swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Przerwa w diostawie wody.

Dodane: admin Data: 2012-09-05 12:17:46 (czytane: 15264)  Wersja do druku

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Busku Zdroju Sp. z o.o. w Busku Zdroju informuje, że w związku z prowadzonymi przez Zakład Usług Komunalnych w Chmielniku pracami remontowymi na sieci wodociągowej, w dniu 06.09.2012r. od godz. 18.00 do godz. 6.00 dnia 07.09.2012r., wystąpi przerwa w dostawie wody.

Przerwy w dostawie wody wystąpią we wsiach: Młyny, Skorzów, Podgaje, Elżbiecin, Kotki, Widuchowa, Mikułowice, Nowy Folwark, Kameduły, Galów, Las Winiarski, Szaniec.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (14)
     

-Nirupma (2012-09-25 12:38:53)

Komentarze są otwarte, każdy może wzyraić własne zdanie bez konieczności logowania. Portal DO nie odpowiadała za treść komentarzy jakie zamieszczane są pod zdjęciami. Jeśli kłf3tnie będą notorycznie się powtarzać wprowadzimy możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkownikf3w.

-gebels (2012-09-06 21:59:20)

no tak mysle ze niektore sanatoria maja swoje ujecia basen ma studnie glebinowa i chyba jest czynne ujecie nurek ale jakosc wody sie chyba nie poprawila od tamtej pory

-XXXX (2012-09-06 21:08:04)

nic sie nie zmienilo tyle samo(4tysm3), ale odbiorcow jest dwa razy wiecej.

-gebels (2012-09-06 19:28:08)

sory zapomnialem ze jak pracowalem w wodociagach to uplynelo 30 lat jak ten czas leci wtedy busko potrzebowalo 4tys m3 na dobe jestem ciekaw ile teraz

-gilbert_busko (2012-09-06 18:35:37)

A masz coś jeszcze interesującego do powiedzenia? Jeśli tak to naucz się pierw zasad poprawnej pisowni.

-do poniżej (2012-09-06 12:51:33)

Nie pasi ?To po coś tu przybył.Na wsi masz 24 h.

-gilbert_busko (2012-09-06 08:02:13)

Bardzo inteligentnie. Człowiek wraca z pracy do domu bez wody... w normalnych miastach na takie okazje woda wyłączana jest najwcześniej od godziny 22.

--do gebels (2012-09-06 00:20:56)

To masz niestety złe informacje, bo Busko nie jest zasilane z Wolicy i to od bardzo wielu lat. Zrecze i Szczaworyż.

-gebels (2012-09-05 20:41:41)

nie tylko ze zrecza ale tez ze szczaworyza i z wolicy kolo stopnicy tyle mi wiadomo bo na wszystkich tych ujeciach pracowalem

- (2012-09-05 19:10:22)

Nie z Chmielnika a ze Zrecza

-Przerwa w diostawie wody. Dodał: admin Data: 2012-09-05 12:17:46 (czytane: 400) Wersja do druku (2012-09-05 18:46:04)

a ja mam studnię i "diostawa" wody mnie nie dotyczy.A PSL mam w d**ie

- (2012-09-05 15:35:00)

Dawniej każda większa miejscowość miała własne ujęcie. Teraz pozostały opuszczone budynki i urządzenia.

-* (2012-09-05 14:42:54)

BRAWO !!!!!!!
TYLKO JEDNO UJĘCIE WODY DLA TAKIEJ MASY ODBIORCÓW.
GDZIE TU LOGIKA !!!!!
WODĘ DOSTARCZA SIĘ DO BUSKA AŻ Z CHMIELNIKA??????????

-rybka (2012-09-05 14:39:02)

diostawa wody?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry