swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Policyjny patrol rusza na wodę.

Dodane: AT Data: 2012-07-09 11:18:42 (czytane: 12769)  Wersja do druku

Początek letniego sezonu wypoczynkowego to także dodatkowe obowiązki dla policjantów. Jak co roku policyjny patrol wypłynie, by strzec bezpieczeństwa wypoczywających nad wodą. Policjanci zwodowali dzisiaj łódź na zalewie w Radzanowie w związku z odbywającą się tutaj imprezą rozrywkową.

W sezonie letnim funkcjonariusze przy użyciu jednostki pływającej będą czuwać nad bezpieczeństwem tych, którzy wypoczywają nad wodą. Podczas bieżących wakacji łódź będzie wykorzystywana do patrolowania rzek oraz zbiorników wodnych usytuowanych w powiecie buskim.

policja_radzanow.jpg 

Stróże prawa dzięki wykorzystaniu sprzętu pływającego będą również reagować na osoby łamiące przepisy prawa. Uczulą także i przypomną o zasadach bezpieczeństwa nad wodą. Szukający ochłody mogą czuć się o wiele bezpieczniej pod okiem mundurowych pełniących służbę na wodzie.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (17)
     

- (2012-07-14 09:21:01)

Słoneczny patrol ;)A ratowników niech zapewni dzierżawca punktu gastronomicznego

-ja pieodle (2012-07-13 03:52:59)

z tym patrolem wladze buska pokazaly co maja w glowach.

-Sprawiedliwy (2012-07-12 11:12:54)

Patrolowali ilość dzikich kaczek... A na poważnie to lepiej żeby taki patrol raz dziennie puścić przez Zdrój bo tam prawdziwe żniwa mandatowe by mieli. Ulica 1-go Maja - wszędzie nieprawidłowo zaparkowane auta (stoją na poboczu choć tam jest podwójna ciągła)...

- (2012-07-11 11:46:44)

supe nawet maja nowe szoty munduowe ciekawe gdzie nosza palki i bron

- (2012-07-11 10:01:49)

zalew w radzanowie to brudny syfiasty sciek

-ameba (2012-07-11 08:46:17)

Ten "słoneczny patrolik" to jakies dzieciaki które szczerze wątpie że umieliby uratować życie.Ja z moimi pociechami byłam w sobotę i nie zauważyłam aby jakoś szczególnie zwracali uwagę na kąpiących się a przede wszystkim na maluchy w wodzie a to najważniejsze.

-ja ***e (2012-07-11 00:39:10)

chodzi glownie o wykorzystanie pieniadzy a nie kupienie lodki i posadzenie dwoch mundurowych!!!!

-ja pieodle (2012-07-11 00:33:40)

jak duzo jest zalew? , dlaczego ratownik nie ma lodki ,busko jest tak bogate ze stac je na utrzymywanie 2 psow na wodzie. Powinni byc ratownicy i calodzienne dyzury z lodka. Byles kiedys na kapielsku za granica ? wiesz kto pelni dyzury na wszystkich basenach ,zbiornikach ?? mlodziesz taka jakiej mam mnostwo w basenie krytym W BZ!! Ciekawe ile razy sie zamocza tego lata ??? ciekawe czy umieja plywac . Tak jak ktos wczesniej napisal fikcyjny Sloneczny patrol!!! oby sie przydal tego lata na cos!!!!

--do JA (2012-07-10 14:39:52)

Skoro lubisz ubliża to się ujawnij. każdy pracujący płaci podatki. Praca to praca. a cieciem chyba jesteś ty bo taki żałosny komentarz.

Ciekawe jak sie zachowujesz na żywo. wielkie pokolenie JP, a jak się coś stanie to pierwszy lecisz po pomoc. żałosne.

Jak twoje dziecko będzie w potrzebie ciekawe czy tez będziesz miał takie samo podejście do Policji i innych służb.

Do lekarza tez nie jeździj bo za twoje podatki powinni robic leczenie przez internet.

ochłoń i inni tego samego pokroju ludzie też.

-- (2012-07-10 12:23:20)

Płynąc kajakiem od Pińczowa do Gac Słupeckich w rzekach Nidzie i Wiśle w upały kapie się setki dzieci. Czy ktos pomyśli o takim patrolu. Uważam ,że tam jest wielkie niebezpieczeństwo -większe niż w Radzanowie.Radzanów niech patroluje słoneczny buski patrol to jego rola a nie Policji

- (2012-07-10 09:45:10)

prawie jak na Mazurach....

-do ja pier... (2012-07-10 07:26:51)

Człowieku a jak wypadniesz z rowerka to jak Cię z brzegu uratują?? Ratownik może nie zdążyć a Oni z łodzi mają bliżej. Trochę rozsądku krytycy

-ja (2012-07-10 00:39:08)

to sa jakies kpiny z ludzi po zalewie ploywa patrol na lodce!!!a w nim 2 cicieci ktorym trzeba placic pensje . lepiej niech wyjda z lodki i chodza do okola zalewu . oJ BUSZCZANIE CZY WY SLEPI JESTESCIE ,GDZIE IDA WASZE PIENIADZE ???

-Caro (2012-07-09 22:44:46)

"Stróże prawa dzięki wykorzystaniu sprzętu pływającego będą również reagować na osoby łamiące przepisy prawa"
UWAGA !
nie przekraczajcie prędkości na rowerkach ! bo wam mandat... wlepią ;]

-reksii (2012-07-09 15:52:03)

a co oni mieli zrobic sami sobie tego niw wymyslili kazali im pływac na radzanowie to wykonali polecenia kazali by na niemieckim to tez. Mimo wszystko troche przestrogi w obecnosci mundurowych nigdy za wiele. Woda potrafi wciągać ludzkie istnienia i wtedy jest płacz i lament.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry