swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Sylwester pod Gwiazdami 2012/2013 w Busku-Zdroju

Dodane: Agnieszka Data: 2012-12-31 12:09:35 (czytane: 25167)  Wersja do druku

Wszystkich mieszkańców Buska-Zdroju zapraszamy na imprezę Sylwester pod Gwiazdami 2012/2013. W tym roku bawimy się przy Scenie Letniej obok BSCK. Jedną z atrakcji będzie pokaz sztucznych ogni i fajerwerków.

W programie:
22.00 - powitanie (muzyka mechaniczna)
23.00 - muzyka taneczna w wykonaniu zespołu
23.50 - przemówienie Noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Busko - Zdrój
24.00 - pokaz sztucznych ogni i fajerwerków
00.15 - muzyka taneczna w wykonaniu zespołu
01.00 - zakończenie imprezy

31 grudnia 2012 , od godz. 21.00
Miejsce imprezy: BSCK - Scena Letnia, Al. Mickiewicza 22

Zapraszamy!


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (51)
     

- (2013-01-05 22:38:22)

Pewnie Twoja paczka to paczka na świnie

- (2013-01-02 16:48:43)

DLA MOJEJ PACZKI BYLO BOSKO, JAK KOMUS NIE PASUJE TO PO CO TAM PRZYCHODZ
, BYLO CIEPLO WIEC SIE WYTANCZYLISMY DO OPORU ,NIE WIEM KTO ORGANIZOWAL TA IMPREZE ALE WSZYSCY MOI ZNAJOMI BAWILI SIE SUPER. ,SIEMANKO.

- (2013-01-02 15:37:10)

nie bylem nie nie widzialem od 30 lat w wiedniu sylwestra spedzalem super jest zawsze

-@mieszkam koło starostwa (2013-01-02 12:59:36)

człowieku a czy Ty słyszałeś jakieś granie? Najpierw grała przez długi czas "muzyka mechaniczna" później kilkunastominutowe przemówienie "wodza" na temat stanu "państwa", a następnie "wodzirej" zapewniał przez jakieś 40 min że już za chwilę będzie grał zespół. Wkońcu ludzie się rozeszli, zespół wyszedł ( grał jak na scypie, a nie na sylwestrze ) zagrał 3 kawałki i KONIEC imprezy .....

-maja (2013-01-02 11:34:42)

a kiedy zaczyna sie koleda w Widuchowie? moze redaktor wie?????????

-DO XAVI (2013-01-02 11:02:40)

ANALFABETA !!!człowieku nie pisz już nic !!!!chyba do szkoły miałeś pod górke

-kuracjusz z Radomia (2013-01-02 10:08:00)

do Pana Jacka dziękuję za słowo wsparcia .
Jestem zaszokowany umieściłem swoje uwagi na temat Sylwestra i przemówienia Burmistrza nic tam nie było wulgarnego a raczej podziw dla Buskiej młodzieży jedynie może uwaga o dość niefortunnej przemowie Burmistrza ale uważam że to krytyka twórcza:-) .Czy może dla tego że jestem tutaj na kuracji a nie miejscowy tak rozsierdziło ,,cenzora"????

-mieszkam koło starostwa... (2013-01-02 09:26:33)

co roku granie od 20.00 było graniem dla nikogo. Ludzie zaczynali się schodzić po 22,30. O godzinie 1.00 nie było na parkingu nikogo.
Myslę iż dobrze ktoś to wyłapał i poprawił terminarz...

-XAVI (2013-01-02 05:17:46)

Sylwester Buski w dodatku 3h - Zenada! Ludzie opapietajcie sie po co wogule organizować taki chłam za nasze pieniadze! Niech do pisza do artykułu ile wydali na fajerwerki! poszło z dymem...

-oo7 do Jacka (2013-01-01 23:35:59)

Bo pan Ciszewski jest podszyty tchórzem. Boi sie buskiej władzy, także tej kościelnej. Przykładem jest usunięcie trzech komentarzy dotyczących kolędy w artykule nizej.I to ma być wolność słowa? Nie ma pan pojęcia o dziennikarstwie. Radze sobie znaleźć inne hobby.

-Jacek (2013-01-01 23:23:42)

Dlaczego redakcja" która nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy" przyjmuje rolę cenzora jak za komuny? Czytałem komentarz gościa z Radomia w którym nie było żadnych wulgaryzmów czy oszczerstw, a tylko spostrzeżenia na temat imprezy i wystąpienia naszej gwiazdy i tego komentarza już nie ma. Sądzę,że jeśli prowadzi się portal regionalny i stwarza się możliwość do wypowiadania się ludzi z regionu to taka pseudo-cenzura świadczy co albo o lizusostwie wobec władzy, albo o nie zrozumieniu na czym polega wolność słowa która podobno w Polsce obowiązuje. No chyba że tzw. administratorzy że polska konstytucja aż tak daleko jak "ich" portal nie sięga

-dziad z dziada (2013-01-01 22:01:58)

Wszyscy mówicie to samo i nikt nie jest z nikim w opozycji, bo:
:::Sylwester pod kinem w tym roku to kicha - fakt.
:::Kto chce przeżyć Sylwester z gwiazdami i atrakcjami niech jedzie np. do Krakowa (raptem 70km) - fakt.
:::Komu sylwester pod kinem (starostwem) odpowiada, ten ochoczo co rok przychodzi - fakt.
:::Komu buski Sylwester pod gwiazdami nie odpowiada, nich wybierze inną formę świętowania - fakt.
:::Jaka władza, takie imprezy plenerowe - fakt.

Jakiekolwiek decyzja rządzących są ich wizytówką, a podczas wyborów to my decydujemy, czy nam to pasuje, czy pora na zmiany.

-bawidamek (2013-01-01 21:06:46)

do xtz treść pytasz ano pomylono karki z zebrania partyjnego z życzeniami Noworocznymi. zresztą i tak wsio ryba przy tym seplenieniu i tak mało kto się zorientował o co biega .Jak wiemy i słyszymy to Pan Sikora mówcą nigdy nie był a wczoraj to już zupełna klapa
po co ja to piszę jak cenzor to wszystko powyciera ? : )))

-xtz (2013-01-01 20:32:31)

Jaka była mniej wiecej treść życzeń Burmistrza?

-no tak.... (2013-01-01 20:10:18)

kibel jednostanowiskowy, czynny co 10 minut, uszkodzony lub z kolejką kilkuosobową wybudowany za 300tys przez poprzedniego burmistrza Ci sie podobał.
Natomiast kibel chyba ośmiostanowiskowy rozwiązujący problem w mieście za takie same pieniądze jest be?
Wychodzi, że jakoś trzeba pewne rzeczy porównywać.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry