swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Dotacje dla bezrobotnych – przedłużona rekrutacja

Dodane: apiotrowski Data: 2012-11-02 15:19:44 (czytane: 9835)  Wersja do druku

Do 20 listopada 2012 roku przedłużona została rekrutacja do projektu „Na swoim najlepiej II edycja” realizowanego przez Podkarpacką Agencję Konsultingowo-Doradczą w ramach Działania 6.2 PO KL  

Projekt skierowany jest do osób, które nie ukończyły 25 roku życia, są długotrwale bezrobotne, zamieszkują na terenie woj. świętokrzyskiego oraz zamierzają zarejestrować działalność gospodarczą.
Powyższe działania przyczynią się do aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych, promocji przedsiębiorczości oraz samozatrudnienia.

Szczegóły:  www.nsn2.pakd.pl

/Serwis Informacyjny UG/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry