swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Moto Party PONIDZIE 2012. (nowe video/foto)

Dodane: Agnieszka Data: 2012-09-10 05:25:23 (czytane: 85997)  Wersja do druku

W dniach 10-12.08, ponad 300 motocyklistów gościło w Pińczowie. W pińczowskim Ośrodku Sportu i Wypoczynku na V zlocie motocyklowym "Moto Party PONIDZIE 2012" zorganizowanym przez OLD BIKERS F.G. Kielce, spotkali się miłośnicy dwóch (lub trzech) kółek z terenu całej Polski.

Na motocyklistów czekało wiele atrakcji. Procz możliwości spoktania z innymi fanami motocykli i  dlugich wieczornych dyskusji przy "piwku", mieli okazję wziąć udział w  konkursach z cennymi nagrodami, a wieczorem wybrać się na koncerty w muszli koncertowej OSiR-u. Dla uczestników zlotu zagrali: Grupa Furmana, Trace i Strefa50 (piątek), DC/AC, At The Lake i Vena Valley (sobota). W ramach "wpisowego” każdy otrzymał koszulkę i znaczek zlotowy. Na licznych stoiskach prezentowały się firmy oferujące akcesoria motocyklowe.



zlot_pinczow_dz01001.jpg

 

Podczas zlotu zorganizowano zbiórkę pieniędzy dla rodziny Arka Sławińskiego z Końskich, prezydenta Czarnej Floty Free Group Końskie, który zginął w tym roku w wypadku drogowym. Licytowano mi.in. złoty znaczek Old Bikers, który osiągnął cenę 900zł.

Paradzie motocyklowej na trasie Pińczów–Jędrzejów-Pińczów przeszkodził ulewny deszcz, nie wszystkie motocykle wyjechały na paradę ale i tak ponad kolumna ponad setki motocykli robiła ogromne wrażenie.

W Jędrzejowie zlotowiczów powitali przedstawiciele władz miasta. Po chwili odpoczynku i posileniu się pyszną grochówką, motocykliści mieli okazję podziwiać wspaniałe pokazy akrobacji rowerowych (http://trial-show.pl).

zlot_pinczow_dz02_003.jpg

zlot_pinczow_dz02_007.jpg 


Następnie cała kolumna pojazdów ruszyła w drogę powrotną.  Po powrocie do Pińczowa i wysuszeniu odzienia organizatorzy ruszyli z konkursami. Do zwycięzców trafiły cenne nagrody. Wieczorem koncerty i "ogródek gastronomiczny"...

zlot_pinczow_dz02_006.jpg

zlot_pinczow_dz02_005.jpg


W niedzielę, na ruszających w drogę powrotną czekał "pożegnalny" żurek.
Do zobaczenia za rok!

 fotoreportaż

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (116)
     

-Agnieszka (2012-08-16 15:18:54)

Byłam na zlocie z mężem,bo jest fanem dwóch kółek i powiem szczerze , że najbardziej podobała mi się część artystyczna czyli występy zespołów. Najbardziej utkwił mi w pamięci zespół który grał na sam koniec z blond woalistka, ale nie pamiętam nazwy. Ktoś pamięta i mógłby napisać? Zespół dał fajny koncert.

-aaaa (2012-08-15 12:39:03)

a ma moze ktos filmiz z parady alebo czy bebie na necie ???

- (2012-08-15 12:32:45)

A te bikersy sie rozebralt?
Na zdjeciach nic nie widac

-Sprawiedliwy (2012-08-13 23:04:42)

Chłopie kultura a gdzie tu kultura, juz dawno powinien ktoś powiedzieć kim jest, I znajomości nic nie dały ,Bo wszędzie wchodzi z butami brudnymi,

-Do miki (2012-08-13 22:55:44)

Właściciel restauracji U Chłopa w Pińczowie ,w czasie Zlotu Moto Party,
Old
bikers ,chodził po dachu i miał tam kolumny z mikrofonem ,i robił z siebie posmiewisko ,Nie wiem czy chciał skakać na główkę ,No ale Chłop to Chłop,

-miki (2012-08-13 22:05:04)

O co chodzi z tym chłopem? Napisze ktoś.

-n (2012-08-13 20:38:34)

Ja osobiście byłam w Kurozwękach i myśle że oni mają początki nieżle zapowiadających zlotów motocyklowych,mieli naprawdę fajną i przyjemną atmosferę czego nie można było odczuć w Pińczowie.

-Uczestnik (2012-08-13 14:56:14)

Facet robił kwas bo do jego kolegów do Kurozwęk przyjechało 20 motocykli z czego 15 z ich zacnego klub :)

-Motocyklista (2012-08-13 14:41:07)

Masz rację to wstyd, że gość noszący kamizelkę MC może się tak zachowywać, jak skrzypek na dachu. Zero honoru, zero kultury, to się nawet w głowie nie mieści. Ktoś jedzie tyle kilometrów a tu taki wstyd. Zagłuszanie na nic się zdało Panie kolego. Tak się nie załatwia spraw.

-dzidek (2012-08-13 14:35:09)

Ale jaja a ja slyszałem ,że chciał popełnić samobójstwo

-Kokos (2012-08-13 11:03:26)

Ja to widziałem ,wstyd dla właściciela Karczmy u Chłopa ;; Moto Party już przeszłość,ale wstyd zostaje,

-OBSERWATOR (2012-08-13 10:53:39)

W PIŃCZOWIE TO BYŁY DWA ZLOTY MOTO PARTY,,,W KARCZMIE U CHŁOPA W PIŃCZOWIE ,,TYLKO NIE BYŁO FREKWENCJI BO ORGANIZATOR BYŁ SAM ,,A GDZIE ? NA DACHU !!!!KOLUMNY MIAŁ NA DACHU I ON RÓWNIEŻ Z MIKROFONEM ZACHĘCAŁ MOTOCYKLISTÓW ,ALE CÓŻ WIELE MOTORÓW SIĘ NIE ZMIEŚCIŁO, BO MIAŁ TYLKO 2 METRY MIEJSCA ,

-ja piodrle (2012-08-11 23:45:54)

szkoda tylko ze zdjecia sa umieszczane w straszne jakosci to juz naprawde stara jakos,nie lubie umiescic je na picassie lub photobucket bo nie da sie tego ogladac juz chyba zadna strona nie kozysta z tak starej przegldarki zdjec!!!!

- (2012-08-11 22:53:09)

Główny namawiający do udziału w zlocie jako motocyklista, wygląda bardziej na marynarza ma fajkę za to pozbył się motocykla .

- (2012-08-11 11:20:25)

przed dozynkami bedzie msza i proboszcz bedzie darl szaty to lepsze niz rozbierane panienki wszystko dla ludu

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry