swietokrzyskie.info


Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Z pomocą szpitalowi w Chmielniku - 9 września 2012r.

Dodane: admin Data: 2012-09-07 21:38:46 (czytane: 20315)  Wersja do druku

9 września 2012r. (niedziela) na chmielnickim Rynku,odbędzie się tradycyjny festyn pod hasłem " Z POMOCĄ SZPITALOWI". Rozpoczęcie o godz. 16:00.

 W programie festynu zaplanowano występy artystyczne (16:15), aukcje ( godz. 17:00), występ zespołu muzycznego (17:20), loterię ( godz. 18:30). Od godz. 19:00 do 23:00 -zabawa taneczna.

szpital_chmielnik.jpg



Na festyn zaprasza Dyrektor Szpitala Powiatowego w Chmielniku oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Chmielniku.
http://www.szpital-chmielnik.pl/

Na XXI sesji Rady Miejskiej w Chmielniku, 21 sierpnia 2012r. radni podjęli uchwałę o udzieleniu pomocy finansowej dla Powiatu Kieleckiego w postaci zakupu zestawu ratunkowego i stołu operacyjnego dla Szpitala Powiatowego w Chmielniku o wartości 200.000 zł. >>>>

 źródło: www.chmielnik.com


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (19)
     

Luella (2017-03-19 10:13:40)

You keep it up now, unndtsraed? Really good to know.

-Chubbs (2012-09-25 15:18:45)

10aWitam mam problem z ta grc485.Za kac5bcdym razem gdy prc3b3buje sic499 poc582c485czyc487 z jiolmkkiwaek serwerem mam komunikat Failed to connect .Mam najnowsza wersje gry, i odblokowana zaporc499 dla niej.Nie wiem co robic487. proszc499 o pomoc31

-Chubbs (2012-09-25 15:17:24)

10aWitam mam problem z ta grc485.Za kac5bcdym razem gdy prc3b3buje sic499 poc582c485czyc487 z jiolmkkiwaek serwerem mam komunikat Failed to connect .Mam najnowsza wersje gry, i odblokowana zaporc499 dla niej.Nie wiem co robic487. proszc499 o pomoc31

- (2012-09-14 20:33:52)

Ja sponsoruję szpitale w całej Polsce. Płacę ZUS od 25 lat i jaszcze ani raz nie korzystałem z publicznej służby zdrowia, wyłącznie prywatnie bo nie mam czasu i nerwów

-Zezwalający (2012-09-12 18:51:05)

Grzesiu, a co ci Skrzypek zawinił? Tylko to, że nie chciał cię do roboty w szpitalu przyjąć? Ja też bym cię nie przyjął. Teraz przynajmniej masz za co chwalić nowego dyrektora. Pracujesz w szpitalu, masz blisko do roboty, a że przy okazji jesteś popychlem .... co to przeszkadza. Codziennie przed spaniem możesz sobie pomarzyć, że to ty jesteś dyrektorem. Możesz pomarzyć też rano.

-Skrzypek się sprawdzi. (2012-09-12 09:36:48)

Skrzypek jako świetny dyrektor na pewno się sprawdzi we Włoszczowie. Poczekajcie tylko. Śmiechu warte. Gorszego dziadostwa jak za Skrzypka to nie było.

-na pomoc sobie (2012-09-12 06:56:13)

niektórym w buskim szpitalu jest bardzo dobrze. szpital buski nie jest dla pacjentów, śmieszne pomysły, busko leczy się w chmielniku,

-Sponsor (2012-09-11 21:43:37)

Kto zamieścił taki artykuł na stronie, toć głupota skoro mamy NFZ, UG w Chmielniku ,Skarb Państwa, Pana Owsiaka, Fundacja POLSATU, FUNDACJA TVN, to ten szpital w kiblach powinien mieć marmury, krany srebrne, a skalpel ze złota.No ludzie tyle kasy ww dają a tu szpital biedny.Coś tu nie halo.

-Tom (2012-09-11 09:54:52)

Odpowiem na pytanie: "A dlaczego nie naszemu szpitalowi w Busku tylko chmielnickiemu?????" Dlatego, że bez względu ile byśmy pomogli szpitalowi w Busku, wszystko przez nieudolność dyrekcji zostanie zmarnowane. Nie wiem dlaczego takiego nieudolnego, ze złą opinią człowieka wyznaczono na stanowisko dyrektora. Był on może dobry, jak nosił trumny z nieboszczykami, ale żeby od razu ... dyrektorem tylko dlatego, że zapisał się do PSL? NIECH ŻYJE PSL! ! ! ! !

-Ygor (2012-09-11 09:49:46)

Dodam jeszcze, że jak może być dobrze w szpitalu buskim, skoro dyrektor pracuje w kratkę. Więcej go nie ma jak jest. Po miesiącu zatrudnienia pojechał na urlop. Czy ktoś z was przed rokiem od czasu podpisania umowy o pracę dostał urlop? Nie. Tak to wygląda w Busku.

-Ygor (2012-09-11 09:45:29)

Skrzypek przez 10 lat zlikwidował zadłużenie szpitala buskiego na kwotę ok. 19.000.000 (tak, ok. dziewiętnastu milionów) Nowy dyrektor po roku i trochę zrobił zadłużenie ok. 6.000.000 (ok. sześciu milionów po 15 miesiącach. O czym wy ludzie tu mówicie. Fakty się liczą i liczby.

- (2012-09-10 16:29:17)

co Ty chrzanisz??!!!!za Skrzypka bylo dobrze!jakby był zły to by Go do Włoszczowy nie brali na dyrektora!

-ja (2012-09-10 08:30:01)

Tyle płacę składki zdrowotnej i chorobowej i jeszcze mało? Czemu mają służyć takie kwesty bo chyba nie zebraniu pieniędzy w ilości mającej na coś wpływ? Zorganizowanie takiej szopki chyba więcej kosztuje niż zbiorą. Od utrzymywania szpitali jest państwo.

-w Busku poprawa (2012-09-10 07:47:20)

W buskim szpitalu jest zdecydowana poprawa odkąd nie ma dyrektora Skrzypka. Oczywiście na wszystko trzeba czasu ale Grześki dwa sobie dają radę. Trala la trala la były sobie Grześki dwa.

-////////// (2012-09-10 07:33:17)

Z tą atmosferą to przesada jak może być dobra atmosfera jak dyrektor zwalnia obniża pensje a nawet zabiera socjalne - wstyd

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry