swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

XXI Sesja Rady Miejskiej. - transmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2012-09-26 19:00:19 (czytane: 22235)  Wersja do druku

Przewodniczący Rady Miejskiej w Busku-Zdroju zwołuje XXI Sesję Rady Miejskiej w Busku-Zdroju na dzień 27 września 2012 r. o godz. 10:00 w auli Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, ul. Mickiewicza 22.

Proponowany porządek XXI sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXI - projekty uchwał Rady Miejskiej.


Transmisja Sesji Rady Miejskiej na żywo w internecie.

Posiedzenie Rady Miejskiej transmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 
Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

Źródło: busko.pl

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (44)
     

- (2012-09-26 09:22:41)

ale będzie się działo.
zobaczycie już wkrótce.

-tamtam (2012-09-26 07:24:50)

za poprzedniej ekipy rządzącej to właśnie radna Wielgo okupowała gabinet Dyrektora MPGK i walczyła o wysypisko a teraz cisza co za hipokryzja

-A co na to pani Wielgo (2012-09-26 07:22:26)

A co na to pani radna Wielgo?? Nie protestuje przeciwko smrodom z wysypiska?? Nie protestuje bo jest z ekipy obecnego włodarza.

-xyz (2012-09-25 20:48:57)

w sprawie wysypiska powinien być plebiscyt a nie cichcem przy pomocy radnych sprawę załatwić.Powinna być w tej sprawie szczegółowa i szeroka informacja do mieszkańców.

-a co ma sejmik do naszej gminy? (2012-09-25 20:19:31)

to nasi radni są bezradni?
Jak to przegłosują, to my ich też.

-$ (2012-09-25 14:31:36)

UCHWAŁĄ NR XXI/361/12 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO z dnia 28 czerwca 2012
r. w sprawie wykonania „Planu gospodarki odpadami dla województwa świętokrzyskiego” 2012-2018 (DZIENNIK
URZĘDOWY WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO poz. 2205) wysypisko w Dobrowodzie uznane zostało
za regionalną instalację do przetwarzania odpadów komunalnych. Uchwała nakazuje przyjmowanie przez okres nie
krótszy niż 15 lat odpadów powstających w procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania oraz pozostałości
z sortowania odpadów komunalnych, dla regionu gospodarki odpadami nr 5 obejmującego Busko – Zdrój, Gnojno,
Nowy Korczyn, Pacanów, Solec Zdrój, Stopnica, Tuczępy, Wiślica, Kazimierza Wielka, Bejsce, Czarnocin,
Opatowiec, Raków, Pińczów, Kije, Złota, Staszów, Połaniec, Łubnice, Oleśnica, Rytwiany, Szydłów. W związku
z powyższym konieczne jest dokonanie zmiany tej części regulaminu jako stojącej w sprzeczności z w/w planem,
gdyż nie można odmówić przyjęcia na składowisko w Dobrowodzie wyżej wymienionych odpadów komunalnych
z gmin przynależnych do regionu.
Strona 1

-Rodowity (2012-09-25 12:13:44)

Co tzn.z całego regionu,napiszcie bo nie kumam.Czy do uzdrowiska będą wożone z całego powiatu?

-Wysypisko dla śmieci z regionu (2012-09-20 08:00:43)

Od niedawna nasze wysypisko w Dobrowodzie ma przyjmować śmieci z całego regionu. Ciekawe na jak długo ono wystarczy.

-w powiecie (2012-09-19 22:24:44)

co powiecie na to, że w powiecie dobrze się dzieje

- (2012-09-19 20:51:40)

Olo dobry jesteś. Lubię twoją "rogatą " duszę.

-olo (2012-09-19 18:13:57)

dokładnie wiem o co chodzi. Wiem także czym jest statut a czym regulamin.Podejrzewam ,ze piszący program rady nie odróżnia tych pojęć , stąd moje, jak zwykle, trzy grosze.

- (2012-09-19 16:29:13)

Olo dowiedz sie wiecej co jest obecnie grane na wysypisku a przekonasz sie po co radni sie tym zajmuja

- (2012-09-19 13:14:31)

A w powiecie spokój i dobrobyt. Już 3 miesiące sesji nie było.

-olo (2012-09-19 10:52:20)

czytam ,że radni mają debatować o regulaminie składowiska odpadów w Dobrowodzie. Co radni mają do tego dokumentu , który powinien opracować i podpisać się pod nim kierownik zakładu komunalnego. Radni mają decydować gdzie będa składowne szmaty a gdzie butelki oraz którędy będzie się na składowisko wjezdżać? Zdaje mi się że jakiemuś urzędnikowi magistrackiemu pomylił się regulamin funkcjonowania składowiska ze statutem tego składowiska. To inne dokumenty.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry