swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Sylwester pod Gwiazdami 2012/2013 w Busku-Zdroju

Dodane: Agnieszka Data: 2012-12-31 12:09:35 (czytane: 25169)  Wersja do druku

Wszystkich mieszkańców Buska-Zdroju zapraszamy na imprezę Sylwester pod Gwiazdami 2012/2013. W tym roku bawimy się przy Scenie Letniej obok BSCK. Jedną z atrakcji będzie pokaz sztucznych ogni i fajerwerków.

W programie:
22.00 - powitanie (muzyka mechaniczna)
23.00 - muzyka taneczna w wykonaniu zespołu
23.50 - przemówienie Noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Busko - Zdrój
24.00 - pokaz sztucznych ogni i fajerwerków
00.15 - muzyka taneczna w wykonaniu zespołu
01.00 - zakończenie imprezy

31 grudnia 2012 , od godz. 21.00
Miejsce imprezy: BSCK - Scena Letnia, Al. Mickiewicza 22

Zapraszamy!


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (51)
     

-ktotowie (2012-12-31 16:16:31)

sami kretyni i nieudacznicy, skoro jesteście tacy zajebiści to czemu jesteście skazani na sylwestra pod kinem? bo nikt was nie chce wpuścic do domu albo brak grosza na bal. ale w komentarzach to cwaniaki a w rzeczywistości niedojdy życiowe

-Bole ,Lolek i Matolek (2012-12-31 15:59:23)

KOLEJNY RAZ POWTARZAM'JESZCZE SI TAKI NIE URODZIL ,ZEBY WSZYSTKIM DOGODZIL'
ZROBISZ ZLE
NIE ZROBISZ,ZLE
A TO POCAŁUJTA SIĘ W DUPE I WYMYŚCIE SOBIE SAMEMU,GOTOWIZNA DLA KAZDEGO!

-brak słów (2012-12-31 15:57:58)

popieram wszystkich! niby miasto uzdrowiskowe, w ciągłym "rozwoju", kibel odpierdzielony,a sylwester z muzyką mechaniczną. Dobrze ktoś prawi jak już to pod Starostwem ... chociaż o tyle lepiej by było.

-lolo (2012-12-31 15:25:03)

ale napiety scenariusz imprezy zeby tylko wszystko sie udalo. burmistrz zamiast zrobic mieszkancom fajnego sylwka to wydal kase na kibelek 350 tys tylko nie wiem co tam tyle kosztowalo chyba jakis znajomy wykonawca pana sikory byl.

-monia (2012-12-31 14:49:28)

Dajcie spokój z tymi głupimi komentarzami!!!

-maja (2012-12-31 14:34:35)

ZESPOL Z WIDUCHOWEJ WAM ZAGRA!!!

- (2012-12-28 18:39:53)

Będzie niewyraźne orędzie "burmiszcza" i muza z magnetofonu kasetowego - jak w Widuchowej na potańcówce 30 lat temu ;)

- (2012-12-27 18:42:38)

jaki burmistrz taki sylwester ,chyba nie liczyliście na coś więcej,ta impreza przebije nawet sylwestra polsatu , ale jaja

-- (2012-12-26 18:56:43)

Najlepiej by było gdyby to było obok Starostwa jak drzewiej bywało.Starosto i Burmistrzu kto Wam tak źle radzi.Tylko pod Starostwem tylko przemyślcie to jeszcze raz nie jest za późno.

-ehh (2012-12-24 15:26:11)

Co za szajs to ja***e... Już lepiej żeby w ogóle tego nie było. Muzyka mechaniczna? Czy chodziło o muzykę Elektroniczną? Tylko przez godzinę? Potem przemówienia, pokaz sztucznych ogni (one też będą przykładem cięć budżetowych? Poleci jedna fajerwerka z lidla za 18 zł i koniec?) A jaki ma być ten zespół z muzyką taneczną? Czy w ogóle zespół czy będzie puszczone z komputera?
Tak jak ktoś napisał... Latem zero imprez, nawet w sylwestra nie umiecie nic zrobić... A co do alei Mickiewicza to ona miała być już dawno skończona :)

Pozdrawiam
Niezadowolony mieszkaniec Buska :)

-Andres Iniesta (2012-12-24 14:55:36)

Muzyka mechaniczna to znaczy, ze puszczana będzie z pobliskiego Mechanika.

-, (2012-12-23 14:57:56)

hahaha Sylwester w Busku <3

- (2012-12-22 19:20:25)

o polnocy zaprosze sikore pod walca oczywiscie austryjackiego firmy strabag

-:) (2012-12-22 06:18:52)

Zajebiście bo miałem jechać do Zakopanego, odstawiam zakopca. I muszę 4 h pokręcić łbem w rytm zmechanizowanej muzyki. I ten zespół !!! Z muzyką taneczną na czele! Pier...ole wolę zostać w Busku na tym niż bawić się tam przy zagranicznych gwiazdach w zakopanem. Dzięki Sikora za taki sylwek, Ty wiesz jak mi trafić w gust . buziak!

-Zulus NL (2012-12-22 00:50:32)

Jak zwykle po raz kolejny beznadziejny Sylwester!!!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry