swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

STUDNIÓWKI 2013: Na balu w buskim ZSTI (video / foto)

Dodane: Kasia Data: 2013-02-13 03:35:16 (czytane: 33534)  Wersja do druku

„Bo coś w szaleństwach jest młodości, wśród lotu wichru, skrzydeł szumu, co jest mądrzejsze od mądrości i rozumniejsze od rozumu” – tymi słowami przedstawiciele maturzystów Zespołu Szkół Techniczno- Informatycznych w Busku-Zdroju przywitali gości zgromadzonych w sobotę 12 stycznia na balu studniówkowym.

I jak nakazuje tradycja rozpoczęli część oficjalną polonezem oraz walcem, którego na długo przed balem uczyła maturzystów pani Jolanta Gluzicka. A w tym roku na studniówce bawili się uczniowie: IV AG z wychowawczynią  Małgorzatą Praszkiewicz, III O z wychowawczynią Barbarą Kanią, IV e z wychowawczynią Anną Gumułą, IV f z wychowawczynią Marią Barańską.

studniowka_zsti_935.jpg

studniowka_zsti_936.jpg 

Dyrektor szkoły Sylwester Pałka serdecznie powitał przybyłych, z dumą ogłaszając, że szkoła znalazła się na 6 miejscu w województwie świętokrzyskim w piętnastej edycji Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2013, przygotowanego przez Perspektywy i Rzeczpospolitą. Życzenia i słodkości dla młodzieży w imieniu starosty buskiego przekazała Renata Krzemień Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej w Starostwie Powiatowym w Busku-Zdroju.

 studniowka_zsti_003.jpg

Każda klasa otrzymała także słonika na szczęście, oczywiście słonika z trąbą wzniesioną do góry. Zastępca burmistrza Tomasz Mierzwa, który przed laty bawił się na swojej studniówce właśnie w ZSTI, życzył maturzystom, żeby dostali się na wymarzone studia. Na ręce dyrektora przekazał kosz słodkich upominków. Młodzież, korzystając z okazji, skierowała w stronę wychowawców, nauczycieli i rodziców podziękowania i przeprosiny, którym towarzyszyły piękne bukiety.

 studniowka_zsti_877.jpg

studniowka_zsti_011.jpg
 

Tradycyjnie, na ten jedyny wieczór w roku dyrektor Sylwester Pałka przekazał młodzieży symboliczny klucz do szkoły, życząc wszystkim wspaniałej zabawy. Bal studniówkowy 2013 rozpoczęto…


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (53)
     

-xxxxxxx (2013-01-15 17:46:02 - IP: ***185.123.100)

ogólnie wszystko fajnie bal bardzo udany ale nad polonezem to mogli trochę bardziej popracować

-zzz (2013-01-15 17:43:33 - IP: ***63.13.181)

do ~gosia~ sama się wstydź że chodzisz do tej szkoły.

- (2013-01-15 13:30:37 - IP: ***27.27.100)

Typowe krytykanctwo i porównywanie dla ludzi o bardzo niskiej inteligencji. Na wszystkim się znają, wszystko wiedzą i robią najlepiej. Wstydźcie się.

-do Fan (2013-01-15 12:40:09 - IP: ***29.225.69)

Pochwal się ty ilorazem inteligencji i jaką szkołę kończyłeś. Bo czytając twoje wypowiedzi to widać, że twoja szkoła nauczyła cię prostactwa, chamstwa i ogólnie czuć burakiem!!!!

-Fan (2013-01-15 12:09:16 - IP: ***108.165.198)

A CZEGO SIĘ SPODZIEWALIŚCIE PO TAK DEBILNEJ SZKOLE ? JAK NA LUDZI Z TAK NISKIM ILORAZEM INTELIGENCJI TO I TAK DOBRZE ...

-uczestniczka (2013-01-15 10:58:56 - IP: ***162.195.227)

te dziewczyny które tam tańczyły poloneza to jakaś masakra... nie było chudszych??

-ania (2013-01-15 10:57:03 - IP: ***162.195.227)

zgadzam się z przedmówcą bal z ZSTiO zwanej "budowlanką" był świetny.. oby więcej takich studniówek

-abc (2013-01-15 10:54:27 - IP: ***162.195.227)

może i niektóre dziewczyny w różowych albo w białych sukienkach na studniówce to przesada bo to nie wygląda ładnie ale nie oceniaj całej studniówki w budowlance bo było świetnie, kulturalnie, a także muzyka była świetna.. oby więcej takich bali jak w budowlace

-uczestniczka (2013-01-15 10:48:21 - IP: ***162.195.227)

mi osobiście bardzo się nie podobało a byłam już na kilku studniówkach więc mam porównanie...

-aasd (2013-01-15 09:11:45 - IP: ***26.86.163)

ja chciałem zapytac gdzie jest ta fotorelacja bo jakos jej nie widze

-uczestnik (2013-01-14 21:04:57 - IP: ***109.32.237)

moim zdaniem studniówka udana, wszystko sie udało. Z tego co zauważyła , najlepiej bawiła sie klasa IIIo, pokazali że potrafią się zachować , dobrze bawić i mieli mnóstwo ciekawych pomysłów, Pozdrawiam

-bnh (2013-01-14 20:58:56 - IP: ***109.32.237)

studniówka była baaardzo udana. catering , dekoracja , muzyka- nie ma się czego przyczepić;)

-siemanko (2013-01-14 20:50:08 - IP: ***109.32.237)

heh, brak klasy właśnie tym, którzy komentują negatywnie chodź nie byli i nie widzieli. Budowlance mozna zarzucić brak estetyki, ale napewno nie mechanikowi.

-ania (2013-01-14 20:22:52 - IP: ***63.14.146)

okropne stroje.. Wiem, że trzeba sprowadzić fachowca, ale sobie z tym na pewno poradzicie. Dziwi mnie tylko, że nikomu na tym nie zalezy żeby wyglądać ładnie..

-bb (2013-01-14 20:03:41 - IP: ***63.14.146)

było beznadziejnie. a dziewczyny, które tańczyły miały za krótkie sukienki, ponieważ miały je do kostek... to nie wyglądało estetycznie..

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry