swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Śmiertelny wypadek w Mikułowicach

Dodane: Agnieszka Data: 2012-11-29 18:26:00 (czytane: 42313)  Wersja do druku

Dzisiaj przed godziną 17 na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Mikułowice doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód ciężarowy Renault Premium z naczepą, na śląskich tablicach, zderzył się z samochodem osobowym Daewoo Espero na kazimierskich numerach rejestracyjnych.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł młody kierowca osobówki. Jak to się stało, że jego auto znalazło się na lewym pasie jezdni i wpadło wprost pod koła nadjeżdżającej z przeciwka ciężarówki, wyjaśni dochodzenie Policji. Jak poinformował nas rzecznik buskiej policji Marcin Ciszek, kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy.

wypadek_mikulowice96.jpg

wypadek_mikulowice01.jpg

wypadek_mikulowice98.jpg

wypadek_mikulowice85.jpg 

Trwa akcja usuwania skutków wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

Policja wyznaczyła objazdy: w Elżbiecinie samochody jadące w stronę Tarnowa są kierowane na Kotki, jadące w stronę Kielc kierowane są na rondzie w Busku w stronę Pińczowa.


/KR/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (46)
     

-..... (2012-11-30 20:56:55)

Nie był zarozumiałym gnojkiem...właśnie dlatego boli to wszystko jeszcze bardziej.Trzymaj się Sylwek, niedługo wszyscy spotkamy się piętro wyżej.

-misiek (2012-11-30 20:33:47)

Jak kolega poniżej twierdzi ,że debil z ciężarówki mu nie zjechał to jest w błędzie ponieważ espero było na pasie ruchu należącym do ciężarówki kierowca pchał sie na swoje ryzyko. Szkoda ,że sie przeliczył i skończyło sie to tragicznie. Każdy kto jet przy zdrowych zmysłach nie pisał by bzbur bo nie raz przeliczył sie ze swoimi umiejętnisciami i oceną sytuacji lub odległosci

-do smutek (2012-11-30 20:22:30)

Mamy wolność słowa i każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Niestety głupote trzeba tępić, a w tym wypadku głupota zawiniła mody człowiek stracił życie

-kierowca (2012-11-30 20:13:01)

Strasznie dużo jest tych wypadków w naszym buskim powiecie. Prawie codziennie jest wypadek. Drogi są coraz lepsze......a wypadkowość nie spada....

-smutek (2012-11-30 19:37:30)

suchaj est duze takich obraźliwych dla wa snic nei znacyz że ktoś zginął nei znacyz cyz jego czy też kierowce wyzywacie śmeirć to jest cos pwoażnego ale i wy i tego nei zrouzmiecie
a po drugei ile tu wiziwsk an jego temat i an temat kierowcy tira ogrnijcie isę lkudzi eisie zastanócie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-do smutek (2012-11-30 19:30:14)

dokładnie czytaj tekst, bo nawet nie zrozumiałaś kogo dotyczyło słowo "debil"

-smutek (2012-11-30 19:22:58)

ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zastanówcie sie co wy robiocie??????????????? on nie żyje a wy mówicie debil i go wyzywacie ludzie co tu sie dzieje zatanów mi się pierw a nie mów moze jestem młoda ale wiem co to nzacyz stracić kogoś bliskiego

-dawiddawid9 (2012-11-30 18:39:32)

szkoda chłopaka bo był młody

-kb (2012-11-30 18:14:26)

to był mój sąsiad

-Po co (2012-11-30 18:12:51)

nigdy on jeździł szybko mój brat cioteczny go znał wiedział o nim wszystko... że nigdy nie jeździł szybko tylko wolno.. Podobno śpieszył się do rodziny do Kazimierzy Sylwek nie mogę w to uwierzy on miał tylko 20 lat

-li (2012-11-30 17:39:20)

czy wam sie wydaje że tak prosto jest skręcić kierownicą tira i tir od razu mu zjedzie? to nie osobówka, kierowca tira też skąd miał wiedzieć, że ktoś będzie się pchać na trzeciego ? a gdyby jakiś człowiek szedł poboczem ? to się tylko tak wydaje, ale jesteśmy ludźmi i nie potrafimy przewidzieć tego że nagle ktoś wyprzedza na trzeciego, bo to nie jest tak łatwo zauważyć przecież, bo wyprzedza cie jeden i myślisz że ten drugi będzie jechać za nim tez wyprzedzając ciebie

-xxxx (2012-11-30 14:50:52)

No właśnie, myślenie idiotów! Ten, który jechał prawidłowo powinien ustąpić...Znam takiego, który tak opowiadał: "widzi debil, że jadę na trzeciego ch... mi nie nie ustępuje"!!!! Właśnie przez takich idiotów giną porządni ludzie na drodze. Nie jedź na trzeciego i nie wymagaj od innych żeby na Ciebie uważali, bo kto ty jesteś?!

-xxx (2012-11-30 12:21:02)

Sam jesteś debil, a dlaczego kierowca z ciężarówki miał mu ustąpić miejsca? To koleś z osobówki zle ocenił odległość w momencie wyprzedzania, to osobówka wyprzedzała w miejscu niedozwolonym - na lini ciągłej. Wsiadając za kółko trzeba mieć więcej pokory i rozwagi do jazdy. Trzeba włączć myślenie.Tutaj tego zabrakło i efekty widać....

-p-poż (2012-11-30 12:12:23)

JEDZIESZ SZYBKO - NIOSĄ CIĘ WOLNO

-Do kierowcow (2012-11-30 11:35:08)

Troche wyobrazni, zycie to nie gra. Tu sie przegrywa tylko raz...

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry