swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Tragiczny wypadek w Gnojnie

Dodane: Kasia Data: 2013-02-01 09:17:50 (czytane: 18050)  Wersja do druku

W czwartek wieczorem po godzinie 19.00 w Gnojnie w powiecie buskim doszło do tragicznego wypadku. Kierowca fiata uno potrącił 40-letniego mężczyznę, którego nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Podejrzewany o spowodowanie wypadku jest 53-letni mężczyzna, którego samochód znaleziono na jednej z posesji, oddalonej od miejsca wypadku ok. 300m. Kierowca był nietrzeźwy.  Miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Policja znalazła go w pobliskim barze.

 


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (15)
     

-wwww (2013-02-26 22:57:16)

jasna cholera nie lezał ktos chce zatarc slady

-assssss (2013-02-07 21:53:05)

wcale nie lezał i w chwili uderzenia poniósł smierć na miejscu i ludzie nie piszcie głupot

-franek (2013-02-07 20:41:10)

ten kto pisze ze lezał to jest idjota

-franek (2013-02-07 20:40:06)

ten kto pisze ze lezał to jest idjota

-k (2013-02-02 18:30:16)

....przejechał pół świata...a położył sie w Gnojnie na szosie?????? przecież to głupie....tym bardziej że chwile przed tym był trzeżwy...

--- (2013-02-02 18:21:44)

ale to smutne...sprawca na tyle trzeżwo myślał że kombinował by ukryć auto....podczas gdy tam w ciemnościach na szosie...leżał młody człowiek...który z pewnoscia był czyimś mężem...ojcem...bratem...i gasło jego życie..............:(

-adam (2013-02-02 15:40:30)

.....lezał na jezdni ale dopiero jak tamten go przejechał i uciekł..ponoć jeszcze żył zmarł bo sie wykrwawił..pewnie długo jeszcze tam lezał..ofiara nie była pijana co za bzdury!!!

-- (2013-02-02 13:30:36)

Kto to był,ze tak tajemniczo okręcacie się koło sprawy podajcie bliższe namiary jednego i drugiego. Może komuś zależy na utarciu sprawy czy odwrócenia kota ogonem

-a (2013-02-01 19:13:22)

scena jak z Monty Pythona...

-ja (2013-02-01 16:07:55)

wyrazy wspolczucia dla obu rodzin wielka tragedia.ciezko zyc w takiej chwili,,,

-- (2013-02-01 15:59:31)

- to jest przykład "koleżeństwa", nie pierwszy zresztą, koledzy piją razem, a nie ma komu odprowadzić do domu, na terenie powiatu zdarzyło się wiele takich tragedii, a może uderzą się w piersi ci, którzy sprzedają pijanym alkohol (często na zeszyt)

- (2013-02-01 15:53:17)

leżał bo był pijany a ten co go najechał uciekł z miejsca zdarzenia zostawił auto na jednej poszesi i poszedł pić .

- (2013-02-01 11:06:14)

oj dlaczego
wracał z pobliskiego baru

- (2013-02-01 11:06:14)

oj dlaczego
wracał z pobliskiego baru

- (2013-02-01 09:58:49)

dlaczego leżał..

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry