swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Podejrzewany o posiadanie marihuany.

Dodane: Agnieszka Data: 2012-09-18 15:03:48 (czytane: 14246)  Wersja do druku

Buscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Buska-Zdroju, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za takie przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Do zatrzymania doszło w niedziele wieczorem pod jednym z buskich lokali. Uwagę stróżów prawa zwrócił mężczyzna, który na widok policjantów odrzucił dwa zawiniątka. Jak się okazało znajdował się w nich susz roślinny w ilości około jednego grama. Wstępnie przeprowadzone przez policjantów badania, określiły zabezpieczoną substancję jako marihuanę.

Buszczanin noc spędził w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Może mu grozić teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (22)
     

-gebels (2012-09-18 20:07:28)

czytam ten artykol i mnie krew zalewa za 1 gram do 3 lat i ciesze sie ze od dawna nie mieszkam na stale w polsce pale prawie od 20 lat i jakos mi to nie szkodzi dopuscic wreszcie maryske w polsce a wlasnie teraz sobie zapale bo sie wnerwilem

-Ka (2012-09-18 19:21:46)

Lepiej zabić dziecko i dostać apartament, wyrok w zawieszeniu i darmowe utrzymanie niż mieć przy sobie grama, za którego dostanie się 3 lata.

-;) (2012-09-18 18:26:24)

Się narobiło;))

-Kupson (2012-09-18 17:22:14)

DO KRYMINAŁU Z NARKOMANAMI!

- (2012-09-18 15:59:51)

Normalnie ręce opadają....

-koeeshop (2012-09-18 15:45:19)

zapraszam na inhalację

-xxxxlllllllllll (2012-09-18 15:08:22)

Zamknijta go na 3 lata a prezesa Amber Gold uniewinnita ale kurde polityka :(((

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry