swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Biała Niedziela na 'Górce'

Dodane: AT Data: 2012-03-30 15:08:06 (czytane: 16812)  Wersja do druku

Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno - Rehabilitacyjnego 'Górka' informuje, że w dniu 15.04.2012 od godziny 10:00 na terenie Szpitala odbędzie się Biała Niedziela.

Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na bezpłatne badanie oceniające wady postawy oraz inne problemy zdrowotne związane z rozwojem dziecka.

Badanie będzie przeprowadzone przez personel medyczny Szpital „Górka”:

1. mgr Marek Arabski – specjalista fizjoterapii – Kierownik Działu Rehabilitacji,
2. mgr Marcin Nurek – fizjoterapeuta,
3. mgr Anna Nowak – fizjoterapeuta.

Prośba o darowiznę. 

Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego „Górka” w Busku-Zdroju chciałaby na terenie Szpitala stworzyć plac zabaw dla dzieci przebywających w naszej placówce.

W okolicy nie ma placów zabaw w którym dzieci mogłyby spędzać wolny czas na zabawie. Chcielibyśmy aby plac zabaw powstał przed 1.06.2012r. 2.06.2012r. odbędzie się uroczysty Dzień Dziecka. W tym dniu chcielibyśmy przekazać plac zabaw dzieciom w prezencie.

Zwracamy się z prośbą o darowiznę na ten cel. 

Wpłaty prosimy dokonać na numer konta 43-1060-0076-0000-3200-0126-5878 z dopiskiem „Plac zabaw”


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (14)
     

-do Ewy (2012-04-03 10:04:35)

To tak jak ze słynnym egzaminem: "Pan zdał, a Pani się zdawało":D

-Ewa (2012-04-03 09:20:00)

Wydawało mi się że badać dzieci powinien lekarz a nie fizjoterapeuta.

- (2012-04-02 19:29:33)

Panie Ciszewski skoro Pan założył taki portal, gdzie zamieszczane są tematy i problemy naszego miasta, to chyba po to żeby każdy mieszkaniec Buska MÓGŁ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ w sposób swobodny, bez ograniczeń , wyrażając swoje zdanie /BEZ WULGARYZMÓW OCZYWIŚCIE / . Tymczasem komentarze prawdziwe , OBIEKTYWNE są usuwane --proszę nie robić z siebie sz.......

- (2012-04-02 18:39:50)

a prawda jest taka, że najpierw zlikwidowali oddziały dla dzieci a teraz żebrzą o pieniądze na plac zabaw --niech się wykaże pani dyrektor , niech zorganizuje pieniądze na ten cel

- (2012-04-02 18:36:47)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. REDAKCJA USUWA KOMENTARZE---redakcjo pozwól powiedzieć prawdę , to już pudelek ma więcej wolności słowa

- (2012-04-02 18:33:22)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. REDAKCJA USUWA KOMENTARZE

-! (2012-04-02 15:35:54)

No i podsumowano ten świetny pomysł. Kulturalnie i rzeczowo.

- (2012-04-02 13:21:48)

Świetny pomysł. Pan Marcin to najlepszy fizjoterapeuta, pomógł nie jednemu dziecko, aby takich było więcej...jeszcze raz BRAWO!!!

- (2012-04-01 23:18:39)

A ta Dyrekcja to ma jakieś imię czy nazwisko , skoro prosi o pieniądze to powinna się podpisać z imienia i nazwiska

-Aga B. (2012-03-31 23:47:07)

Rehabilitanci prowadzący badania - na najwyższym poziomie!!! Skorzystajmy więc z propozycji, sprawdźmy stan zdrowia naszych dzieci, a przy okazji - jeżeli ktoś może i chce - wspomóżmy inicjatywę budowy placu zabaw dla dzieci. Dzieci, które spędzają tam trzy tygodnie na rehabilitacji - potrzebują oprócz fachowej opieki, nauczycieli i wychowawców - chwili relaksu, odpoczynku, zabawy i beztroski. Bardzo często przez ten czas nie widzą swoich rodziców, są zdane same na siebie i tęsknią. Nie miałam o tym pojęcia, aż do momentu, kiedy moja 9-letnia córka musiała znaleźć się na takiej właśnie trzytygodniowej rehabilitacji.Opiekę miała wspaniałą, nie chciała wracać do domu... To dla mnie jest obiektywna ocena.

- (2012-03-31 19:14:56)

a może fundacja która zbiera 1 % zasponsoruje plac zabaw ?
a czy tam są jeszcze dzieci?

-- (2012-03-31 13:07:42)

Wzięli się za Górkę Ekonomisci P dr Legawiec i P mgr Karcz,życzę im sukcesu. Wierzę ,że myśl i czyn Starkiewicza będzie trwać a biedne dzieci będą szczęśliwsze dzięki Wam

-F. Kiepski (2012-03-31 09:41:53)

Bez dyskusji i głupich komentarzy, bo władza tego nie lubi.
Dobrze,że ktoś wykształcony, mądry, kompetentny zaczyna stawiać na nogi "Górkę"

-NO i prosze USUNELI (2012-03-31 09:23:28)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. REDAKCJA USUWA KOMENTARZE

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry