swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Śmiertelny wypadek w Gnojnie

Dodane: Kasia Data: 2013-02-19 09:09:45 (czytane: 16779)  Wersja do druku

Wczoraj wieczorem, 18 lutego przed godziną 21, w miejscowości Gnojno doszło do wypadku. 22-letni kierowca Subaru na odcinku drogi osiedlowej prawdopodobnie najechał na leżącego na jezdni 53-latka.

Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy. 


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (17)
     

-ula (2013-02-24 16:52:21)

...znam ta miejscowość...wiem jak tam się jeżdzi....piesi by przeżyć rowami powinni uciekać....pamiętam kiedys kierowca zmótł figurkę która stała na uboczu...i zapeniam was...nie lezała na szosie...ech dużo takich przypadków....gdyby nie uchodziło tym kierowcą na sucho....z pewnoscią bezpieczeństwo by sie poprawiło...i ocaliło kilka ...żyć...

-Ania (2013-02-24 16:40:38)

...jasne najlepiej napisać że lezał...
zabity nie moze się bronić....
zaczepił ciało i wlókł 10 metrów....i nic nie zauważył....i nie słyszał....dziwne prawda?
tak samo na leśnej...lezał....
ciekawe więc dlaczego wtedy kierowca miał lakier z maski zdrapany?
no ale cóż jezdżą jak wariaci..i .pijani...królowie szos...policja nic nie robi....piesi rowami uciekają...więc najlepiej napisać ..leżał....ciekawe kto będzie następny??
z pewnoscią tez napiszą ze lezał....

- (2013-02-22 20:11:39)

I TEMU SMARKACZOWI NIE ZABRALI PRAWKA SKANDAL A MOZE DOBRA LAPOWKA DLA POLICJANTOW

-hkfyonrll (2013-02-21 19:35:38)

powinno sie zrobic chodniki a nie obijac sie i brac kase za nic

-gość (2013-02-20 09:01:02)

Pijanych tam nie brakuje, a opieka społeczna niech się zainteresuje pijącymi i awanturującymi się tatusiami bo kiedyś dojdzie do tragedii.
Pomagajcie wielodzietnym rodzinom a nie pijakom.

-LILA (2013-02-19 17:59:22)

KONDOLENCJE dla RODZINY ...

-Leszek (2013-02-19 17:32:00)

No to wszystko przez brak policji w Gnojnie gdzie jest posterunek ja się pytam jak był posterunek w Gnojnie było bezpieczniej

-zzzz (2013-02-19 17:20:08)

juz kolejny lezacy na jezdi...
gdzie jest policja sie pytam ze nie pilnuja takich osob ktore sobie spia na drodze a mlode osoby potem maja przez nich problemy bo to domu trafic nie potrafia

- (2013-02-19 13:24:02)

Kurcze, a je często jeżdżę tą drogą... I ta co teraz ten wypadek i tą co poprzednio na Leśnej. Strach tam mieszkać w tym Gnojnie... W przeciągu trzech tygodni doszło do takich tragedii. Ktoś tą miejscowością musi się zająć. oświetlenie lepsze, chodniki konkretne nie tylko wzdłuż głównej drogi, boczne asfalty porobić. Busko ma w dupie gminę i to jest błąd powiatu.

-brrrrrrrrrrrr (2013-02-19 13:11:47)

Znowu Gnojno.Pijaństwo albo nietrzeźwy kierowca,albo śpiący na drodze.Zasypało śniegiem rowy i pobocza to gdzie mają spać.

-kali (2013-02-19 12:27:23)

lezal pijady i spal sobie ew juz zdazyl zamarznac na srodku drogi , kazdy mogl go przejechac bo byl na czarno w nocy na wiejskiej drodze

-zxxx (2013-02-19 11:53:13)

na stronie echa dnia pisze ze samochod potracil smiertelnie mezczyzne a nie najechal na lezacego....

- (2013-02-19 11:11:43)

o kurcze droga osiedlowa w gnojni !!

- (2013-02-19 11:10:48)

teraz każdy samochod będzie musiał mieć pług przed zderzakiem.

-% (2013-02-19 10:50:01)

Takie są objawy picia mamrota!

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry