swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Pies poszukuje dobrego domu.

Dodane: Agnieszka Data: 2012-09-20 16:48:50 (czytane: 19895)  Wersja do druku

Znaleziono rasową suczkę Pinczerkę błąkającą się przy drodze. Wiek około 5 lat, waga około 4 kilogramów. Tymczasowi opiekunowie szukają dla niej dobrego domu.

Suczka jest po przejściach miała złamaną tylną łapkę ale mimo to świetnie sobie radzi - biega na trzech łapach. 

piesek001.jpg 

piesek002.jpg 

Grzeczna, towarzyska, czuła, lubi głaskanie i przytulanie, cierpliwa, lubi małe dzieci. W chwili obecnej zamieszkuje w domu, w którym są koty i nie ma nic przeciwko ich obecności jak i obecności innych psów. 

Szuka nowego właściciela, który ją pokocha i uchroni przed schroniskiem.

Tel. 662 672 600 lub 785 579 377


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (29)
     

- (2012-09-22 11:28:48)

Tak z ciekawości to ile gmina płaci miesięcznie za utrzymanie psa w schronisku? Bo może lepiej te pieniądze przeznaczyć na przedszkola by ludziom ulżyć w wychowywaniu dzieci ?

- (2012-09-22 11:23:57)

Ludziom na życie zaczyna brakować... Jeżeli nie ma kto się psiakiem zająć to uśpić i spokój. I tak robić z każdym bezpańskim psem, kotem itd. Bez przesady, to jest zwierze i jeżeli samo sobie nie poradzi i nie ma mu kto pomóż to niestety...

-jacek (2012-09-22 11:23:25)

- mam psa w mieszkaniu, ale polecam tego pieska tym co mają domy i problemy z kretami, nornicami, wybitny myśliwy

-olo (2012-09-21 22:20:32)

w pełni zgadzam się z opiniami wolontariuszki oraz A. Busczanie mają tu fatalny obraz.

-wolontariusyka do sss (2012-09-21 17:40:45)

Droga Pani, zajmuje sie 3 lata adopcjami buskowych psow i niestety ale moje strwierdzenie nie zostalo wyssane z palca. jednego dnia tu sie psy adoptuje a drugiego wyrzuca. sa wyjatki jak od kazdej reguly, ale rzeczywistosc jest niestety brutalna

-A (2012-09-21 16:58:24)

Prawda jest taka, że na palcach u jednej ręki można policzyć ile psiaków znalazło swój kąt w buskich domach. Z kolei nie sposób zliczyć wszystkich szczeniąt podrzuconych pod bramę przytuliska, czy psiaków przywiązanych sznurkiem do furtki. Dziewczyny się dwoją i troją żeby znaleźć wszystkim dobre domy, codziennie kilka godzin aktualizują ogłoszenia, odbierają telefony - więc wiedzą co mówią. Po rozmowie z miejscowymi długo nie mogą się uspokoić. Nikt nie zaprzecza temu, że są i tacy którzy psiaki kochają. Szkoda że tylko swoje. Ogłoszenie najlepiej wrzucać na takie strony jak tablica.pl gumtree.pl morusek.pl z doświadczenia wiem, że tam "najłatwiej" znaleźć dobrych ludzi. I koniecznie zaznaczyć rejon Małopolskie czy Śląskie, a nie na Świętokrzyskie. Smutne to, ale prawdziwe. Życzymy powodzenia, i trzymamy za małą kciuki. Wolontariusze.

-stefan (2012-09-21 14:41:27)

nie mam takiego malego lancucha.

-xyz (2012-09-21 11:16:19)

Plamę na stosunku buszczam do bezpańskich psów utrwaliło wieloletnie tzw przytulisko przy cmentarzu. Wszyscy to widzieli i słyszeli łącznie z szanowną ówczesną buską władzą. Problemu nie załatwiono jedynie odsunięto z ludzkich oczu i uszu. A więc drodzy busczanie nie kojarzycie mi się jako przyjaciele czworonogów w potrzebie. To że ktoś ma psa i o niego dba nie tłumaczy obojętności wobec psów porzuconych

-sss (2012-09-21 10:43:22)

do WOLONTARIUSZKA : Bardzo proszę "nie wrzucac wszystkich do jednego wora". Ja jestem BUSKOWA a mam 4 przygarnięte koty i 4 przygarniete psy. Są pod stalą opieką weterynaryjną, mieszkają w domu, są szczepione, wysterylizowane, wybiegane, wyczesane i bardzo kochane. Wiec proszę, za przeproszeniem, się odwalić!! Wkurza mnie takie uogólnianie.

-aga (2012-09-21 08:57:44)

jest śliczna juz bym ja wzieła ale mam 6 letniego pinczera ludzie sa podli zeby wyzucic z domu.

-Wolontariuszka (2012-09-20 22:12:51)

w busku ludzie serca nie mają, zresztą oto dowód. jak to kiedyś koleżanka powiedziała, buskowym nie wydałabym nawet psiej kupy.

-olo (2012-09-20 22:08:56)

ludzie miejcie serce.... bo ja to nie mogę ponieważ /właściwe wybrać/:

- mam uczulenie na sierść
- prawie nie ma mnie w domu..
- mąż psów nie lubi
- jest małe dziecko
- wezmę, ale jeszcze nie teraz

-MM (2012-09-20 21:16:58)

Ludzie miejcie serce!

-miszczu (2012-09-20 19:54:55)

brzydal

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry