swietokrzyskie.info


Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Nowy Korczyn rozstrzygnięty

Dodane: Kasia Data: 2013-02-26 12:00:55 (czytane: 15573)  Wersja do druku

W sobotę 23 lutego 2013r. w Zespole Szkół w Nowym Korczynie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Nowy Korczyn zorganizowany dla uczniów i absolwentów naszych szkół.

W turnieju udział wzięło 7 dziewcząt i 28 chłopców - absolwentów i uczniów szkół z terenu gminy Nowy Korczyn, którzy rozegrali zawody w trzech kategoriach: dziewcząt, chłopców – uczniów i absolwentów gimnazjum oraz chłopców – uczniów szkół podstawowych.

tenis_lorczyn1.jpg

tenis_lorczyn2.jpg 

tenis_lorczyn3.jpg

Wyniki przedstawiały się następująco:

DRUŻYNOWO:
- puchar w kategorii chłopców uczniów szkół podstawowych otrzymała drużyna z Zespołu Szkół w Nowym Korczynie - Publicznej Szkoły Podstawowej ,
- puchar w kategorii dziewcząt otrzymała drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej w Starym Korczynie.

INDYWIDUALNIE:
Kategoria I: dziewczęta
- Mącznik Weronika - I miejsce
- Dębska Patrycja - II miejsce
- Kowalczyk Iwona - III miejsce
Kategoria II: chłopcy – szkoła podstawowa
- Buczak Kamil - I miejsce
- Kaszuba Mateusz - II miejsce
- Przeniosło Oskar - III miejsce
- Mącznik Michał- IV miejsce
Kategoria III: chłopcy gimnazjum i absolwenci
- Cerazy Piotr - I miejsce
- Zych Wiktor - II miejsce
- Niedźwiedź Bartosz - III miejsce
Zwycięzcy otrzymali z rąk wójta Pawła Zagai puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Turniej tenisa był znakomitym pomysłem na wypełnienie uczniom wolnego czasu i z pewnością wielu oderwał sprzed komputera.

Opracowała B. Zawada

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry