swietokrzyskie.info


Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Wyjazdowa wygrana MKS Busko-Zdrój w Radoszycach.

Dodane: admin Data: 2012-09-06 10:01:17 (czytane: 16952)  Wersja do druku

W 5 kolejce IV ligi świętokrzyskiej w wyjazdowym spotkani piłkarze MKS Busko pokonali Partyzanta Radoszyce 3:2. Dwie bramki dla buskiego zespołu strzelił Dawid Kumor. Na listę strzelców wpisał się, także Piotr Rajca.

Spotkanie w Radoszycach miało wiele oblicz. Już w 9 minucie spotkania buski zespół na prowadzenie wyprowadził Piotr Rajca. Partyzant jednak zdołał zdobyć dwie bramki po głupich błędach i wyszedł na prowadzenie. Zawodnicy Zdroju tanio skóry sprzedać nie zamierzali. W 70 minucie trener na boisko wprowadził Dawida Kumora. Zawodnik ten zdobył dwie bramki w 75 i 85 minucie, po bardzo ładnych akcjach Boguszewskiego. Cieszą trzy punkty wywiezione z trudnego terenu, bo wynik mógł być różny. Gospodarze mieli okazje na zdobycie bramek, ale brakowało skuteczności. Urazy z gry w tym spotkaniu wykluczyły Arkadiusza i Rafała Charygów.

partyzant_mks.jpg


„Chwała chłopakom za podjęcie walki do samego końca. Opłaciło się, dlatego, że wracamy z wyjazdu z trzema punktami” – powiedział po meczu trener Zdroju, Sławomir Grzesik.

Skład drużyny:
1. Marcin CIEMIERA  
2. Jakub KORDOS  
3. Michał KRZEMIŃSKI kapitan  
4. Norbert KULA żółta kartka  
5. Mariusz BOGUSZEWSKI  (2 asysty)  
6. Sebastian KORCZAK  (1 asysta) żółta kartka  
7. Sebastian KRUPA  
8. Wiesław FRANCUZ  
9. Pape Ibrahim DRAME  zmiana 89" Rafał WITKOWSKI  
10. Michał PIOTROWSKI  zmiana 57" Paweł BANDURA  
11. Piotr RAJCA bramka  zmiana 70" Dawid KUMOR bramka bramka żółta kartka  

czytaj więcej na: http://zdrojbusko.futbolowo.pl
 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (9)
     

- (2012-09-09 20:34:40)

ten czorny to najslabszy pilkorz w meczu z kszo

- (2012-09-06 22:49:14)

powiedz mi ktorzy tacy pija w buskich barach przed meczem? z mlodych chlopakow takichjak bandi kordi bioly itp??

- (2012-09-06 22:33:58)

nie interesuj sie czy pija czy nie :D znasz przyslowie GAZ ROBI GAZ?? jezeli nie to cisza :D

- (2012-09-06 21:53:16)

W okręgówce swoi dawali radę, dali by i teraz

- (2012-09-06 21:53:00)

W okręgówce swoi dawali radę, dali by i teraz

- (2012-09-06 21:10:05)

jakby swoi umieli grac to by grali a jak pija wodke po knajpach to siedza na lawce bo sa slabi

- (2012-09-06 19:09:20)

francus sie nie liczy to cieniak

- (2012-09-06 18:20:48)

5 swoich licząc Francuza a reszta to armia zaciężna. Czy to własciwy kierunek ?

- (2012-09-06 15:16:32)

sciagajcie wiecej ludzi,a swoi niech siedza na lawce!!!

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry