktywnej opozycji kibiców którzy chcą prawdziwej demokracji...

-a ja (2013-05-08 22:37:56)

mam nadzieje ze w busku beda wielkie uroczystosci i bedzie duuuuuzo gosci i ogrom kwiatow oczywiscie na ostatnim pozegnaniu czyli pogrzebie tego popapranca ale nie za jego osiagniecia bo takich nie mial tylko za to ze go juz nie bedzie ja sam kupie bukiet czerwonych roz na ostatnia droge zycia

-DO PAULA (2013-05-08 13:29:26)

NAPISAŁAŚ: "zło wraca ze zdwojoną siłą". Znaczy pan M wyrządził jakieś szkody i zło i to do niego wróciło i został ukarany, tak? Żeby tak na tych rządzących parchów (bez względu na opcję i partię) wróciło choćby nawet bez zdwojenia to ZŁO jakie wyrządzili krajowi i obywatelom to by dostali nauczkę...

-CzaCha PIStoilet (2013-05-08 12:03:22)

Życzę wszystkim Ciotom które wypisują te nędzne komentarze, tego samego tylko dwa razy mocniej !!!!!!!!!!!

-Miodowicz - kibole (2013-05-08 08:38:25)

Co Miodowicz ma wspólnego z kibolami?nierozumiem

- (2013-05-08 00:14:09)

DOBRZE MU TAK WRESZCIE

-niech sobie odpocznie (2013-05-07 23:51:13)

on po prostu jest za maly na tak duze stanowisko sytuacja go przerosla tak jak i tuska niech przestanie szkodzic temu miastu i ojczyznie MIODOWICZ IC PRECZ

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry