swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Busko: Zatrzymany z marihuaną

Dodane: admin Data: 2012-11-11 18:59:32 (czytane: 21523)  Wersja do druku

Buscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca Buska-Zdroju, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za takie przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Do zatrzymania doszło w piątek krótko po północy na jednej z ulic Buska-Zdroju. Uwagę stróżów prawa zwrócił mężczyzna, nerwowo zachowujący się na widok policjantów. Jak się okazało powodem jego zachowania było posiadane zawiniątko, w którym znajdował się susz roślinny w ilości około pół grama.

susz_busko01.jpg


Wstępnie przeprowadzone przez funkcjonariuszy badania, określiły zabezpieczoną substancję jako marihuanę. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 23-latka policjanci znaleźli około 19 gramów suszu roślinnego.

 susz_busko02.jpg

Wstępnie przeprowadzone badanie wykazało, że jest to także marihuana. Buszczanin noc spędził w policyjnym areszcie i złożył wyjaśnienia w tej sprawie. Może mu grozić teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (38)
     

-HEJ (2012-11-14 13:08:41)

TUSK jest WSPANIAŁY

-abc (2012-11-13 19:14:50)

i od społeczniaków możesz wyzywać swojego ojca, który współpracował z SB, współpracuje z (PO)licją i głosował na TUSKA.

-abc (2012-11-13 19:09:43)

wiesz dlaczego pajacu tak napisałeś? bo jesteś ograniczonym analfabetą, który nie zna języka ojczystego. Na palanta wyszedłeś właśnie Ty tłumacząc się, że nie wiesz dlaczego Ci się tak napisało. Odpowiedź jest prosta jesteś po prostu idiotą! Jeżeli w naszym języku masz za dużo ż,rz,ę,ą,ś,ć,h,ch,u,ó to pisz np po angielsku. Powinien problem się skończyć o ile znasz ten język. Ja tobie geniuszu życzę samych piątek z języka polskiego i będę trzymał kciuki za ciebie na dyktandach!

-Rebeliant (2012-11-13 15:01:55)

REWOLUCJA NADCHODZI !!! Wprowadźcie tylko EURO zamiast złotówek to zobaczycie co to Wietnam na ulicach!

-Anti.fa.! (2012-11-13 14:46:24)

hahaha ja pier...e... ale sie usmialem.. nic tylko czytac takie artykuly i rownie marne komentarze. Ludzie reprezentują spoleczenstwo! ale o czym tu pisac...

-ABC przeklinam Cię też ja (2012-11-13 13:27:02)

Sam Lucyfer!!!!!!

-Abc - Pajac (2012-11-13 13:06:05)

Abc ty palancie, jesteś zwykłym społeczniakiem, tylko tacy zwracają uwagę na takie błędy jak nie umiesz sie doczytać jak jest "ż" zamiast "rz" tzn że albo nie potrafisz myśleć logicznie albo cie starzy bili po oczach jak byłeś mały i ci w nie wsadzali rozżarzone patyki. Nie wiem czemu mi sie tak napisało cyplu, ale ty cymbale musisz to zauważyć nie?? Może masz biało-czarny (nie mylić z czarno biały)monitor?? Rozumiem jak by ktoś pisał np: iórz idę se ómyci samohud itp. Z całego serca życzę ci więzienia, żebyś zrujnował sobie życie itp. w ogóle wszystkiego co najgorsze.

-abc (2012-11-13 11:38:05)

Będzie Dowódca- pajacu wróć się do szkoły podstawowej i naucz się ortografii, życzę ci samych piątek na dyktandzie.

-Będzie dowódcą (2012-11-13 10:36:59)

Niejaki Majkel (Zik-U) będzie przewodniczącym tego wiekopomnego wydarzenia.
Ps. Każdemu policjantowi rzycze żeby trafił przez przypadek lub swoją bezmyślność do pierdla na 25 lat!! Zabij frajeże kogoś po pijanemi itp. Tego wam wszystkim z całego serca rzycze. Kiedyś lud wyjdzie na ulice, będziecie skończeni!!

-Scierwo! (2012-11-13 10:28:24)

Nie widzicie jełopy że kogo byście nie złapali ma przy sobie coś?? Dajcie sobie spokój... POLICJA = FRAJERNIA Nie długo wyjdzie 5 milionów na ten cały sejm czy tam parlament i sie skończy nawet wojsko nas nie zatrzyma!! Chcieliście wojny będziecie ją mieć!!

- (2012-11-13 00:09:03)

hahahhaha ale zi ma przejbane na busko.com.pl

-pyk pyk (2012-11-12 22:34:27)

BOŻE DZIECI bo już nie wiem jak mam was nazwać .. jesteście załośni. to że jara to od razu ĆPUN ? pali bo lubi i go to chilluje i gówno wam do tego wszystkm są gorsi i żyją :) Nie jeden z was kupuje od majkela wiec zamknijcie japy " ĆPUNY " chore -.-

-Donatan (2012-11-12 21:42:35)

Słowiańska natura każe nam kochać to co naturalne. Patologia Prawna tego kraju sięgnęła zenitu. Spójrzcie na Marsz Niepodległości 2012. Rewolucja jest blisko na ulice wyjdą dzieci!!! ....Podziwiam tylko jedno – skalę ogłupienia,
żeby zmienić punkt widzenia, tworzą pseudo wydarzenia.
Bez znaczenia, co on ma, czego nie ma,
prędzej wyschnie ocean albo zatonie gleba
niż ci opętani zrozumieją o co biega
ci zaczarowani, z których każdy duszę sprzedał dziś.... Sokół-Z samym sobą
Trzymaj się ziom!!!

-smerf (2012-11-12 21:36:57)

Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. (Ewangelia wg św. Łukasza 6, 37)
Kochajcie bliźnich i szanujcie wolną wolę jako dar Boży, jakby Bóg nie chciał stworzyć marihuany to nie wyrosła by z ziemi. Zakażcie pomidorów, ogórków, ziemniaków a ludziom każcie jeść zupki chińskie i warzywa na patelnie. Tusk na tym zarobi. Wspierać mafię i czarny rynek to dopiero przestępstwo... Panie Donaldzie jak panu nie szkoda milionów Polaków???

- (2012-11-12 20:17:23)

I dobrze 3 lata to mało!!! Wyłapać wszystkich

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry