swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

MKS Busko-Zdrój przegrał na własnym boisku z Unią Sędziszów 0:1.

Dodane: admin Data: 2012-09-23 02:04:51 (czytane: 14740)  Wersja do druku

MKS Busko-Zdrój nie podołał na własnym stadionie Unii Sędziszów w ósmej kolejce IV ligi świętokrzyskiej. Podopieczni Sławomira Grzesika przegrali to spotkanie 0:1, tracąc bramkę w drugiej odsłonie meczu.

Mecz z drużyną z Sędziszowa pod względem sportowym zapowiadał się bardzo ciekawie. Drużyna Unii w ligowej tabeli plasowała się w górnej strefie i meczu w Busku przegrać nie zamierzała. Już od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane. Zawodnicy walczyli o każdy metr boiska. Szyki buskiej drużynie poprzestawiała kontuzja Mariusza Boguszewskiego w 7 minucie meczu i brak Pape Drame, który musiał pauzować za czerwoną kartkę z Ożarowa. Brak tych zawodników był widoczny na murawie. W meczu nie było dużo sytuacji podbramkowych ale goście wykorzystali dekoncentrację buskich piłkarzy przy wyrzucie z autu, gdzie piłka po rykoszecie wylądowała w bramce Marcina Ciemiery. Swoje szanse na zdobycie bramki miał Piotr Rajca ale zabrakło dokładności oraz Sebastian Krupa, który trafił w poprzeczkę.

„Można powiedzieć, że mecz był taki kto pierwszy strzeli bramkę ten wygra. Uczulałem na to chłopaków ale nie udało nam się strzelić bramki. Musimy przełknąć gorycz porażki i wyciągnąć z tego wnioski” – powiedział po meczu trener, Sławomir Grzesik.

 

1. Marcin CIEMIERA  
2. Jakub KORDOS  zmiana 80" Jakub DYTKOWSKI  
3. Michał KRZEMIŃSKI kapitan  
4. Norbert KULA  
5. Dawid KUMOR  
6. Sebastian KORCZAK  
7. Wiesław FRANCUZ  
8. Sebastian KRUPA  
9. Mariusz BOGUSZEWSKI  kontuzja 7" Kamil KOSELA  
10. Michał PIOTROWSKI  zmiana 70" Rafał CHARYGA  
11. Piotr RAJCA  
 

źródło: www.zdrojbusko.futbolowo.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (29)
     

-tortilla (2012-09-23 21:09:02)

zastanawia mnie jak oni (Ci piłkarze nożni potem na miasto wychodzą i mają świadomość , że ludzie na nich patrzą i myślą o nich ... no nie ważne - tak jak myślą , czyli nie najlepiej...

-Dzony co ma 4 żony i jest ciągle niezaspokojony (2012-09-23 20:47:58)

Wstyd straszny.Co to za gracze za takie pieniądze?Nie dawać im kasy,niech płacą jak chcą grać tak jak inni co wynajmują hale i boiska.

-bobo (2012-09-23 20:17:57)

wiesiu do ataku bo nie ma kto bramek strzelac

-zlikwidować klub MKS BKS AKS (2012-09-23 20:11:30)

uważam , że wpis o likwidacji klubu "pseudo piłkarskiego" jest w pełni zasadny - jaka młodzież wychowa ten klub gdy królują w nim jakieś dziwne podejście co widać gołym - jaki przykład będzie miała młodzież po obrażeniu dzisiejszego jakże żenującego meczu - ZLIKWIDOWAĆ TE DYSCYPLINĘ (ciekawe czy dzis piłkarze będą topić smutki U CHŁOPA czy tez gdzie indziej.

- (2012-09-23 19:34:24)

a co ten trenerzyna francuz nauczy jak sam nic nie potrafi

-marcel (2012-09-23 18:45:54)

a jak zapowiada sie przyszłosc widac po meczu rezerw

-marcel (2012-09-23 18:41:35)

wpisać komentarz na srtonieo buskiego klubu NIEMOŹLIWE, więc wpisuję tu. Klub nazywa soę MKS wiecie co to znaczy, ana znaczy młodzieżowy klub spoirtowy, a nie seniorski poświęcajcie troche energi na młodzież chociaz pisząc

-miezakniec buska (2012-09-23 18:01:40)

To żenada jak grali.żadnej akcji przez 90 minut. Kopali piłkę do przodu na pałę! Zero pomocy która by przytrzymała grę i poprowadziła skłądną akcję .Obrona to dno. To był mój ostatni mecz na jaki przyszedłem bo szkoda nerwów. Grali jakby 1 raz się spotkali. Opis meczu jest kłamliwy. Unia grała bardzo składnie, widać ograną drużynę. Akcji podramkowych też nie mieli poza 1 ,

-do buszczanie (2012-09-23 15:29:23)

Zwróć tylko uwagę, że ten klub to nie tylko seniorzy. Są młodzicy, którzy są na 2 miejscu, trampkarze w pierwszej trójce no i juniorzy młodsi, którzy wygrali 5/5 meczów prowadzą i mają bilans bramek 40-2!! więc MKS to nie tylko seniorzy, ale także młodsze chłopaki, mające duże pojęcie o grze.

- (2012-09-23 14:59:00)

to idz do burmistrza i złoz a nie bedziesz pisal tutaj ze chcesz zlozyc :) nikt Ci nie broni i zobaczymy czy przyjmia twoj smieszny wniosek :) pzdr MKS BUSKO

-buszczanie (2012-09-23 14:51:47)

Chcę złożyć wniosek o rozwiązanie klubu piłkarskiego w Busku-Zdroju gdyż przynosi on miastu wstyd i hańbę a poza tym topione są w nim pieniądze , które można przeznaczyć na prawdziwy sport. Właśnie w Busku odbywają się mistrzostwa Polski w boksie proszę w tę dyscyplinę zainwestować lub jaką kolwiek inną byle ta piłka nożna zniknęła z tego miasta.

- (2012-09-23 13:34:34)

Czy my kibice możemy poznać te wnioski?

- (2012-09-23 13:26:45)

raczej tak :)

- (2012-09-23 12:48:53)

To ja chyba byłem na innym meczu.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry