swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Festyn Ludowy Święto Czosnku.

Dodane: AT Data: 2012-07-18 15:41:00 (czytane: 14237)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy Busko - Zdrój, Buskie Samorządowe Centrum Kultury, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Rada Sołecka w Wełczu serdecznie zapraszają na Festyn Ludowy Święto Czosnku, który odbędzie się 22 lipca 2012r.

W programie:
14.30 Msza święta
16.00 Część artystyczna
17.00 Kapela ludowa Tuczępianie
18.00 – 22.00 Zabawa taneczna - Zespół Milton

PONADTO:
Stoiska wystawowe i gastronomiczne oraz liczne atrakcje dla dzieci.

Dnia: 22.07.2012 (niedziela)
Miejsce:  Plac przy świetlicy wiejskiej w Wełczu.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (22)
     

-uczestnik (2012-07-25 09:11:10)

Muzyka dobra, duzo miejsc do siedzenia, a co najwazniejsze, bardzo dobre jedzenie z mila obsluga :) Dawno sie tak dobrze nie wybawilem.

-Laura (2012-07-23 22:47:35)

Było SUPER!!!

-Komentator (2012-07-23 21:46:04)

Do Pana z "rozumem"... A co , może Tobie ślina ciekła...? Dla Wszystkich była pyszna grochówka, ciasto i muzyka za darmo ! A do kupna było piwko i gorzałka, czego jeszcze Wam mało ? DUŻE BRAWA Dla Organizatorów z Wełcza i Sponsorów ! A także dla jak to powiedziałeś, "Vipów", bo nikt nie kozaczył tylko wszyscy się świetnie bawili, i z Panem burmistrzem można było porozmawiać i wgl . ! :) A Wy co ? KOMENTATORZY SIE ZNALEŹLI ! Ruszcie dupska upasione od komputerów i weźcie się sami za coś ! Było bardzo dużo ludzi, świetna pogoda i atmosfera ! Dużo miejsca do siedzenia i parasoli, świetna organizacja ! Pozdrawiam !

-rozumu trochę (2012-07-22 19:12:12)

Chwalę organizatorów, kupa pracy dla Pań, ale opamiętajcie się wreszcie organizatorzy wielskich festynów - dla ludu grochówa, a dla władz, pokątnie, żeby ślina nie ciekła gawiedzi - frykasy i gorzałka. co to władza grochówki nie może pokosztować, czy wieśniacy nie umieliby się zachować przy stole z ViPaMi

-swoj (2012-07-22 14:14:20)

Do "-***" To zorganizuj swoje swieto.. BURAKU

-*** (2012-07-22 07:43:12)

Proponuję jeszcze święto buraka.

-JAK (2012-07-22 02:08:11)

Oj wy tylko, jak zwykle na tej stronie umiecie tylko narzekac... dosyc ze ktos chce cos zorganizowac to jak zwykle jest zle.. dla was wiecznie bedzie zle nawet jakby jeden ze stanionow na "euro" wybudowani w busku i tak by bylo zle, bo taki, sraki, owaki - ludzie opanujcie swojego dalna.. ciescie sie ze jest tyle a nie wiecznie tylko narzekacie.. ruszcie dupy gnoje a nie tylko przed komputerem siedziec i bzdurne komentarze wypisywac... tu sie kazdy wypowie - cwaniaki ***e a zeby cos zrobic to nie ma komu. TYLE TYLKO POTRAFICIE..

-* (2012-07-20 12:29:24)

czy msza będzie czosnkowa?

-ŁADNA RADNA (2012-07-20 07:37:36)

Będzie sie działo

-Karola (2012-07-19 23:06:37)

Wszystko ładnie pięknie, ale pytanie "Dla czego tak krótko!!"

-MŁODA WIARA AKS (2012-07-19 13:40:52)

co to jest

-do marcin (2012-07-19 12:29:00)

skoro burmistrz zaprasza znaczy ,że prezentuje się jako współorganizator albo conajmniej gospodarz

-marcin (2012-07-19 12:06:25)

brawo! drodzy komentatorzy chcialem Was poinformowac ze to jest cykliczna impreza i nie jest to pomysl bynajmniej pomysl burmistrza psikorky.

- (2012-07-19 09:29:32)

co to jest ?

-DO BUSKO COM (2012-07-19 07:28:50)

A kiedy napiszecie o ogórkach i spotkaniu w Łatanicach ?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry