swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Sebastian Szlema wystąpi na II Tarnowskiej Gali Mieszanych Sztuk Walki

Dodane: Agnieszka Data: 2012-10-11 16:28:35 (czytane: 30470)  Wersja do druku

18 zawodników z całej Polski zmierzy się w sześciu profesjonalnych oraz trzech amatorskich walkach na zasadach MMA, podczas II Tarnowskiej Gali Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Countdown”, która odbędzie się w sobotę 13 października, o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gumniskach. Na ringu zobaczymy buszczanina Sebastiana Szlemę.

II Tarnowska Gala Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Countdown” odbędzie pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigały. Bilety w cenie 30, 40, 50 zł dostępne są już w przedsprzedaży w sklepach Al. Capone (ul. Mościckiego 47 i Targowa 5), Vinoteka Vinners (Galeria Gemini) w Tarnowie.

 

szlema_mma.jpg



Buszczanina zobaczymy w wale określanej jako starcie tytanów kategorii powyżej 93 kg. Sebastian Szlema reprezentujący Klub Copacabana Kielce zmierzy się z Krzysztofem Pańką.

Więcej informacji na stronie: www.mmanight.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (67)
     

-Lechu (2012-10-15 14:20:11)

Najlepiej to niech kazdy idzie i pokaze klase madrych nie brakuje niech kazdy pokaze na co go stac Sebek ma Charakter jeszcze mu sie uda pozlizgnal sie trudno ma nauczke ale najlepiiej jest opisywac kogos samo przygotowanie do takiej walki to ogromne poswiecenie wydanie w bloto kupy pieniedzy i kupa innych wyrzeczen, wiec jest takie powiedzenie przyganial kociol garnkowi wiec nie wypowiadajcie sie i sami pokazcie klase

-do gawlas (2012-10-15 13:35:22)

co ty człeczyno wypisujesz Sobek fizycznie jest lux ale techniki mu brak.Pudzian to potęga siły i musiał technikę szlifować u bokserów.Brak naszemu chłopakowi techniki i tyle.

- (2012-10-15 13:34:00)

3 razy dziennie powinien tak dostawac.

- (2012-10-15 13:31:30)


www.youtube.com/watch?v=t5GWNwkcq3Q&feature=channel&list=UL

-Do Gawlas (2012-10-15 13:19:12)

Tak Panie masz racje zgubila go pewnosc siebie brak kondycji i troche mial pecha bo sie poslizgnal na ringu a te pajace co tu wypisuja to przecie wiadomo kto to jest same cykory co jak im sie pod nogami pali to na policje leco nie umia sie sami obronic zreszta co tu duzo gadac to poprostu Busko

-gawlas (2012-10-15 11:44:27)

Co wy wypisujecie za głupoty, Sebek dobrze zawalczył technicznie, był szybszy i lepszy technicznie od tego kolesia, tylko był za słabo przygotowany fizycznie, kondycja nie dopisał, ale adrenalina też potrafi zabrać trochę oddechu. Dobrze było Sebek, następnym razem będzie lepiej.

-do poniżej (2012-10-15 11:19:09)

Ty erudyto rozumiesz co piszesz?

-Patriko (2012-10-15 10:19:59)

hahaha anonimy górą , lamki tylko umiecie pisać po necie glupoty a pewnie ***a umiecie i sie tam chowaciie po kątach za kompem żeby czasem znów was ktoś nie gnoił na miescie , ofiary przemocy i publicznego gnojenia przez innych to teraz piszecie glupoty na porzadnych obywateli którzy by wam łomot spuscili pewnie bo patrzycie i zazdrościcie .
POWODZONKA w karierze byczku ;)

-łaps (2012-10-15 07:44:50)

Byliśmy widzieliśmy tym razem żenua. Gdybyś pochodził na boks to mogłoby coś z tego być. Do szkoły boksu w Gimnazjum masz kilkadziesiąt metrów. Jest w Busku silny boks tam można poprawić bardzo duże luki w technice.Na kasę można i należy liczyć ale jak się umie tzn.tyle albo więcej niż przeciwnik.Tym razem to się było i je workiem na macie.Poszukaj w lokalnej tv np tytuł" telewizja pondzie TV poleca "lub obejrzyj relacje z walk twoich młodszych buskich kolegów w boksie " Poszukaj są tam do obejrzenia walki buszczan.Zatem polecam ci nawiąż kontakty z trenerami buskiego boksu i niech ci nawet przez myśl nie przejdzie ,że coś tam więcej od nich umiesz-Jeszcze masz czas młody jesteś. Dobrą twoją-cechą jest upór odwaga i siła ale wyszkolenie byle jakie.

-henry (2012-10-14 23:06:53)

do -Prawdomówiciel (2012-10-14 19:46:46)

najlepsze w tym artykule są komentarze hahahaha

- (2012-10-14 22:40:07)

czytajc komentaże widze ze same parówy sie tu udzielaja policyjne

-x (2012-10-14 22:13:47)

Buszczanin? tu sie mówi buszmen a nie buszczanin

-_ (2012-10-14 21:29:19)

O, tego nie słyszałem. Artykuł sprzed roku. Już wyszedł? Szybko :)

-Prawdomówiciel (2012-10-14 19:46:46)

A tu cała prawda o ... naszym ,,bojaterze,, Buskim

www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110811/POWIAT0101/556082565

- (2012-10-14 17:21:36)

dobrze napisane "potrzeba dużo pieniędzy i siły" czyli Sebuś znowu na kimś kaskę wymusi

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry